Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 oficjalnie! Wiemy, kiedy wystartuje beta

38 postów w tym temacie

Ehh....to ja chyba poczekam kupię sobie MW 3, bo stanieje, a dla mnie to kotletem jeszcze nie będzie bo z serii mw grałem tylko w mw1. No chyba, że Bf4 to IIWW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Battefield bad company 3 ? No tak, jak zawsze pewnie dzieje się to przez podłoże marketingowe bf3 podobna nazwa do bf.b.c.3. Dlatego drodzy państwo nie doczekamy się Battlefield bad company 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zajebiście. teraz moh za rok battlefield 4 choć po prawdzie to wciąż z takim zacięciem nawalam w battlefield 3 że trochę ta 4-ka za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 18:56, Lordpilot napisał:

To oni już BF3 porządnie połatali czy coś mnie ominęło ?
Co do samej gry - beta na jesieni 2012, premiera IMO wiosna 2013. Zdecydowanie za wcześnie


Czy ty czasem nie pomyliłeś się z tymi numerkami? Przecież teoretycznie nie wiemy jeszcze nic o BF4, więc skąd ta jesień 2012?


Zresztą nawet w notce prasowej jest chyba mowa o jesieni przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz co roku będzie na zmianę nowy MoH i BF, ahh... nienawidzę takiego czegoś. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego nie nazwą nowego BF: Battle of Field: Bad Company 3 (w skrócie BoF:BC3, nie mylić z Cod:MW3 :), zaiste świetny konkurent dla CoDa... Do każdego nowego bf zapewne dadzą jeszcze kilka wersji, bo przecież premium tak dobrze się sprzedało to czemu nie, obstawiam że wydadzą podstawkę za 150zł, premium za 300 i Battlefield 4 VIP Epic Fucking Edition+ za 600zł... Nie dziwię się że wygrali konkurs na najgorszą korporację w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ty czasem nie pomyliłeś się z tymi numerkami? Przecież teoretycznie nie wiemy jeszcze

Dnia 17.07.2012 o 20:54, Kreek napisał:

nic o BF4, więc skąd ta jesień 2012? >


Info z gol-a: beta ma być jesienią tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz sami sobie robią koło dupy.. po co kupować Premium lub dodatki osobno kiedy zaraz nikt w nie nie będzie grał.. pojednało ich, lecą na kasę, tak jak Acti. Ja BF 4 nie kupię, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli kalendarz na 2013/2014 pewnie wygląda tak:
Jesień 2013 - beta BF4
Pierwszy kwartał 2014 - BF4 (już raz tak zrobili - z Bad Company 2)
Środek 2014 - beta MoH: Warfighter 2
Jesień 2014 - MoH: Warfighter 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac jestem lekko zaskoczony ze bedzie to BF4, a nie BC3 albo BF2144. Strzelam ze jest to spowodowane tym, ze do tej pory wyjdzie nowa generacja konsol i na pierwszy ogien chca rzucic swoja najmocniejsza marke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kpina, zniszczyli Battlefield 3 serią patchów które nie sprawiły poprawy w grze i nie zminimalizowały ilości bugów... a tylko osłabili bronie i zmienili grywalność na gorszą [ spadek fps po patchu ]
Kolejna odsłona w tak krótkim czasie ma na celu oczywiście portfel, nic innego...
Po wyjściu BF4 znowu okaże się że coś spier***ą i znowu będą pisać że to dopiero początek....
Wybaczcie ale jak dla mnie DICE kopie sobie grób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest bezsensu. Aby zagrać w beta BF 4 trzeba kupić inną grę. A powinno być dla graczy co kupili BF 3. A tak pozatym robia BF 4 w 2 lata. Czyli nic nie zmienia bd to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 20:16, Tom_pl napisał:

To spokojnie 1,5 roku przynajmiej poczekamy :) więc o cyklu 12 miesięcznym nie ma mowy.

Wychodzi MoH... w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować