Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 potwierdzony!

86 postów w tym temacie

A premium juz zapowiedzieli? Przy BF4 proponuję dla wszystkich posiadaczy premium nie tylko wpychanie się w kolejkę i wyrzucanie z niej tych, którzy premium nie posiadają, ale możliwość własnoręcznego wywalania z serwerów denerwujących nas graczy z drużyny przeciwnej - wtedy będzie jeszcze lepsza zabawa od spychania ludzi z 1/2 miejsca w kolejne na kilka pozycji dalej. Ciekawe też, czy wciąż będzie nic-nie-robiący, zabugowany punkbuster. Nie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe dojenie kasy . Jak zwykle EA szuka głupich co kupią nowy produkt bo to przecież BF . A miałem premium kupować . Nawet wszystkie dodatki nie powychodziły, a Ci juz 4 robią . Wcale się nie zdziwię jak się okaże , że te dodatki nie wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zrozumiałem co miałeś na myśli, ale czysto ironicznie, cytując poniekąd niektórych, piszę, że jak to, przecież do BF''a dają nowy silnik a nie tak jak w tym złym odgrzewanym kotlecie :)
Polityka EA co do BF''a przez wspomniane DLC jest już chyba gorsza od polityki Acti co do CoD''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście liczyłem na BC3, cóż trzeba będzie nadal czekać i mieć nadzieję że w końcu wyjdzie.A wyższa cena nie jest niespodzianką, przecież EA ogłosiła że ich gry będą droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 14:30, Leos8 napisał:

Och, tak, tak myślałem, że przyjdzie zapalczywy obrońca BF''a. No i dobrze, zesram się.
Tylko preorder do dlc? Rozumiem, że wpychanie się w kolejkę jest w porządku wobec innych
graczy? Że nie wspomnę do dostępu do lepszych broni.
Skilla nie daje, spokojnie sobie z premiowcami daję radę, ale wkurza, kiedy chcę dołączyć
do gry i nagle z 1 w queue spadam na 8 miejsce, bo tu nie o skilla chodzi, którego mi
nie brakuje.

Zdejmij klapki fanboja z oczu i idź prowadź krucjatę gdzie indziej.

BTW. Popracuj nad przecinkami i układaniem zdań bo się ciężko czyta twoje posty.


To od razu jest się fanboyem, gdy się zwraca uwagę żenującym hejterom, którzy na wszystko tak narzekają już nawet nie mówiąc o bf-ach czy codach, ale o dosłownie o wszystkim?!Dorośnij człowieku, bo widać, że jeszcze nie dojrzałeś.

PS:Teraz na szybko pisze posty to może być trochę chaosu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 15:10, Gar napisał:

Osobiście liczyłem na BC3, cóż trzeba będzie nadal czekać i mieć nadzieję że w końcu
wyjdzie.A wyższa cena nie jest niespodzianką, przecież EA ogłosiła że ich gry będą droższe.


Ja też miałem nadzieję na BC3, bo jednak BF3 moim zdaniem pod względem map i klimatu nie dorównuje BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Dziękuję bardzo za coś takiego. Zapewne będzie tak jak z poprzednim MoH''em i jego posiadacze otrzymają dostęp do bety aż 2 dni wcześniej niż cała reszta. Toż to iście królewski zaszczyt mieć 2 dni testowania extra!!! Ale w sumie i tak mi to rybka bo żadnego BF''a raczej już nie kupię, po tym jak EA złamało obietnicę, że nie będzie doić z graczy tak jak Acti poprzez wydanie BF''a Premium. Bardzo dziękuję Elektronikom za dbanie o zawartość mojego portfela. Dzięki Wam zaoszczędzę pieniądze na wiele znacznie lepszych gier niż te wszystkie MoH''y, BF''y, NFS''y, Fify i Bóg wie co jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 15:12, Kajmal napisał:

To od razu jest się fanboyem, gdy się zwraca uwagę żenującym hejterom, którzy na wszystko
tak narzekają już nawet nie mówiąc o bf-ach czy codach, ale o dosłownie o wszystkim?!Dorośnij
człowieku, bo widać, że jeszcze nie dojrzałeś.

PS:Teraz na szybko pisze posty to może być trochę chaosu;)


1) W każdym poście bronisz BFa jak niepodległości, jednocześnie atakując osoby krytykujące oraz nazywając ich z miejsca hejterami. Nie wiem w którym miejscu leję niby jad dla samego lania - wytykam błędy i piszę co jest nie tak z nowym BFem i jego premium. A to nie tylko moje zdanie.
2) Narzekam na wszystko? O rly? To dla ciebie wszystko kończy się na BFie i premium? Pogratulować. Ja nie narzekam na wszystko. Ale oczywiście wiesz lepiej, przejrzałeś mnie na wylot niczym Geralt Vilgefortza.
3) Mi o dorastaniu nic nie mów, spórz w lustro, gdyż sam prezentujesz poziom młodocianego obrońcy jednej i słusznej partii. Jeśli dla Ciebie krytyka oraz wyrażenie niepochlebnej opinii jest hejtem to gratuluje, po raz kolejny.

I na kolejny raz bez takich nadinterpretacji, dobrze? Raz, że mnie nie znasz, dwa, nie będziesz mi wkładał w moje posty czegoś, czego nie napisałem. A trzy to hejterami nazywaj hejterów, a nie ludzi, którzy wygłosili swoją opinię. Tak więc vice versa - jeśli ja mam dorosnąć, to Pan tym bardziej.

Na dodatek żadnej obrony nie przedstawiasz, nazywając mnie tylko hejterem. Hmm... Poziom znany, zwłaszcza z gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 14:30, Leos8 napisał:

Och, tak, tak myślałem, że przyjdzie zapalczywy obrońca BF''a. No i dobrze, zesram się.
Tylko preorder do dlc? Rozumiem, że wpychanie się w kolejkę jest w porządku wobec innych
graczy? Że nie wspomnę do dostępu do lepszych broni.
Skilla nie daje, spokojnie sobie z premiowcami daję radę, ale wkurza, kiedy chcę dołączyć
do gry i nagle z 1 w queue spadam na 8 miejsce, bo tu nie o skilla chodzi, którego mi
nie brakuje.



BTW. Popracuj nad przecinkami i układaniem zdań bo się ciężko czyta twoje posty.

Zawsze mnie to zastanawia po kiego ludzie pchają się na pełne serwery ;) Szukając gry patrze ile jest wolnych slotów. Pełny? Szukam kolejnego i nie płacze, bo spadam w kolejce. Jakie lepsze bronie? Fora aż roją się od płaczków którzy twierdzą, że M16 jest op, a jest to broń od początku gry. Nie ma "lepszych" broni dla posiadaczy premium.

Co do BF4 to ja poczekam na BF5 jeśli mają wydawać serie co 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 14:28, L33T napisał:

Duttyfield 4 ? Oczywiście znowu na frostbite i znowu odpalanie przez przeglądarkę + origin
?


Zapomniałeś jeszcze o tym, że kolejny Duttyfield już będzie wymagał tylko systemu 64-bitowego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jednak ulubione serwery, których zasady dobrze znamy, a na których jest często dość dużo ludzi. Wbijam na serwa, ma cztery wolne sloty, patrzę - 8 w kolejce, bo przyszła "elyta". O tym pewnie nie pomyślałeś, nie?

Co do broni - spotkałem się z opiniami, jakoby niektóre z nich miałoby być przesadzone. A co do M16 - aż taki uber nie jest. Swego czasu powodzeniem cieszyło się G3A3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 10:48, Lordpilot napisał:

Zwykły skok na kasę - ot, DICE odgrzewa kotleta, przy tak dużej marce nowa częśc co dwa
lata, to o wiele za wcześnie. Ja na pewno sobie odpuszcze - po zabugowanym BattleFAILdzie
3 wymagającym wyjątkowo crapiastego Origina nieprędko zaufam w możliwości tego dewelopera.

BF3 to wciąż świetna gra i da się w nią grać mimo bugów więc może ci skilla brak? Odgrzewa kotleta? BFy wychodzą co rok lub dwa od samego początku serii, żeś się obudził nagle tak jak reszta oszołomów co dzisiaj im przeszkadza wydawanie nowych części gier, wydawanie dlc - i próbują przekonywać jak to kiedyś było lepiej, chociaż od lat wychodzą dodatki do gier... i uwielbiam to plucie na origin. co za różnicy czy origin czy inny steam? wszystkie te programy powinny być wywalone w cholerę.

Dnia 14.07.2012 o 10:48, Lordpilot napisał:

Moja przygoda z BF3 skończyła się po tym, jak większość graczy zakupiła Premium. Nie
zakupię tego dziadostwa, a ogłaszanie BF4 tuż po tym, jak wydano Premium i zapowiedziano
dodatki to, w moim mniemaniu, zwykłe chamstwo i skok na kasę.
Osobiście mam nadzieję, że EA znów dostanie złote gówno, lecz nie wierzę, że gracze pójdą
po rozum do głowy i nie kupią BF4. Przecież to BF, nie? Trzeba mieć.


O tym, że nowy BF wyjdzie 2 lata po BF3 to wiadomo od zeszłego roku. W śpiączce byłeś? To nie kupuj premium, nikt Cię nie zmusza. Możesz kupić dodatki osobno za 250 złotych. W dupach wam się poprzewracało z tym "skokiem na kasę" . Zwykły cykl gier jaki jest OD ZAWSZE.

Dnia 14.07.2012 o 10:48, Lordpilot napisał:

Heh widzę że BF idzie w kierunku COD''ów, i będzie co rok nowa część wychodziła :/

Kolejne dziecko co BFa to zna chyba od BF3. Wszystkie BFy wychodziły max 2 lata po poprzedniej części...

Dnia 14.07.2012 o 10:48, Lordpilot napisał:

Duttyfield 4 ? Oczywiście znowu na frostbite i znowu odpalanie przez przeglądarkę + origin
?

Mi i wielu innym podoba się opcja z battlelogiem zamiast menu w grze. Co za różnicy czy origin czy inny steam?

Dnia 14.07.2012 o 10:48, Lordpilot napisał:

Och, tak, tak myślałem, że przyjdzie zapalczywy obrońca BF''a. No i dobrze, zesram się.
Tylko preorder do dlc? Rozumiem, że wpychanie się w kolejkę jest w porządku wobec innych
graczy? Że nie wspomnę do dostępu do lepszych broni.
Skilla nie daje, spokojnie sobie z premiowcami daję radę, ale wkurza, kiedy chcę dołączyć
do gry i nagle z 1 w queue spadam na 8 miejsce, bo tu nie o skilla chodzi, którego mi
nie brakuje.

Zdejmij klapki fanboja z oczu i idź prowadź krucjatę gdzie indziej.

BTW. Popracuj nad przecinkami i układaniem zdań bo się ciężko czyta twoje posty.


Zdejmij klapki hejterze. Uwielbiam ten tekst o "dostępie do lepszych broni graczy premium". Po pierwsze bronie są z dodatku, a nie bezpośrednio z premium. Po drugie nie są lepsze. M16A3 z podstawki to najlepszy karabin szturmowy, QBB z B2K jest świetną bronią dla wsparcia. Strzelby mają takie same obrażenia. Ale jak ktoś porównuje pewnie najwolniejszy karabin szturmowy z pistoletem maszynowym z dodatku w cqc to nie dziwne, że nowe bronie są OP...

Dnia 14.07.2012 o 10:48, Lordpilot napisał:

Ciekawe też, czy wciąż będzie nic-nie-robiący, zabugowany punkbuster.
Nie czekam.

Super, będzie jednego narzekacza mniej. Nie wiem co masz "zabugowanego" w pb, może po prostu masz zasyfiony system? Dzisiaj nie ma żadnego dobrego anticheata, bo wszystkie opierają się na szukaniu modyfikacji w plikach gry, a obecne premium cheaty nie ruszają żadnego pliku więc są niewykrywalne.

Dnia 14.07.2012 o 10:48, Lordpilot napisał:

BF''a raczej już nie kupię, po tym jak EA złamało obietnicę, że nie będzie doić z graczy
tak jak Acti poprzez wydanie BF''a Premium.


Tak, wstrętne EA! Jak oni mogą pozwolić mi kupić 5 dodatków za 150 złotych, jak mogę kupić je za 250 złotych! a teraz idź poczytać na czym polega CoD Elite bo z deka się to różni od premium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez słowo "hejterzy"? Czy teraz musi być tak, że jak komuś się coś nie podoba to są "hejterzy"? Proszę cię o definicję "hejtera" bo nie bardzo wiem co to jest. W każdym newsie o Battlefieldzie musisz napisać posta pochwalnego. Czy ty naprawdę nie widzisz, że ta gra, przepraszam, seria nie jest idealna? W ogóle EA robi coś dziwnego o czym później. BF i MoH. Dwie serie, którymi EA chce pobić Activision. BF może celuje w innych graczy niż CoD, ale MoH to już jest właśnie Call of Duty od EA, którym chcą chyba zabrać Acti klientów co raczej przy wielkiej popularności CoDa nie wyjdzie.
Co robi EA dziwnego? Zniekształca serie, które pamiętam z dzieciństwa. Grywałem dużo w BF1942 (co prawda tylko z botami, ale ile zabawy było!) i MoH na PSX. Grając w BF3 czułem się dziwnie. To nie ten typ gry, który pamiętałem. Patrząc na MoHy (szkoda mi kasy, wolę sobie Black Ops kupić) też nie rozpoznaję tego. I jeszcze jedno, czemu do jasnej cholerny nikt już nie robi FPSów w II WŚ (nie sprzedałoby się prawda?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 18:19, Fimbulvinter napisał:

Co rozumiesz przez słowo "hejterzy"? Czy teraz musi być tak, że jak komuś się coś nie
podoba to są "hejterzy"? Proszę cię o definicję "hejtera" bo nie bardzo wiem co to jest.
W każdym newsie o Battlefieldzie musisz napisać posta pochwalnego. Czy ty naprawdę nie
widzisz, że ta gra, przepraszam, seria nie jest idealna? W ogóle EA robi coś dziwnego
o czym później. BF i MoH. Dwie serie, którymi EA chce pobić Activision. BF może celuje
w innych graczy niż CoD, ale MoH to już jest właśnie Call of Duty od EA, którym chcą
chyba zabrać Acti klientów co raczej przy wielkiej popularności CoDa nie wyjdzie.
Co robi EA dziwnego? Zniekształca serie, które pamiętam z dzieciństwa. Grywałem dużo
w BF1942 (co prawda tylko z botami, ale ile zabawy było!) i MoH na PSX. Grając w BF3
czułem się dziwnie. To nie ten typ gry, który pamiętałem. Patrząc na MoHy (szkoda mi
kasy, wolę sobie Black Ops kupić) też nie rozpoznaję tego. I jeszcze jedno, czemu do
jasnej cholerny nikt już nie robi FPSów w II WŚ (nie sprzedałoby się prawda?).


Wiedziałem, że zostanę zaraz zaatakowany przez innych;)
Ja nie nazywam hejterami tym którym nie podoba się bf/cod czy inne gry.Ale tak patrzę na to forum to tu na wszystko narzekają ludzie.Dosłownie!I nie mówię, że bf jest idealne itd, bo żadna gra nie jest.A pro po tego moha to wejdz w tamtego newsa z trailerem i sam tam napisałem, że to cod tylko, że na nowym silniku.Ale co innego jest napisanie, że coś jest gówniane, a co innego, że gra się nie podoba.Ja też jednak teraz zatęskniłem za FPSami w trakcje II WŚ, jak sobie przypominam takiego AA, albo coda WAW.Tu jak skrytykujesz jakąś grę, albo skrytykujesz hejtera to od razu jesteś fanboyem.Fajna logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 15:28, Leos8 napisał:

> To od razu jest się fanboyem, gdy się zwraca uwagę żenującym hejterom, którzy na
wszystko
> tak narzekają już nawet nie mówiąc o bf-ach czy codach, ale o dosłownie o wszystkim?!Dorośnij

> człowieku, bo widać, że jeszcze nie dojrzałeś.
>
> PS:Teraz na szybko pisze posty to może być trochę chaosu;)

1) W każdym poście bronisz BFa jak niepodległości, jednocześnie atakując osoby krytykujące
oraz nazywając ich z miejsca hejterami. Nie wiem w którym miejscu leję niby jad dla samego
lania - wytykam błędy i piszę co jest nie tak z nowym BFem i jego premium. A to nie tylko
moje zdanie.
2) Narzekam na wszystko? O rly? To dla ciebie wszystko kończy się na BFie i premium?
Pogratulować. Ja nie narzekam na wszystko. Ale oczywiście wiesz lepiej, przejrzałeś mnie
na wylot niczym Geralt Vilgefortza.
3) Mi o dorastaniu nic nie mów, spórz w lustro, gdyż sam prezentujesz poziom młodocianego
obrońcy jednej i słusznej partii. Jeśli dla Ciebie krytyka oraz wyrażenie niepochlebnej
opinii jest hejtem to gratuluje, po raz kolejny.

I na kolejny raz bez takich nadinterpretacji, dobrze? Raz, że mnie nie znasz, dwa, nie
będziesz mi wkładał w moje posty czegoś, czego nie napisałem. A trzy to hejterami nazywaj
hejterów, a nie ludzi, którzy wygłosili swoją opinię. Tak więc vice versa - jeśli ja
mam dorosnąć, to Pan tym bardziej.

Na dodatek żadnej obrony nie przedstawiasz, nazywając mnie tylko hejterem. Hmm... Poziom
znany, zwłaszcza z gimnazjum.



Ja nie napisałem o tobie, że narzekasz na wszystko.Chodziło mi o ogół, a nie dokładnie o ciebie.A to fanboyami są tylko gimnazjaliści.Ciekawe.I nie nazwałem cię hejterem bf-a tylko chodziło mi o takie narzekanie na siłę no np na to premium.Ja nie bronię tu EA czy bf-a, ale to, że dostaje się obieraczkę do ziemniaków i inne pierdoły to kogo to obchodzi?Na co by teraz ludzie teraz nie narzekali?Powiedz mi!Proszę cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a myślałem że najpierw wydadzą Bad Company 3...
Ale to było do przewidzenia - ostatnie DLC do BF3 ma wyjść w marcu, a potem co? Kolejna część i MOAR MONEY....
I założę się, że niedługo dowiemy się o BF4 Premium i o "5 NOWYCH DLC ZARAZ PO PREMIERZE!!!!!".
A w BF3 dalej rządzi OP Trójca M16A3, AEK971, AS VAL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować