Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zawartość DLC Earth do Mass Effect 3

15 postów w tym temacie

Dobrze z ich strony, że DLC do Multika w ME3 są za darmo, ale ten Multi i tak kuleje. Lepszy byłby prawdziwy Co-Op z osobną fabułą lub połączoną w jakimś stopniu z główną fabułą Shepa, ale co mi tam, EA/BioWare wie lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 11:50, Sanders-sama napisał:

Ta ostatnia to jak Kasumi normalnie...


A jeden to jak Kai Leng w hełmie... Zresztą widać, że wykorzystywali istniejące modele zamiast się wysilać na oryginalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby mnie jakoś ten multi specjalnie jarał, ale może najpierw jakiś patch do patcha ? Sporo graczy konsolowych (w tym ja) w ogóle tego multi nie tknęło, bo po zalogowaniu do sieci ME3 "wisi" w menu głównym (jest niekonczący się loading). Żeby w ogóle pograć (w singla - offline) musiałem wyjąć z iksa kabel sieciowy - toż to jaja są ;/ Totalna prowizorka, mniejsza niż przy BattleFAILdzie 3, ale nadal prowizorka (no, ale to w końcu ta sama firma - EA). Posty na temat tego buga (zapewne prostego i do naprawienia jakimś hot-fixem) idą w setki, ale BioWare i EA udają, że żadnego problemu nie ma...

Szkoda, bo gra całkiem fajna, nie ukrywam - wciągnęła mnie. Jednocześnie jest to chyba najbardziej zabugowana część trylogii - pomijając MEGA BUG z logowaniem, to już dwa razy musiałem restartować misje, przez to, że AI przeciwników potrafi totalnie zgłupieć i utknąć w jakimś dziwnym miejscu, co sprawia masę problemów:/ Przydałby się (kolejny) patch i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 11:58, Lordpilot napisał:

Nie żeby mnie jakoś ten multi specjalnie jarał, ale może najpierw jakiś patch do patcha?

Zastanawia mnie od czego zależy czy u kogoś dany bug się pojawi, ale zaskoczyłeś mnie. Spędziłem przy ME3 ponad 100 godzin (single i multi) i nie spotkałem, ani razu żadnego z wymienionych przez ciebie błędów. Szczerze mówiąc to w ogóle nie dostrzegłem bugów. Też mam iksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego nie przemodelują multi. Zdobycie dobrej broni/postaci zajmuje kilka/kilkanaście godzin. Jak się weźmie pod uwagę, że ten tryb jest stworzony dla ludzi, którzy mają czas na grę w liczbie kilkunastu minut dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się z poziomu platyna, dla mnie i moich znajomych złoto z dobrym wyborem postaci nie stwarzało wielkiego problemu oraz z tego co te nowe postacie beda miec w sobie, może nie podane jest w tym newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może w końcu Platyna będzie realnym wyzwaniem ;)

A sam dodatek zapowiada się miodzio. Nie rozumiem czemu czepiacie się multiplayera - ja olałem zakup Diablo III dla ME3 multi, od skończenia fabuły, nie mogę się oderwać - jak dla mnie murowana gra roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 15:29, Mysurek napisał:

A ja kupiłem ostatnio ME 1 i nie mogę przebrnąć przez to.... ta gra jest taka drewniana

Uważaj z tego typu wypowiedziami. Tutejsze dzieci nie lubią, gdy ktoś krytykuje ME1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 13:14, Jave napisał:

Nie rozumiem, dlaczego nie przemodelują multi. Zdobycie dobrej broni/postaci zajmuje
kilka/kilkanaście godzin. Jak się weźmie pod uwagę, że ten tryb jest stworzony dla ludzi,
którzy mają czas na grę w liczbie kilkunastu minut dziennie...

Bo na nim zarabiają w ten sposób, o to właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 18:47, Nunatak napisał:

No może w końcu Platyna będzie realnym wyzwaniem ;)

A sam dodatek zapowiada się miodzio. Nie rozumiem czemu czepiacie się multiplayera -
ja olałem zakup Diablo III dla ME3 multi, od skończenia fabuły, nie mogę się oderwać
- jak dla mnie murowana gra roku.


Ja się czepiam błedów w grze, nie da sie czasami grać. Ja sam spedzam sporo czasu w multi ale są dni gdzie bugi potrafia zabrac cała frajde z grania. Najpeirw to powinien pozradny patch wyjść. Bo jak patcha nie bedzie dodadza kilka map i nowy poziom wtedy to błedów się pomnoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 19:28, Jave napisał:

> A ja kupiłem ostatnio ME 1 i nie mogę przebrnąć przez to.... ta gra jest taka drewniana

Uważaj z tego typu wypowiedziami. Tutejsze dzieci nie lubią, gdy ktoś krytykuje ME1.


No cóż bywa, dzieci nie zrozumieją mojego zachwytu nad Heretic I oraz serią Hexen, ale o ile fabuła ME1 może i jest fajna to wykonanie gry jest średnie. A jako że wszyscy się zachwycali nad 2 i 3(poza zakończeniem) to chciałem nadrobić zaległości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 20:29, karolekx23x napisał:

> No może w końcu Platyna będzie realnym wyzwaniem ;)
>
> A sam dodatek zapowiada się miodzio. Nie rozumiem czemu czepiacie się multiplayera
-
> ja olałem zakup Diablo III dla ME3 multi, od skończenia fabuły, nie mogę się oderwać

> - jak dla mnie murowana gra roku.

Ja się czepiam błedów w grze, nie da sie czasami grać. Ja sam spedzam sporo czasu w multi
ale są dni gdzie bugi potrafia zabrac cała frajde z grania. Najpeirw to powinien pozradny
patch wyjść. Bo jak patcha nie bedzie dodadza kilka map i nowy poziom wtedy to błedów
się pomnoży.


A masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować