Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin’s Creed III na PC oficjalnie opóźniony

41 postów w tym temacie

Adam Berlik

Tradycji stało się zadość – plotka na temat przesunięcia terminu wydania Assassin's Creed III na PC została potwierdzona przez Ubisoft podczas tegorocznego Comic-Conu. Gra najpierw trafi na Xboksa 360 i PlayStation 3, a dopiero później na komputery osobiste.

Przeczytaj cały tekst "Assassin’s Creed III na PC oficjalnie opóźniony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia - a ja mam długie, czarne i kręcone... zęby, żeby w to uwierzyć. Pewnie znów skończy się na 6 miechach opóźnienia, bo trzeba jak najwięcej sałaty natrzepać od konsolowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam na przesunięcie premiery na PC :) Ponieważ jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że na PC otrzymamy DLC za free, które to na konsolach trzeba kupić :)

Tak było przy AC2 i AC Brotherhood i tak też pewnie będzie przy AC3. Liczę, że może DLC dla PS3 z bitwą morską się nam trafi jako zadośćuczynienie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zapomnieli dodać że gra nie będzie zwykłym portem, a zrobiona z dbałością na PC, nie będzie wielu błędów, ogólnie gra technicznie będzie prezentowała poziom Ghost Recon: Future Soldier. Jak będzie dodatkowo podobny poziom fabularny nic tylko czekać... ja kupie AS III długo po premierze jak go płatają i a fabuła będzie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten wywiad ;)

- Kiedy oznajmicie światu przesunięcie premiery AC III na PC?
- Nie przesuniemy.
- Oj no, nie oszukujmy się. To kiedy?
- Powtarzam, nie przesuniemy.
- Wszyscy wiemy, że będzie inaczej, po prostu powiedz kiedy.
- Ile razy mam ci powtarzać, że tego nie zrobimy. Przejdźmy dalej.
- No dobrze, przejdźmy. To teraz może kwestia obsuwy premiery AC III na PC, kiedy to oznajmicie?
- ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego nie znoszę UBISOFT, EA, THQ bo zawsze pieprzą i wychodzi co innego na serio nawet acti pisze że na razie nie planuje obsuwy chyba że coś wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle premier przełożona i jak zwykle nie będzie wsparcia dla wszystkich rozdzielczości. To dla nich normalka, przecież najpierw trzeba zarobić na konsolach, a pc to dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie płaczcie tylko sie módlcie żeby w ogóle działała, to w jakim stanie wydali GRFS to jest przegięcie, gra nie jest grywalna i jeszcze bardzo długo nie bedzie, raczej nigdy nie bedzie ( najgorszy port konsolowy w historii jak na razie) a tez miała obsuwę 1 mc
Dopiero po 2 tygodniach naprawili sterowanie myszą bo to nowość ze na PC sie jej używa, a i tak sa podpowiedzi z xboxa. Osobiście to był mój ostatni produkt który kupiłem od UBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze oficjalnie nie są zdziwieni. Może Ubi by nas zdziwiło jakimś bonusem dla PC w ramach przeprosin (jasne., a miss uczelni zadzwoni się ze mną umówić, pomarzyć można)? Mam propozycję. Niech portale ogłaszają premiery 4 miesiące później, niż powie Ubi, to co najwyżej wszyscy gracze się ucieszą, że jest miesiąc wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować