Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Mirror`s Edge 2 znajduje się na naszej liście

8 postów w tym temacie

Dice nie chciałoby tworzyć tylko Battlefielda ale BF4 już zapowiedziany a dodatki obiecane w premce jeszcze daleko daleko stąd :) Mirror''s Edge jest świetną grą, mam nadzieję ze jeśli wyjdzie sequel to będzie równie dobry jak pierwsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na część drugą, jedynka była niesamowita. Poza tym silnik Frostbite 2 mówi sam za siebie. Gra będzie cudowna pod względem graficznym, to pewne. Ale jak z fabułą? Mam nadzieje że przekonamy się o tym już wkótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hulk131, masz racje, bo każda gra EA się tak wyjątkowo wyróżnia od poprzednich części że to szok - taki Dead Space 2 czy kolejna FIFA - zupełnie inny system sterowania, mnóstwo nowości i ciekawszy gameplay, nie ma co -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyna nadchodząca gra spod ich skrzydeł, którą byłbym w stanie kupić. Ba! Jest to jedna z gier na liście "must have". Jeśli zachowają klimat jedynki, polepszą mechanikę przemieszczania się i nie zrobią z tego gry nastawionej na strzelanie, dostaną moje pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 21:24, Reinvented napisał:

Czekam z niecierpliwością na część drugą, jedynka była niesamowita. Poza tym silnik Frostbite
2 mówi sam za siebie. Gra będzie cudowna pod względem graficznym, to pewne.


Wręcz wspaniała, bez optymalizacji, bez stabilności, z toną efektów graficznych, a każda ściana będzie odbijać światło. Przez połowę gry będzie trzeba mrużyć oczy bo byle lampka będzie dawała światło jak z reflektorów. Wspaniale.

Mirror''s Edge 2 jest na liście, zapewne już z 5 dlc i premium :)
Eh gdyby chociaż tej gry nie schrzanili zarówno DICE jak i polityka EA. Ale dobra bo "hejtuje" już pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować