• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kaspi124

Steam-Transakcja nie została zakończona. Informacje o twojej karcie kredytowej zostały odrzucone przez firmę kart kredytowych. Należy pamiętać, iż fi

Pytanie

Mam problem gdyż gdy prubuje kupić coś na steamie to wyskakuje mi to
Transakcja nie została zakończona. Informacje o twojej karcie kredytowej zostały odrzucone przez firmę kart kredytowych.

Należy pamiętać, iż firma obsługująca kartę może zablokować potrzebne fundusze, ale konto nie zostanie obciążone. Po poprawieniu wszystkich błędów w poniższych danych spróbuj ponownie dokonać zakupu.

Karta:Visa
Bank:PKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dnia 13.07.2012 o 17:12, kaspi124 napisał:

Bank:PKO



I wszystko jasne.
Najgorszy bank do transakcji bezgotówkowych.
Tez posiadałem konto, kilku domowników u mnie posiada dalej, ale wszyscy do transakcji bezgotówkowych i internetowych pozakładali sobie konta w innych bankach bo mieli dosyć wiecznych zgrzytów z PKO.
Karta jest pewnie nieobsługiwana albo bank zada jakiejś debilnej autoryzacji kodami cvc/cvv [bo tak działa weryfikacja w PKO]. Nie podepniesz takiej karty do PayPala jak również nie będzie współgrać z wieloma sklepami i witrynami w sieci.
Ot taki skrzywiony bank.
Możesz do nich zgłosić problem ale w 99% przypadków nie zrozumieją o czym do nich rozmawiasz albo powiedzą, że wszystko jest ok i nie wiedza o co się czepiasz [banda niekompetentnych idiotów w ich oddziałach, która nie wie w ogóle czym jest PayPal czy na czym polegają płatności internetowe to standard, szkoda czasu, nerwów i kasy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.07.2012 o 21:58, L33T napisał:

1) Załóż konto pay-pal
2) Dokonaj przelewu środków za pomocą blue-cash z konta PKO
3) ...
4) Profit

bende upiredliwy i zadam głupie pyatanie: Mama wybrać z sposobów czy pokolei? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.07.2012 o 22:08, kaspi124 napisał:

> 1) Załóż konto pay-pal
> 2) Dokonaj przelewu środków za pomocą blue-cash z konta PKO
> 3) ...
> 4) Profit
bende upiredliwy i zadam głupie pyatanie: Mama wybrać z sposobów czy pokolei? :D i jedno pytanie czy PayPay jest bezpieczny bo podaje im nr konta i te pierdoły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.07.2012 o 22:12, kaspi124 napisał:

> > 1) Załóż konto pay-pal
> > 2) Dokonaj przelewu środków za pomocą blue-cash z konta PKO
> > 3) ...
> > 4) Profit
> bende upiredliwy i zadam głupie pyatanie: Mama wybrać z sposobów czy pokolei? :D

i jedno pytanie czy PayPay jest bezpieczny bo podaje im nr konta i te pierdoły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.07.2012 o 22:13, kaspi124 napisał:

1) Załóż konto pay-pal

>2) Dokonaj przelewu środków za pomocą blue-cash z konta PKO

Dnia 13.07.2012 o 22:13, kaspi124 napisał:

3) ...
4) Profit

bende upiredliwy i zadam głupie pyatanie: Mama wybrać z sposobów czy pokolei? :D i jedno pytanie czy PayPay jest bezpieczny bo podaje im nr konta i te pierdoły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.07.2012 o 22:14, kaspi124 napisał:

> 1) Załóż konto pay-pal
>2) Dokonaj przelewu środków za pomocą blue-cash z konta PKO
> 3) ...
> 4) Profit
bende upiredliwy i zadam głupie pyatanie: Mama wybrać z sposobów czy pokolei? :D
i jedno pytanie czy PayPay jest bezpieczny bo podaje im nr konta i te pierdoły???


Paypal jest bezpieczny. Sam się o tym przekonałem ostatnio płacąc nim w steamie. Poza tym przelewem z banku zasilisz konto na paypal. Nie musisz wtedy podawać danych do kart kredytowych. Najpierw musisz założyć konto na paypal bo inaczej nie przelejesz pieniążków z banku. Po przelaniu odpowiedniej sumy bez problemu dokonasz zakupów w każdym praktycznie sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W "Dodaj środki" na koncie paypal masz opcję przelewu błyskawicznego która przenosi cię na stronę przelewu Blue Cash. Tam logujesz się na konto paypal, potem ustalasz kwotę jaką chcesz przelać. Dostajesz dane potrzebne do przelewu z PKO. Logujesz się w iPKO, dokonujesz przelewu korzystając z danych otrzymanych od Blue Cash.
Najdłużej na pieniądze na koncie paypal czekałem przelewając środki w ten sposób jakieś 6min.

I tak paypal jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2012 o 16:35, kaspi124 napisał:

założyłem konto robie co ty mówisz i czekam 10 min i nie mam środków o co tu chodzi!?

Dobram muj błąd bo nie potwierdziłem konta (facepalm) ale przed tym wysłałem pieniądze czy bedą na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2012 o 16:39, kaspi124 napisał:

> założyłem konto robie co ty mówisz i czekam 10 min i nie mam środków o co tu chodzi!?

Dobram muj błąd bo nie potwierdziłem konta (facepalm) ale przed tym wysłałem pieniądze
czy bedą na koncie


dobra mam pieniądze na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

i mam pytanie jak mam zapłacić z tych pieniędzy na koncie paypal a nie z karty? na steamie bo jak próbuje coś kupić spróbowałem z karty i napis podobny do tego co na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra nareszcie dodałem tyle ile miałałem na konto środki bo miałem za mało i ciesze sie ale i tak steam uważam za bombe problemową i jeśli ktoś ma ten sam problem to też im to radze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować