Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - mamy dla was 200 kluczy do beta-testów

49 postów w tym temacie

gram.pl

Informowaliśmy was ostatnio o ostatnim Beta Weekendzie gry Guild Wars 2, podczas której będziecie mogli wypróbować rasy Sylvari i Asura. Jeśli chcecie przekonać się jak ten długo oczekiwany MMO prezentuje się na miesiąc przed premierą, zapraszamy do konkursu!

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars 2 - mamy dla was 200 kluczy do beta-testów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę tylko nadmienić iż beta obecnie zajmuje ponad 15 GB, więc weźcie to pod uwagę, 4 dni na taki download dla niektórych użytkowników będzie nie lada wyczynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 16:41, DarkWolf_PL napisał:

Pragnę tylko nadmienić iż beta obecnie zajmuje ponad 15 GB, więc weźcie to pod uwagę,
4 dni na taki download dla niektórych użytkowników będzie nie lada wyczynem.


Może i jest dużo, ale to ściąga po pliku (więc można zastopować) oraz chyba w systemie p2p, więc idzie bardzo szybko, jak ktoś ma net +5Mb to bez stresu da radę w dzień lub dwa.

Średnia światowa szybkość internetu to 10Mb ... a to że polska jest daleko za murzynami, a na wioskach internet to ~1Mb, to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam poniżej 1MB/s, więc do konkursu nawet nie podchodzę. Liczę na to, że po premierze będzie dostępny jakiś trial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież, by ściągnąć grę, nie potrzebny jest klucz do bety. Wystarczy poprosić kogoś by wysłał link do ściągnięcia klienta, albo wysłał i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem w kilka godzin bezproblemowo, idzie dość szybko (nawet i ponad 2Mb/s) a internetu nie mam jakiegoś wypasionego netu (z 8mb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 18:27, DonPecz napisał:

u mnie Guild wars 2 waży 13.6gb nie wiem czemu piszecie ze ponad 15gb trzeba sciagac

a u wszystkich innych waży 15,4 (bez nowych updatów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie zdąży na najbliższy BWE to 27 jest jeszcze stress beta.
Ja swój kluczyk już mam i powiem wam, że gra jest kozacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 17:55, HumanGhost napisał:

16GB do ściągnięcia. Nawet jak bym teraz zaczął to i tak nie zdążę. ;/


To co Ty masz za net? Ja na wolnej radiówce pociągnąłem w jeden dzień etapami. Pamiętaj, że możesz ściągnąć część i potem kolejną, gra będzie dociągała sama potrzebne pliki jak przerwiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie ponad tydzien na sciagniecie klienta. Bez przesady, nawet z laczem 1 mb to nie powinien byc problem. No chyba ze caly czas korzystacie z modemu 64...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ się cieszę, że pofatygowałem się i czatowałem jak 10-tego Curse rozdawało, bo nie muszę cudować z wymyślaniem broni. Zapro już od Areny jest, więc się upewnię, czy gra jest tak przekozacka jak się wydaje na gameplayach.
Wszystkim startującym życzę powodzenia w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować