Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Streets of Hope, obszerny gameplay z Hitman Rozgrzeszenie, dostępny w wersji z polskimi napisami

6 postów w tym temacie

Adam Berlik

Hitman: Rozgrzeszenie zaoferuje nam ogromną swobodę działania, która została ukazana na najnowszym, niespełna dwudziestominutowym materiale wideo, prezentującym jedną z misji w grze. Musicie to zobaczyć!

Przeczytaj cały tekst "Streets of Hope, obszerny gameplay z Hitman Rozgrzeszenie, dostępny w wersji z polskimi napisami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze. Tylko czy przez tą ilość detali w lokacjach nie będzie mało tych lokacji?
Seria Hitman słyneła z tego, ze mapy były duże (w Krwawej Forsie już były trochę mniejsze) i rozbudowane.

Oby nie poszli w małe lokacje z kilkoma pokojami skupiając się na detalach.Wiem , że konsole mają mało RAMu, ale mogłyby się dane doczytywać z HDD nie zmniejszajac map.

Na filmiku widać jak ten sklep jest wypasiony detalami, a ile takich lokalizacji będzie w tej misji?
Kto pamięta pierwsze 3 części Hitmana ten wie o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 13:01, mixtape7123 napisał:

TA jasne a napisów nie ma


Wciśnij CC na YouTube i wybierz napisy z listy dostępnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkt dla IOI za możliwość wyłączenia "force sense" i grania po staremu. Podoba mi się że teraz nie trzeba zabijać tylko strzykawką i garotą a np: nożyczkami, kością, butelką, gołymi rękoma czy też pozorując wypadek. Ten cały "mark and execute" może być choć nie jest mi niezbędny, nie podoba mi się praca kamery i animacja. Fisher miał jakąś lepszą animację tego. Grę powinni reklamować hasłem:" The world is your weapon" ale gdzieś już tak było... Chyba w Dark Messiah of MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować