Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA Polska podnosi sugerowane ceny detaliczne gier na PS3 i X360

63 postów w tym temacie

Sępy z EA, heh... Polski klient jest przez nich zlany - albo podwyższyć (nie małe już) ceny gier, albo gier nie polonizować... a weźcie z takim wydawcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w ślad za EA pójdą inni wydawcy. Cóż, kryzys, kryzys. Nie dość, że i tak kupuję mało gier w dniu premiery, tak teraz trzeba będzie czekać aż coś trafi do tańszych serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 11:59, Henrar napisał:

Widzę, że ostatnio coraz więcej wydawców (Cenega, teraz EA) dba o mój portfel...


Klient nasz pan, tą decyzją rozwiązali wiele dylematów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby EA chciała skłonić uzytkowników konsol do przesiadki na PC i odwiedzania strony piratów?. Nie dość że ceny na konsole już były wyższe to jeszcze bardziej podnieśli ..lol . A później bedzie płacz, że im się coś nie opłaca bo ludzie za bardzo "piracą" niech lepiej walną sobie baranka w ścianę bo ich marketing lezy i kwiczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie widać, że w branży coraz gorzej się dzieje.
Ceny zamiast spadać rosną. Zmaleje przez to popyt i jeszcze zmniejszy zyski EA
Czyżby powoli nadmuchana bańka powoli pękała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hue, hue, hue. Miałem nie kupować gier od EA, ewentualnie tylko na konsoli, żeby nie instalować Origina, ale teraz wiem, że nawet nie warto się brać za coś od nich, bez względu na platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 12:11, pablo_ID napisał:

Bada pijawek... :/
Ale dlaczego nie podniosą jednocześnie cen gier na PC o te 20-30zł? To jest chore :/


Kolego, widać , że nie obserwujesz rynku.

Jeszcze w 2009 roku gry na PC premierowo można było kupić po 79 zł (sam kupiłem za tyle RE5 czy Batman AA-ten za 69 zł).
Dziś już gry na pc kosztują premierowo po 120 zł i nawet po 140.

Gry na PC podrożały jako pierwsze i dodatkowo mają one blokadę Steam (blokowanie odsprzedaży i permanentna inwigilacja- ciężki DRM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sranie w banie. Cena detaliczna FIFY w dniu premiery zawsze wynosi nie wiadomo ile, a od lat kupuję ją w Saturnie/MM po 149 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować