Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA Polska podnosi sugerowane ceny detaliczne gier na PS3 i X360

63 postów w tym temacie

Widać Elektronikom bardzo zależy na utrzymaniu tytułu "worst company in America" za który dostali Złotą Kupkę ;)

Dobrze, że się z nimi pożegnałem. Słaba firma robi słabe gry i jeszcze chce za to większą kasę. Ha, dobry żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 12:27, dominik713 napisał:

Chyba przestanę się dziwić piratom...


Dziwią mnie ludzie, którzy im się dziwią.
Wystarczy policzyć przelicznik pensja/ilość nowych gier takiego amerykaniana, anglika, francuza i niemca i zestawic to z taki polakiem, ukraincem, rosjaninem czy afrykaninem.

Niemiec też by niechętnie kupił grę w cenie sugerowanej 230 Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to smutne... w przypadku The Secret World właśnie EA Polska wstrzymało 3 lipca premierę i polscy gracze nie mogli 6 lipca wprowadzić kluczy już ZAKUPIONEJ i zapłaconej gry, a teraz podnoszą ceny ?????

co w tej firmie się dzieje ?!

koszmarna i niedopuszczalna obsługa klienta za jeszcze wieksze pieniądze ?! MASAKRA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podnoszą cenę FIFY, która bardzo dużo zrobiła właśnie na tych dwóch platformach. Ciekawe czy wpłynie to znacznie na popyt tego tytułu w naszym kraju. EA po raz enty strzela sobie w stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie ta decyzja tym bardziej, że na Brytyjskim Amazonie MOH Warfighter kosztuje niespełna 37 funtów co w przeliczeniu na złotówki daje nam około 196zł.

Nasz rynek nie jest na tyle pojemny i bogaty, żeby firma cokolwiek zarobiła na nas. Po prostu brak mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj z tymi cenami na PC bo tylko ryć z tego zazwyczaj ten przedział 120-140 zł w dniu premiery to są gry o których lepiej nie gadać bo to są gry nie dość że marne to jeszcze dystrybutowane przez EA,Ubisoft lub Cenegę.

Co ciekawe mimo że gry podrożały to w dniu premiery zakupiłem B:AC+Robin DLC za 99 zł i to w EMIPKU O_O!!

Już nie gadaj że Steam to ciężki DRM bo widać że nie masz bladego pojęcia co to ciężki DRM. Bo steam pobiera dane na temat kompa w cyklicznym badaniu jaki sprzęt gracze mają. I nie obciąża tak systemu jak GFWL czy też Origin. No i sprawa umowy zawartej ze steam na tle gdzie jest klauzura mowiąca o tym co i jak z tymi danymi nie to co takie EA. GFWL ma też tą wadę że jeszcze securoma standardowo dają nie wiadomo po co skoro to wymaga połączenia z netem. No i limity aktywacji gog i steam tutaj górują nad resztą bezwzględnie

Natomiast co do samej podwyżki no cóż drodzy konsolowcy jesteście dojnymi krowami więc wiadomo że wydawcy będą was doić od tego jesteście kiedy to was dotrze.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa i to jest dbanie o klienta ja się pytam ? To kpina, żenada i już nie wiem co jeszcze. EA - Electronic Arts xxx jak mówiłem wcześniej. Teraz to już definitywnie pożegnałem się z ich grami. Ludzie kasy nie mają i jest co raz gorzej a oni podnoszą ceny do cen absurdalnych i wyssanych z palca. Z taką kupę jak BF, Crisis dać 250 zł ? :) Abstrakcja. Bye bye EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj się z tobą zgadzam wystarczy na przykładzie origina podać ceny wersji digital gier np. RE5 jak zobaczyłem cenę to myślałem że padnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to celowa zagrywka?

Podbijamy cenę pudełkowych wydań => ludzie przejdą na wersje cyfrowe => a tam ceny jeszcze wyższe.

EA to "geniusze", nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 13:07, Numenpl napisał:

Akurat tutaj się z tobą zgadzam wystarczy na przykładzie origina podać ceny wersji digital
gier np. RE5 jak zobaczyłem cenę to myślałem że padnę.


Najgorsze co może być, to kupno gier na platformie Origin. I w ogóle samo korzystanie z tego gówna to nieporozumienie przez duże "N". Niedługo będziemy musieli kupować przepustki, żeby w ogóle móc odpalić grę. Dobrze, że Origin jest za darmo bo pewnie za parę lat będzie za kasę. Nie mówiąc o tym, że zwykła cena jaka jest do tej pory i tak jest dużym obciążeniem dla polskiego zjadacza chleba. 199 zł to rarytas w sklepach detalicznych. Fajnie, że gdzie przeciętnych człowiek w kraju dostaje pensje na poziomie 1300 zł na rękę, jest zmuszony do kupienia gry, która kosztuje 200 zł. Rozbój jak nic. Dlatego konsole w Polsce nie mają przyszłości, są dla nas za drogie tak samo jak same gry. Gdyby Amerykanin musiałby zapłacić 200$ za grę to by się pochlastał. Ale u nich są za 20 $ :) Nie wspomnę, że gry na konsolę są o wiele brzydsze od PC-towych, nie są w ogóle polonizowane. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 13:33, kodi24 napisał:

> Jak dobrze jest grać na pc;)

A jeszcze lepiej jest po prostu dobrze zarabiać ;)


Przecież to jest kapitan oczywisty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować