Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Creative Assembly: Total War na konsolach to kwestia mocy, nie sterowania

40 postów w tym temacie

No i niech mi ktoś jeszce powie że PC są słabsze od konsol bo gry na konsolach tną się na PC.
I jestem pewien że tak samo będzie z nowymi konsolami, owszem przyszłe konsole mogą być bardzo mocne, może być nawet sytuacja że na początku będą trochę mocniejsze od PC''tów, ale niech nikt nie mówi że, tak jak to wiele razy czytałem wypowiedzi, "gry konsolowe tną się na PC bo komputery ssą i nie równają się konsolom".

Dziękuję, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 18:19, Mati-PL1993 napisał:

No i niech mi ktoś jeszce powie że PC są słabsze od konsol bo gry na konsolach tną się
na PC.

Eeee... Poza tym to wszyscy zdrowi, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda co mówi ten producent.Myślę że za rok lub dwa kiedy już konsole nowej generacji zadomowią się na rynku ,na przykład w takiego Medievala III będzie można pograć wygodnie przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 18:23, Henrar napisał:

Eeee... Poza tym to wszyscy zdrowi, tak?


Tak, tak zdrowi, dziękować :)

Mi po prostu chodzi o to że już tyle razy widziałem sprzeczki i kłutnie że PC''ty są mniej wydajne od konsol, że już coś mnie trafiało i musiałem to z siebie wyrzucić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 18:27, Mati-PL1993 napisał:

> Eeee... Poza tym to wszyscy zdrowi, tak?

Tak, tak zdrowi, dziękować :)

Mi po prostu chodzi o to że już tyle razy widziałem sprzeczki i kłutnie że PC''ty są
mniej wydajne od konsol, że już coś mnie trafiało i musiałem to z siebie wyrzucić :P

Ale wiesz, że mamy już rok 2012, nie 2006, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam na padzie dyrygowanie tyloma jednostkami byłoby uciążliwe nawet z tymi sprytnymi rozwiązaniami. Na PC przypisujesz czynności do przycisków i wszystko wykonujesz błyskawicznie. Na konsolach kilka przycisków na krzyż. No, ale cóż pauza zawsze pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 18:39, Mercuror napisał:

Ale wiesz, że mamy już rok 2012, nie 2006, nie?


No tak, ale dopiero od niedawna są autentyczne dowody na to że ci co pisali w 2006 (a nawet można znaleźć wypowiedzi z przed roku) nie mieli racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 19:06, Mati-PL1993 napisał:

No tak, ale dopiero od niedawna są autentyczne dowody na to że ci co pisali w 2006 (a
nawet można znaleźć wypowiedzi z przed roku) nie mieli racji.

Mieli rację. W 2006 roku.
Dlaczego odnosisz wypowiedzi sprzed 6 lat do teraźniejszości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 18:27, Mati-PL1993 napisał:

Mi po prostu chodzi o to że już tyle razy widziałem sprzeczki i kłutnie że PC''ty są
mniej wydajne od konsol, że już coś mnie trafiało i musiałem to z siebie wyrzucić :P


A czyli przez ostanie 3 lata nie miałeś internetu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech nie przesadza. Są gry na konsole, gdzie występują setki postaci. Co za problem z 10.000 zrobić 1.000? I tak nikt nie liczy tych jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 19:32, TobiAlex napisał:

Niech nie przesadza. Są gry na konsole, gdzie występują setki postaci. Co za problem
z 10.000 zrobić 1.000? I tak nikt nie liczy tych jednostek.


Tylko wtedy z wielkich bitew zrobią się małe potyczki :)

Dnia 14.07.2012 o 19:32, TobiAlex napisał:

No i niech mi ktoś jeszce powie że PC są słabsze od konsol bo gry na konsolach tną się
na PC.


Ja nie spotkałem portu z konsoli na który by się zacinał na moim PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 18:19, Mati-PL1993 napisał:

No i niech mi ktoś jeszce powie że PC są słabsze od konsol bo gry na konsolach tną się
na PC.
I jestem pewien że tak samo będzie z nowymi konsolami, owszem przyszłe konsole mogą być
bardzo mocne, może być nawet sytuacja że na początku będą trochę mocniejsze od PC''tów,
ale niech nikt nie mówi że, tak jak to wiele razy czytałem wypowiedzi, "gry konsolowe
tną się na PC bo komputery ssą i nie równają się konsolom".

Dziękuję, pozdrawiam.


W dniu premiery obu konsol tak było - konsole były bardziej wydajne od PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 19:28, ZubenPL napisał:

> Mi po prostu chodzi o to że już tyle razy widziałem sprzeczki i kłutnie że PC''ty

> mniej wydajne od konsol, że już coś mnie trafiało i musiałem to z siebie wyrzucić
:P

A czyli przez ostanie 3 lata nie miałeś internetu ?


Nie, przez ostatnie 3 lata nie było wiarygodnych dowodów na to że faktycznie tak jest.
Ale nieważne, ważne żeby ten Total War był tak dobry jak tytułowy poprzednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 19:34, Mati-PL1993 napisał:

Nie, przez ostatnie 3 lata nie było wiarygodnych dowodów na to że faktycznie tak jest.


Od 3 lat gry na konsolach wyglądają słabo w porównaniu do wersji PC(a na mocnych pc często jest lepsza płynność).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 18:19, Mati-PL1993 napisał:

No i niech mi ktoś jeszce powie że PC są słabsze od konsol bo gry na konsolach tną się
na PC.
I jestem pewien że tak samo będzie z nowymi konsolami, owszem przyszłe konsole mogą być
bardzo mocne, może być nawet sytuacja że na początku będą trochę mocniejsze od PC''tów,
ale niech nikt nie mówi że, tak jak to wiele razy czytałem wypowiedzi, "gry konsolowe
tną się na PC bo komputery ssą i nie równają się konsolom".

Dziękuję, pozdrawiam.


to tera cie podenerwuje trochę xD
Zależy jak na to spojrzeć bo np PS3 slim tera masz za około 900zł a nie sądzę żebyś kupił kompa tak samo dobrego za 900zł jak PS3. chociaż nie wiem może da rade xD jak się uprzeć, nie wliczając części używanych np: z allegro
w pewnym sensie to racja że konsole są lepsze od pc jeśli wziąć pod uwagę wydajność-cena.
do komputerów ciągle wychodzą jakieś nowe części więc po prostu ciężko to porównać.
cena-wydajność ps3 i xbox360 wygrywa z pc.
ale jeśli chodzi tylko o sprzęt to oczywiście że PC wygrywa : D

Pozdrawiam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 19:39, Naimad-PL napisał:

to tera cie podenerwuje trochę xD
Zależy jak na to spojrzeć bo np PS3 slim tera masz za około 900zł a nie sądzę żebyś kupił
kompa tak samo dobrego za 900zł jak PS3. chociaż nie wiem może da rade xD jak się uprzeć,
nie wliczając części używanych np: z allegro
w pewnym sensie to racja że konsole są lepsze od pc jeśli wziąć pod uwagę wydajność-cena.
do komputerów ciągle wychodzą jakieś nowe części więc po prostu ciężko to porównać.
cena-wydajność ps3 i xbox360 wygrywa z pc.
ale jeśli chodzi tylko o sprzęt to oczywiście że PC wygrywa : D


No kartę graficzną lepszą niż ta w x360 PS3 można kupić za 150zł :) http://www.gram.pl/sk6_9wjqHei7_Gainward_GeForce_GT_610_1024MB_DDR3_64bit_DVI_HDMI_PCI_E_810_1070.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 19:39, Naimad-PL napisał:

> No i niech mi ktoś jeszce powie że PC są słabsze od konsol bo gry na konsolach tną
się

Dnia 14.07.2012 o 19:39, Naimad-PL napisał:


to tera cie podenerwuje trochę xD
Zależy jak na to spojrzeć bo np PS3 slim tera masz za około 900zł a nie sądzę żebyś kupił
kompa tak samo dobrego za 900zł jak PS3. chociaż nie wiem może da rade xD jak się uprzeć,
nie wliczając części używanych np: z allegro
w pewnym sensie to racja że konsole są lepsze od pc jeśli wziąć pod uwagę wydajność-cena.
do komputerów ciągle wychodzą jakieś nowe części więc po prostu ciężko to porównać.
cena-wydajność ps3 i xbox360 wygrywa z pc.
ale jeśli chodzi tylko o sprzęt to oczywiście że PC wygrywa : D

Pozdrawiam ;p


''Tera''
Generalnie zgadzam się z tobą, ale komputer jest urządzeniem wielofunkcyjnym, więc wydanie 1500 zł na w miarę porządny sprzęt który ma wiele zastosowań, jest zupełnie inne od wydania 1000zł na sprzęt, który służy tylko do gier i filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 19:33, ZubenPL napisał:

Ja nie spotkałem portu z konsoli na który by się zacinał na moim PC


A próbowałeś Ghost Recon: Future Soldier? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować