Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - mamy dwa nowe screeny!

41 postów w tym temacie

Ja czuję, że wersja PC nie będzie portem, już powstaje oraz będzie wyposażona w Dx11, i wyjdzie maksymalnie 2 tygodnie później niż gorsza wersja na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak długo jak będzie na DX9, mi pasuje. Nie wymagam od GTA grafiki do której potrzeba nowego sprzętu. Grafika na poziomie IV, mi to wystarczy. Sprzęt mam jaki mam więc na wiele więcej pozwolić sobie i tak nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko na PC a jednak z wytesknieniem czekam na nowa generacje - chocby dlatego, ze postep technologiczny w grach blokuja staruśkie konsole... Malo jest tytułów nastawionych na to, zeby wyciagnac z PC 100% mocy (pomijajac skopana optymalizacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 18:42, WRQBEL napisał:

Od tygodnia po raz kolejny gram w GTA IV. Tak! Granie w 4-letni tytuł sprawia mi przyjemność!


To jest nic, na dniach planuję ponownie przejść serię GTA z przedziału III-VCS.
Takie starocie a ile przyjemności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 20:34, Cygi napisał:

> Od tygodnia po raz kolejny gram w GTA IV. Tak! Granie w 4-letni tytuł sprawia mi
przyjemność!

To jest nic, na dniach planuję ponownie przejść serię GTA z przedziału III-VCS.
Takie starocie a ile przyjemności. :)


A ja cały czas pogrywam w San Andreas <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 18:53, Danio1998 napisał:

Nawet jakby wydano nową generację konsol, to nie dorówna ona PC za ok. 6000 zł


Tym rozumowaniem można stwierdzić, że nawet jakby wydali nowe Ferrari to nie dorówna w żadnym stopniu Bugatti SS, pomyśl co napiszesz, tylko garstka ludzi może kupić sobie PC za 6 kafli, sztuką jest zrobić sprzęt, który będzie wydajny i ekonomiczny, nic co jest drogie nie jest ogólnodostępne.

Silnik z 4ki był grywalny dopiero po kilku patchach, wcześniej nic nie pomagało, poprawią to w 5tcę i mają w garści wszystkich PCtowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat grafa nie jest w tej grze najważniejsza, więc po co narzekać? Takie GTA SA jest i tak o wiele lepszą grą od 90% współczesnych produkcji, pomimo, że przez pierwsze 30 minut gry trzeba się bić z odczuciami wizualnymi, potem już człowiek wsiąka. Fakt, drzewa wyglądają wręcz szkaradnie, ale leję na to. Chcę, żeby gra nie nudziła tak szybko jak GTA IV.

Natomiast co do miasta, wydaje mi się jakieś nadzwyczaj duże z jednej strony (po prawej stronie jakby ogrom zabudowań), ale z drugiej jakby dosyć małe (tzn. morze blisko). Mam tylko nadzieję, że to morze to de facto nim jest, a nie tylko distance fog :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2012 o 18:42, WRQBEL napisał:

Dla mnie gra może wyglądać jak Red Dead Redemption i tak będę zachwycony nowym/starym
miastem, bohaterem i samą opowieścią bo uważam, że w tej seri to się liczy. Ta magia...
Od tygodnia po raz kolejny gram w GTA IV. Tak! Granie w 4-letni tytuł sprawia mi przyjemność!

Piątka. Dla mnie tak grafika jak w czwórce jest jak najbardziej akceptowalna, to nie to jest najistotniejsze w tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 19:29, Hartus napisał:

W końcu jakieś kolorki. IV była taka szarobura i ponura. :)

O to w sumie chodziło, Rockstar zawsze lubił przedstawiać Nowy Jork jako szare, ponure miasto, w trójce było to samo. Ale Kalifornia musi być słoneczna i pełna życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Chcę, żeby gra nie nudziła tak szybko jak

Dnia 12.07.2012 o 22:08, vonArnold napisał:

GTA IV.

Serio? Ja się do tej pory bawię, jeżdżąc bez celu po mieście. Trochę mało aktywności jest w tej grze, to fakt, ale zabawa z fizyką jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 22:37, Madoc napisał:

Serio? Ja się do tej pory bawię, jeżdżąc bez celu po mieście. Trochę mało aktywności
jest w tej grze, to fakt, ale zabawa z fizyką jest świetna.


Mnie jakoś IV przynudzała. Fakt, najdłuższa gra z cyklu, sporo teren, itd, tylko, że brakowało mi czegoś, co przyciągało w VC czy SA. Może to kwestia muzyki, tą z IV puszczałem na odczepnego, a w moim wypadku, bądź co bądź miło było powariować w takt ulubionych nut.
Tu już nawet nie rozchodzi się o samą kampanię. OC zaczęła się dłużyć w okolicach skoku na bank, pierwsze DLC dosyć przeciętne, Ballada już IMO rewelacyjna, ale jakby otoczka była taka mocno bezbarwna, nie widzę najmniejszej potrzeby wracać do gry, co zdarza mi się po dziś dzień względem VC czy SA.
W IV ani zrobić porządnej rózróby, ani pokminić z kaskaderką albo zwyczajnie brak inwencji lub przesyt po mojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 22:37, Madoc napisał:


>Chcę, żeby gra nie nudziła tak szybko jak
> GTA IV.
Serio? Ja się do tej pory bawię, jeżdżąc bez celu po mieście. Trochę mało aktywności
jest w tej grze, to fakt, ale zabawa z fizyką jest świetna.

Ja grałem we wszystkie odsłony i ta była najnudniejsza. Już znacznie lepsze były Episody, ale sama podstawowa IV naprawdę nużyła. Wszystkie misje były niemalże te same (filmik, podjechanie do celu, trochę strzelania, jazda na chatę... i tak w kółko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować