Zaloguj się, aby obserwować  
treek

Smite - temat ogólny

5 postów w tym temacie

https://account.hirezstudios.com/smitegame/
Kolejna Moba w fazie closed Beta testów, jednak żeby takowy zdobyć nie trzeba dużo zachodu każdy z zakwalifikowanych dostaję parę do rozdania, więc idzie do lawinowa. Samej rozgrywki przedstawiać nie trzeba typowa moba z tą różnicą, że w 3d i kamerą TPP. Osobiście dopiero zacząłem grać, chętnie podyskutuje, zagram z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram, streamuje, wrzucam na youtuba.

gra jeste ŚWIETNA! Na prawdę mam wielki ubaw z tej gry, super sprawą jest to, że praktycznie każdy atak jest skillshotem, są owszem ataki wokół Ciebie lub na obszarze, lecz ogarnięty gracz i z nich może się wydostać. Gra jest bardzo wymagająca jeśli chodzi o współpracę, widać mniej niż w innych mobach (widok z 3ciej osoby), niektóre ulti współpracują ze sobą straaasznie dobrze, inne już mniej.

jeżeli ktoś ma jakieś pytania czy cokolwiek zapraszam do pisania itp, postaram się odpowiedzieć (może nie gram długo, ale za to dość intensywnie ;) ) również na moim streamie ktoś na czacie pewnie będzie miał kluczyki do rozdania *sam już wszystkie rozdałem*.

kurde chciałem napisać konstruktywnie, wyszła marna reklama... no nic, może ktoś zapyta o coś będzie łatwiej napisać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem, pogralem i powiem ze jest calkiem przyjemna.

z poczatku chaos, nie wiadomo co sie dzieje. niecodzienne moba jakby nie patrzec, ale po przejsciu wszystkich 3 tutoriali gdy juz gra sie 5v5 z ludzmi jest sie w domu.

warto sprobowac, w koncu mamy 2014 gdzie takie gry sa f2p ( i nie p2w)

jakby ktos chcial pograc razem to pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Zainstalowałem ją i po włączeniu pokazuje mi sie czarny ekran, a po chwili minimalizuje sie. Ikonka na pasku dalej jest, ale nie da się jej dać na pełny ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować