Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Orcs Must Die! 2 - bonusy dla posiadaczy pierwszej części i nowe screeny

14 postów w tym temacie

W sumie miła wiadomość, a Orcs Must Die! to sympatyczna gierka. Kupując pierwszą część z bratem myśleliśmy, że będzie co-op, ba kupowaliśmy z myślą o grze w co-opie, trochę się zawiedliśmy... Teraz ten błąd zostanie naprawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 17:55, maggit napisał:

W sumie miła wiadomość, a Orcs Must Die! to sympatyczna gierka. Kupując pierwszą część
z bratem myśleliśmy, że będzie co-op, ba kupowaliśmy z myślą o grze w co-opie, trochę
się zawiedliśmy... Teraz ten błąd zostanie naprawiony.


Tez mi coopa brakowalo w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się newsman raczył podczas pisania newsa? I czy na pewno było to legalne? Gdzie niby podano, że posiadacze OMD! dostaną 50% zniżki na OMD!2? W newsie na stronie RE jest jedynie informacja o trwającej przecenie -50% na "jedynkę". Proszę nie siać dezinformacji, nie taka jest rola newsmanów (przynajmniej ja tak myślę, ale może akurat nie mam racji).

Zresztą o CM wiadomo było co najmniej od momentu pojawienia się karty gry na Steamie, więc to też żadna nowość.

Endaron
To zaoszczędzisz parę złotych:
"Orcs Must Die! 2 will be available exclusively as a digital download on personal computers this summer."

BTW, jak ktoś był zapisany do newslettera RE, to zna już pełną listę poziomów w CM oraz pewien miły (jak dla mnie przynajmniej) fakt na temat tego trybu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 21:26, Blackhand napisał:

Gdzie
niby podano, że posiadacze OMD! dostaną 50% zniżki na OMD!2? W newsie na stronie RE jest
jedynie informacja o trwającej przecenie -50% na "jedynkę".

Zgadza się, faktycznie mocny zamuł wjechał tym razem. Dzięki, poprawione i biję się w pierś, jednocześnie przepraszając za zamieszanie, bo widzę, że jednak trochę osób zaciekawiło się informacją o zniżce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również przepraszam, trochę się za bardzo uniosłem. Widać przewrażliwiony się zrobiłem :).

Swoją drogą, 50% to by była fajna promocja, ale nierealna :). Jak będzie więcej, niż standardowe 10% na preordery, to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować