Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III w edycji Freedom na nowym materiale wideo

16 postów w tym temacie

Reklama wyraźnie mi mówi: nie kupuj w dniu premiery!!!
PS:Na figurce widnieje jakaś szabla więc może będzie dostępna jako broń... Na gameplayach jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 19:55, DambialkoX napisał:

Fajna, ale mało tego a cena będzie wielka znając życie.


350-360 zł

Ja mam nadzieje na jakiegoś stellboka do pre-ordera tej gry,tak jak to jest ze SC: Blacklist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ścieżka dźwiękowa z tego filmiku bardzo przypomina mi tę z PoP: T2T.
Szkoda, że Ubi nie wypuściło żadnej wersji, która miałaby WSZYSTKIE dodatki do gry, wtedy bym kupił, a tak to szarpią grę na kawałki i rozdają w innych edycjach, więc podziękuję i zapłacę potem jak zrobią z tego DLC. Ale cóż, Ubi robi świetne gry, ale jako wydawca jest prawie równie śmieciowaty, co Acti i EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 20:06, bobobo napisał:

> Fajna, ale mało tego a cena będzie wielka znając życie.

350-360 zł

Ja na PC zamówiłem za 255 zł poprzez Empik.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 20:14, lis_23 napisał:

Ja na PC zamówiłem za 255 zł poprzez Empik.com.


Na PC. Ja mówiłem o wersji na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 19:54, majkel666 napisał:

A dlaczego wersji FREEDOM nie ma w sklepie gram.pl?

Bo jej nie ma nigdzie pza sklepem UbiSoftu. A swoją drogą. Figurka średniawa jak dla mnie. Reszta to w sumie ULC, które powinny być odblokowane dla każdego i które odblokować będzie można unlockerem. Więc po co płacić kupę szmalu?
P.S. Album fajny, tylko pismo, mimo, że wygląda stylowo, jest trudne do rozczytania.
P.S.2 Miejmy nadzieję, że dodatkowe postaci do multi będą możliwe do spersonalizowania.Trochę głupio, że Błazen i Doktor, poza Kurtyzaną byli w AC: R jedynymi niepersonalizowanymi postaciami. Trochę tak jakby Ubi na odwal przerobiło stare skiny z AC: B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 20:12, barth89 napisał:

No właśnie, co z Freedom Edition w Polsce? Będzie w ogóle dostępna ta edycja?


Jest tylko w Empiku.

Freedom Edition to nie jedyne rozszerzone wydanie Assassin’s Creed III – otrzymamy również Join or Die Edition oraz Special Edition

Jest jeszcze Deluxe Edition i Limited Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 21:10, kesik93 napisał:

> No właśnie, co z Freedom Edition w Polsce? Będzie w ogóle dostępna ta edycja?

Jest tylko w Empiku.


A fakt, jest. Ale to pewne, że będzie tylko tam, czy póki co nie ma nigdzie indziej? Empik jest w ogóle pewny, tzn. zamawiam i mam 100% pewności, że dostanę grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 21:31, barth89 napisał:

> > No właśnie, co z Freedom Edition w Polsce? Będzie w ogóle dostępna ta edycja?

>
> Jest tylko w Empiku.

A fakt, jest. Ale to pewne, że będzie tylko tam, czy póki co nie ma nigdzie indziej?
Empik jest w ogóle pewny, tzn. zamawiam i mam 100% pewności, że dostanę grę?


ja tez zamowilem przez empik.com i juz sie nie moge doczekac :) normalnie zamawiasz i ci przysylaja. regularnie kupuje u nich w salonach i na empik.com i nigdy nie mialem problemow...

to prawda, fajnie jakby ubi wydalo wersje ze wszystkimi dodatkami, taki pakiecik to byloby cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 15:11, serser napisał:

ja tez zamowilem przez empik.com i juz sie nie moge doczekac :) normalnie zamawiasz i
ci przysylaja. regularnie kupuje u nich w salonach i na empik.com i nigdy nie mialem
problemow...


Czyli nie przejmować się i spokojnie czekać na odbiór tej edycji w salonie? :) Kurcze, też się nie mogę doczekać. Niby trochę kosztuje (285zł), ale Ubi robi fajne figurki. Nie mówię tu o figurkach z kolekcjonerkek za 180 zł (PC), jak np. figurka Sama Fishera z Conviction, ale o figurkach, które można kupić osobno, jak np. Ezio, czy John Kozak z Future Soldier. Mam tę figurkę i wygląda świetnie, a do tego jest naprawdę spora. Oby ta figurka z Freedom Edition prezentowała podobny poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować