Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - mamy dwa nowe screeny!

41 postów w tym temacie

Noo... Jako posiadacz Xboxa oficjalnie stwierdzam iż potrzeba nowych konsol. Za bardzo to przypomina czwórkę i jakoś tak... nie wyraźnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 17:59, Chlorofil napisał:

Wydaje mi się, że GTA V wyjdzie na nowe konsole.

Nic nie wskazuje na to, że ma wyjść na nową generację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 18:03, Imperial_officer napisał:

LOL. Już zaczęło się narzekanie. Żałosne :/

Żałosne jest narzekanie na narzekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 18:04, Henrar napisał:

> Wydaje mi się, że GTA V wyjdzie na nowe konsole.
Nic nie wskazuje na to, że ma wyjść na nową generację.

Jedyne co wyczytałem z forów Rockstara to że na przykładzie Max Payne 3 nie chcą powtórzyć sytuacji z GTA 4 zarówno na konsolach jaki i PC czyli domyślasz się o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Nie mam pojęcia dlaczego tak wszyscy wyczekują tej nowej generacji. PC daleko przegonił konsole. Konsola nowej generacji będzie na poziomie średnio-wysokiego PC i tyle. Bo cena też nie będzie wysoka przecież, bo to konsola i tyle. Potrzeba porządnych budżetowych produkcji i tyle.

Co do GTA 5 wygląda na poprawiony obecny silnik Rage, ale i tak wymagania będą na pewno potężne. Max Payne 3 jakie miał, to nie chcę nawet myśleć o GTA V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, graficznie słabo póki co. Te teksturki jakieś rozmazane. Czy ja wiem, czy to taki ogromny projekt, o którym piszą w newsie na oryginalnej stronie?

Miasto będzie raczej wielkości LC. Oby okolice były spore, bo raczej jakichś gameplay''owych nowinek w nowej części GTA nie ma się co spodziewać.

Po tych screenach wydaję mi się, że jednak mają znów ogromne problemy z optymalizacją :D
No chyba, że to screeniochy z konsol, co jednocześnie znaczyłoby, że wersja PC będzie mocno opóźniona, bo gdyby na piecu im ładnie śmigało to daliby nam jakieś 2 piękne i soczyste obrazki, a nie takie cuś.

W każdym razie tak - to jest jakiś news o GTA V, a nie kolejna odsłona cyklu "Analitycy przewidują, że GTA V...".

Edit.: gram.pl chyba nie wspomniało - R* napisali też, że spróbują niedługo pokazać nowe screeny, a potem kolejny trailer, kiedy tylko będą gotowi. Czyli chyba jednak wydanie na wiosnę. Nawet nie chcę myśleć o jesieni 2013, bo to by była przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie na komentarze pod newsem na stronie R*. Dwa screeny, nie wnoszące specjalnie dużo a ludzie podniecają się i dziękują jakby dostali co najmniej IV za darmo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czego niektórzy oczekują po grze na 5 letnie konsole.
Dla mnie gra może wyglądać jak Red Dead Redemption i tak będę zachwycony nowym/starym miastem, bohaterem i samą opowieścią bo uważam, że w tej seri to się liczy. Ta magia...
Od tygodnia po raz kolejny gram w GTA IV. Tak! Granie w 4-letni tytuł sprawia mi przyjemność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 18:10, THXGTTS napisał:

Max Payne 3 jakie miał, to nie chcę nawet myśleć o GTA V.


Z tym się nie zgodzę. Sam mam procka AMD 2.8 GHz, kartę zintegrowaną, 4 GB RAMu i Max Payne 3 chodzi po prostu niesamowicie na średnio/wysokich wymaganiach. Niesamowicie go zoptymalizowali i jak tak będzie z GTA V to powinszować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 i 6 letnie konsole, jeśli już. I co do rzeczy mają starsze gry? Ja do dziś gram z przyjemnością w stare mortale na psone, czy gow na ps2.
Ludzie oczekiwali od gta5, przeskoku na miarę gta3 >> gta4. Ale wiadomo, że skoro wydają na starą generację, jest to nierealne. Miejmy tylko nadzieję, że przynajmniej wersji na pc nie spartolą (optymalizacja), jak to miało miejsce z 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3 jakie miał, to nie chcę nawet myśleć o GTA V.

Przecież Max ma niskie wymagania, niższe niż GTA IV, a przy tym sporo lepszą grafikę.
Swoją drogą grafika w GTA IV nadal jest ładna, tutaj pewnie będzie ciut lepsza, więc skąd te narzekania?
Grafiki rodem z Maxa nie będzie bo GTA to sandbox ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować