Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 potwierdzony!

86 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2012 o 18:53, Lisun napisał:

A w BF3 dalej rządzi OP Trójca M16A3, AEK971, AS VAL...

LOL :D VAL dostał sporego nerfa, AEK równiez. M16 nie jest taka świetna, bo AEK pomimo nerfa dwa patche temu i lekkiego buffa w ostatnim jest lepszy :) To, że broń jest popularna nie oznacza, że jest przegięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 09:10, Ziw napisał:

Jak już kiedyś pisałem, w lata nieparzyste będziemy mieli nową odsłonę MoF, a w parzyste
Battlefielda. W praktyce to i tak te samy gry, ale przynajmniej EA będzie mogło powiedzieć,
że nie wypuszcza co roku tej samej mark, tak jak Acti. Szczerze mówiąc w przyszłym roku
spodziewałem się Bad Company 3.


Dokładnie tak jak ja spodziewałem się BBC 3, a tu nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 19:18, monki911 napisał:

LOL :D VAL dostał sporego nerfa, AEK równiez. M16 nie jest taka świetna, bo AEK pomimo
nerfa dwa patche temu i lekkiego buffa w ostatnim jest lepszy :) To, że broń jest popularna
nie oznacza, że jest przegięta...


M16 jest celniejszy.

http://symthic.com/comparison.php?wep1=M16A3&attc1=None&wep2=AEK-971&attc2=None

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach bzdury/

Będzie krótko: chłopcze kochany ! Popracuj nad pisownią, kulturą osobistą i argumentami, to wtedy i tylko wtedy podejmę jakąkolwiek polemikę, bo na razie to nie ma z czym polemizować ! Napisaleś post na poziomie typowego gimdebila, dlatego nie odniosę się absolutnie do niczego, bo zwyczajnie szkoda mi czasu. Powiem tylko, wnioskując z idiotyzmów, ktore napisałeś, że musisz być wyjatkowo młodym człowiekiem - na 99% ja grałem już w gry, kiedy ty jeszcze skakałeś z jajca na jajco. Bądź więc łaskaw się tak nie rzucać jak rezus, bo wrażenia tym nie zrobisz.

ps. Korzystaj jeszcze z wakacji, bo już we wrześniu powrót do gimbazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 14:26, Kajmal napisał:

No normalnie nie zesrajcie się z tym premium.

Proszę o większy szacunek dla rozmówców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 10:54, Ekonochrist napisał:

PS: EA niczego nie potwierdziła, durnie.

Jak wyżej, proszę o większy szacunek dla rozmówców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 22:34, Lordpilot napisał:

/ciach bzdury/

Będzie krótko: chłopcze kochany ! Popracuj nad pisownią, kulturą osobistą i argumentami,
to wtedy i tylko wtedy podejmę jakąkolwiek polemikę, bo na razie to nie ma z czym
polemizować ! Napisaleś post na poziomie typowego gimdebila, dlatego nie odniosę się
absolutnie do niczego, bo zwyczajnie szkoda mi czasu. Powiem tylko, wnioskując z idiotyzmów,
ktore napisałeś, że musisz być wyjatkowo młodym człowiekiem - na 99% ja grałem już w
gry, kiedy ty jeszcze skakałeś z jajca na jajco. Bądź więc łaskaw się tak nie rzucać
jak rezus, bo wrażenia tym nie zrobisz.

ps. Korzystaj jeszcze z wakacji, bo już we wrześniu powrót do gimbazy :D

lecz się dzieciaku... argumentów co najwyżej tobie brak i kultury osobistej (gimdebila? jedno z hasełek najczęściej używane właśnie przez gimnazjalistów...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 19:07, TigerXP napisał:

A ja dalej gram w BC2 i nawet nie mysle zeby isc na trojke, nie wspominajac juz o czworce.


Dokładnie. Ostatnio włączyłem BF3 - pograłem dwa mecze, a potem z radością wróciłem do BC2. Jakoś bardziej mi odpowiada ten drugi model gry. Osobiście uważam, że kolejne będzie Bad Company 3, a screen to fake.

Coś czuję, że w przyszłym roku dostaniemy zakręconą kompanię na jesień. Oby tylko zniszczalność otoczenia była taka jak w BC2 i mapki w tym samym klimacie. Myślę, że wtedy sporo osób przerzuci się z BF3, które według mnie nie jest takie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie też polecam. Oczywiście na temat broni potrafiłeś się rozpisać niczym prawdziwy Szekspir (choć język kuleje), jednakże to, że premiowcy wpieprzają się w kolejki już przemilczałeś. Wybiórczość nie świadczy o tym, że masz rację tylko o tym, że Tobie także brakuje argumentów przeciw niektórym zarzutom.
Premium nie powinno nigdy powstać. To jest moje zdanie.

A kultury osobistej to Ty mógłbyś się od LordPilota nauczyć, bo prezentuje sobą o wiele wyższy poziom niż Ty obecnie, nazywając mnie hejterem a innych dziećmi. Zdejmij klapki fanboju - vice versa, proszę bardzo. BF3 nie jest idealny, a Premium to duża skaza. ALe hejterem nie jestem, bo dostrzegam plusty tej gry. I nie hejtuję, bo mam dobre podstawy do krytykowania. Tak więc dziękuję za dyskuję i mam nadzieję, że zrozumiesz przekaz powyższego posta, który, bądź co bądź, nie zniżył się do poziomu twojego.

Hejterów nazywaj hejterami, ale mi do tego daleko.

Ponadto: Po kiego grzyba nagle wyskoczyć z argumentem, żeby iść poczytać o Cod Elite? I co z tego? Co to wnosi? Czy tu jest porównanie obu gier, czy też krytyka BF''a? Huh?

Ludzie narzekają, bo mają podstawy. Jeśli Tobie się nie podoba - a narzekasz na narzekanie - to już Twój problem, ale nie wsiadaj na ludzi tylko dlatego, że coś im się nie podoba. A mają prawo - i mają także prawo do opinii.

Dziękuję, żegnam ozięble.

PS. Jakiś dowód, że łatka gimdebila jest używana najczęściej przez gimnazjalistów? Bo z tego co wiem, to właśnie gimdebila są z gimnazjum, a takich dzisiaj, jak widać, nie brakuje.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 10:08, Leos8 napisał:

Tobie też polecam. Oczywiście na temat broni potrafiłeś się rozpisać niczym prawdziwy
Szekspir (choć język kuleje), jednakże to, że premiowcy wpieprzają się w kolejki już
przemilczałeś. Wybiórczość nie świadczy o tym, że masz rację tylko o tym, że Tobie także
brakuje argumentów przeciw niektórym zarzutom.
Premium nie powinno nigdy powstać. To jest moje zdanie.


Możesz mieć swoje zdanie, nie bronię Ci go mieć. Mam ulubione serwery, które były pełne przed premium więc cierpliwie czekałem. Jak nie chcę czekać to szukam innego serwera, gdzie są wolne sloty. Nie widzę więc żadnego problemu przez premium.

>nazywając mnie hejterem a innych dziećmi. Zdejmij klapki

Dnia 15.07.2012 o 10:08, Leos8 napisał:

fanboju - vice versa, proszę bardzo. BF3 nie jest idealny, a Premium to duża skaza. ALe
hejterem nie jestem, bo dostrzegam plusty tej gry. I nie hejtuję, bo mam dobre podstawy
do krytykowania. Tak więc dziękuję za dyskuję i mam nadzieję, że zrozumiesz przekaz powyższego
posta, który, bądź co bądź, nie zniżył się do poziomu twojego.


A nie jesteś? Plujesz jadem jakie to EA złe bo wyda nowego BF''a po 2 latach od wydania BF3, chociaż taki cykl obowiązuje serię od samego jej początku (zresztą tak jak inne serie gier). Jjakie to EA złe, że możesz kupić wszystkie dodatki za 150 pln (obecnie nawet za 100) zamiast wypuszczać po kolei i sprzedawać po 250 złotych. Do tego bajki o op broniach. Oczywiście origin i battlelog też wstrętne. Więc jak nazwać kogoś kto narzeka na wszystko? ;]

Nie, nie jestem fanboyem. Jest wiele rzeczy, które mi się nie podobają.
- hitboxy
- cały netcode (giniesz po przeciwnik zobaczy Cię sekundę wcześniej niż Ty jego)
-różne błędy (chowasz się za pudłem, którego nie możesz przestrzelić, a przeciwnik tego pudła w ogóle nie widzi. strzelanie i spotowanie przez krawędzie obiektów)
-tunelowe i niezbalansowane mapy

Dnia 15.07.2012 o 10:08, Leos8 napisał:

Ponadto: Po kiego grzyba nagle wyskoczyć z argumentem, żeby iść poczytać o Cod Elite?
I co z tego? Co to wnosi? Czy tu jest porównanie obu gier, czy też krytyka BF''a? Huh?

Nie czytaj wyrywkowo tylko wszystko to będziesz wiedział.

Dnia 15.07.2012 o 10:08, Leos8 napisał:

Ludzie narzekają, bo mają podstawy. Jeśli Tobie się nie podoba - a narzekasz na narzekanie
- to już Twój problem, ale nie wsiadaj na ludzi tylko dlatego, że coś im się nie podoba.
A mają prawo - i mają także prawo do opinii.

A ja mam prawo wyrazić swoje zdanie, gdy to narzekanie nie ma podstaw.

Dnia 15.07.2012 o 10:08, Leos8 napisał:

PS. Jakiś dowód, że łatka gimdebila jest używana najczęściej przez gimnazjalistów?


Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 14:30, Leos8 napisał:

Och, tak, tak myślałem, że przyjdzie zapalczywy obrońca BF''a. No i dobrze, zesram się.
Tylko preorder do dlc? Rozumiem, że wpychanie się w kolejkę jest w porządku wobec innych
graczy? Że nie wspomnę do dostępu do lepszych broni.
Skilla nie daje, spokojnie sobie z premiowcami daję radę, ale wkurza, kiedy chcę dołączyć
do gry i nagle z 1 w queue spadam na 8 miejsce, bo tu nie o skilla chodzi, którego mi
nie brakuje.

Zdejmij klapki fanboja z oczu i idź prowadź krucjatę gdzie indziej.

BTW. Popracuj nad przecinkami i układaniem zdań bo się ciężko czyta twoje posty.



Kolejny. Nawet nie zauważysz, jak ja z premium wejdę do gry. Z kolejki nie spadasz. Premium po prostu wchodzi przed tobą. Nie mamy ŻADNEJ broni tylko dla premium (oprócz SKÓRKI ACB-90). Nie gadaj głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wzorem CoD: Black Ops 2 umieszczą jeszcze akcję w niedalekiej przyszłości dając do dyspozycji sterowanie dronami itd. Szybko się decydują na sequel. Prędzej spodziewałem się, że najpierw będą robić spin-offy w stylu 2142.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 17:49, Arcling napisał:

Pewnie wzorem CoD: Black Ops 2 umieszczą jeszcze akcję w niedalekiej przyszłości dając
do dyspozycji sterowanie dronami itd. Szybko się decydują na sequel. Prędzej spodziewałem
się, że najpierw będą robić spin-offy w stylu 2142.


1. Czemu miałoby to być wzorem CoDa, skoro to BF miał już część w przyszłości?
2. Niektórzy twierdzą, że to bardzo możliwe - różne oznaczenia w bf3 numerami 2143.
3. Równie możliwe, że będzie to BC3.

To, że teraz nazwali to BF4, nic nie znaczy tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 20:15, czopor napisał:

1. Czemu miałoby to być wzorem CoDa, skoro to BF miał już część w przyszłości?

Chodzi o inną koncepcję - niedaleka przyszłość (maksymalnie kilkanaście lat od teraz) ze sterowalnymi dronami. Dopiero to się popularyzuje, ale wygląda na to, że po Black Ops 2 taki trend w wojennych fpsach się utrzyma. Zapewne za jakiś czas zatoczy to koło i będzie powrót do II wojny światowej lub współczesności. Zbyt wielkiego wyboru jeśli chodzi o takie fpsy w stylu Rambo to nie ma, bo potrzeba po prostu automatycznych broni do takiego stylu gry a i też dla wielu mniej atrakcyjna byłaby gra w realiach, gdzie karabin i pistolet trzeba ładować po każdym strzale. Zostaje jeszcze sci-fi, ale to też powraca co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować