Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry THQ znikają z planu wydawniczego CD Projektu. Firma znalazła nowego partnera w Polsce?

118 postów w tym temacie

witam niekupowalem ostatnimi mi czasu sporo gier i zbytnio na to czasu niemam ale wytlumaczycie mi oco chodzi z ta blokada stemową bo tu panuje taki flame ze sie juz pogubilem proszę jedną obeznana osobe która wytlumaczy mi co tu się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 18:22, lis_23 napisał:

Deus Ex HR

Solidna robota, bez blokad i udziwnień na Steamie. Bez braw, bo to jest ich obowiązek.

Dnia 18.07.2012 o 18:22, lis_23 napisał:

Rage
TESV Skyrim

Czyli dwie gry objęte blokadą regionalną, bez możliwości kupna wersji cyfrowej z praktycznie żadnego źródła, nawet tego głównego (Steama). Co powoduje, że nie kupisz sobie Skyrima za 50% ceny w trakcie promocji - kupisz go tylko u Cenegi za taką cenę, jaką sobie życzą. Sorry, ale nie wiem co w tych grach jest, że traktujesz ich jako najlepszego wydawcę.
Poza tym, będę się strasznie nabijał, jak się okaże, że DLC kupimy tylko u Cenegi.

Dnia 18.07.2012 o 18:22, lis_23 napisał:

Alan Wake

Jedyna gra, za którą im się należy brawa. Ale to za mało patrząc na wpadki takie jak Skyrim czy RAGE.

Dnia 18.07.2012 o 18:22, lis_23 napisał:

Risen 2

I podobnie jak z DE - taka ich robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 18:53, Jan3d napisał:

witam niekupowalem ostatnimi mi czasu sporo gier i zbytnio na to czasu niemam ale wytlumaczycie
mi oco chodzi z ta blokada stemową bo tu panuje taki flame ze sie juz pogubilem proszę
jedną obeznana osobe która wytlumaczy mi co tu się dzieje

W skrócie:
http://store.steampowered.com/app/72850/?cc=uk - Skyrim na brytyjskim Steamie. Dostępny.
http://store.steampowered.com/app/72850/?cc=pl - Skyrim na polskim. Niedostępny.
http://store.steampowered.com/app/9200/?cc=uk - RAGE na UK. Jest.
http://store.steampowered.com/app/9200/?cc=pl - RAGE na Polskim. Nie ma.
http://store.steampowered.com/app/200891/?cc=uk - HQR na brytyjskim. Jest.
http://store.steampowered.com/app/200891/?cc=pl - nie ma.

Wszystko dziwnym trafem w Polsce wydawane jest przez Cenegę. Przypadek? Nie ma szans.
PS. Nie kupuj nic przez /?cc=uk, bo bana zarobisz na Steamie. No, chyba że mieszkasz w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 18:22, lis_23 napisał:

obecnie jest to najlepszy dystrybutor gier w Polsce - przykłady?:

(...)


No raczej wydawca większości najlepszych gier na rynku, co jeszcze bardziej boli. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2012 o 19:07, Henrar napisał:

Czyli dwie gry objęte blokadą regionalną, bez możliwości kupna wersji cyfrowej z praktycznie
żadnego źródła, nawet tego głównego (Steama). Co powoduje, że nie kupisz sobie Skyrima
za 50% ceny w trakcie promocji - kupisz go tylko u Cenegi za taką cenę, jaką sobie życzą.
Sorry, ale nie wiem co w tych grach jest, że traktujesz ich jako najlepszego wydawcę.
Poza tym, będę się strasznie nabijał, jak się okaże, że DLC kupimy tylko u Cenegi.


A Powiedz mi, po co mi wersja cyfrowa ze Steama ( nie kupuję gier na Steam ) i DLC? ( nie kupuje DLC )
tak, wystarczy mi wersja pudełkowa, wersji cyfrowych i płatnych DLC nie trawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 19:33, lis_23 napisał:

A Powiedz mi, po co mi wersja cyfrowa ze Steama ( nie kupuję gier na Steam ) i DLC? (
nie kupuje DLC )
tak, wystarczy mi wersja pudełkowa, wersji cyfrowych i płatnych DLC nie trawie.


Przykład na Steamie jest promocja Skyrim można ją kupić za 40% polskiej ceny , niestety jako mieszkaniec polski nie mam jako jedyny możliwości z niej skorzystania , wyłącznie z winny cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2012 o 20:00, ZubenPL napisał:


Przykład na Steamie jest promocja Skyrim można ją kupić za 40% polskiej ceny , niestety
jako mieszkaniec polski nie mam jako jedyny możliwości z niej skorzystania , wyłącznie
z winny cenegi.


Cóż, ja, nawet gdyby było można to bym nie kupił, gdyż:

A: mam już wersję pudełkową
B: nie cierpię gier w wersji elektronicznej
C: o wiele fajniejsze jest dla mnie szukanie okazji po MM, Saturnach czy Empikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 20:22, lis_23 napisał:

Cóż, ja, nawet gdyby było można to bym nie kupił, gdyż:

A: mam już wersję pudełkową
B: nie cierpię gier w wersji elektronicznej
C: o wiele fajniejsze jest dla mnie szukanie okazji po MM, Saturnach czy Empikach.


Znam sporo osób które by bez wahania kupiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2012 o 20:29, ZubenPL napisał:

Znam sporo osób które by bez wahania kupiły :)

Zapewne, ale ja piszę ze swojego, bardzo subiektywnego punktu widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 19:33, lis_23 napisał:

A Powiedz mi, po co mi wersja cyfrowa ze Steama ( nie kupuję gier na Steam ) i DLC? (
nie kupuje DLC )

Bo
a) wersja pudełkowa i tak wymaga Steama
b) w przypadku wyprzedaży część graczy będzie chciała kupić grę taniej niż w sklepie i nie będzie mogła, bo jest blokada.
c) można DLC nienawidzić, ale DLC do Skyrima jest akurat na tyle bogate, by można było usprawiedliwić jego zakup. I gwarantuję Ci, że większość posiadaczy Skyrima w Polsce będzie chciała go tam kupić. I nie zakupi, bo go na 99% nie będzie.

Dnia 18.07.2012 o 19:33, lis_23 napisał:

tak, wystarczy mi wersja pudełkowa, wersji cyfrowych i płatnych DLC nie trawie.

To masz problem, bo niektórzy to lubią, zwłaszcza wtedy, gdy DLC jest dobre (a to do Skyrima jest bardzo dobre, pomijając kwestie techniczne).
Poza tym - tu nie chodzi o to, co TY lubisz. Tu chodzi o elementarne wsparcie wydawcy, a raczej jego brak i blokowanie możliwości zakupu gry z innego źródła. Skyrima w oryginalnej wersji cyfrowej jako Polak nigdzie nie zakupisz. Ani na Steamie, ani na Impulse, ani na D2D. Nigdzie, bo wszędzie dla nas jest blokowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 20:22, lis_23 napisał:

Cóż, ja, nawet gdyby było można to bym nie kupił, gdyż:


1. stosując twój tok argumentacji, co mnie ty, który lubisz przepłacać za niepełny produkt, live and let die (co w tym wypadku oznacza "chcesz to proszę bardzo, przepłacaj, ale czemu ja mam być zmuszony do uczestnictwa w tym cyrku, skoro z grami konkurencji tego problemu nie ma i obaj jesteśmy zadowoleni")
2. już odkładając na bok złośliwości - bo możesz kupić najpierw na steamie grę w promo -75% co daje jakies 40 zł, a potem na allegro pudełko z płytką i instrukcją za 5 zeta plus wysyłka - masz wtedy dokładnie to samo co leży na półce w sklepie, tylko omijasz dystrybutora o bandyckich zapędach, i to za 1/3 polskiej ceny. Dostaniesz tak na przykład fallouta new vegas complete, który jeśli będzie taniał w takim tempie jak F3:GOTY (dla przypomnienia, pakiet ma dwa lata i dalej kosztuje 130 zł, o ile w ogóle go dorwiesz), to w cenie steamowego promo ujrzysz go w Polsce w okolicach gwiazdki 2020.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 17:04, Jave napisał:

> Co pokazuje, że CDP miało jaja i postawiło się wydawcy
Szczena mi opadła O.O Żartujesz? Kpisz ze mnie? Łamać umowę na setki tysięcy zielonych
= mieć jaja? To ponury żart świadczący o braku profesjonalizmu. Piszesz o stawianiu się
wydawcy: CDP zgodziło się na drm, a przyzwolenie nie jest formą oporu. To, że
postanowili się z niego wykpić... nie wiem, o co poszło, ale żadna odpowiedź nie świadczy
dobrze o CDP.


Nie wykpili się dlatego, że chcieli kogoś oszukać, tylko dlatego że DRM po prostu mocno spowalniał grę, co groziło masowymi zwrotami, wielkim shitstormem i osłabieniem sprzedaży. Opcje mieli dwie:
- za wszelką cenę dotrzymać lojalności względem partnera upierającego się przy DRM-ie.
- pójść na rękę klientom i wywalić dziadostwo w cholerę.

Profesjonalizm jest rzeczą dyskusyjną - w moim przekonaniu ich wybór był właśnie wyborem profesjonalnym, bo klienci w końcu mogli normalnie grać. Każdy wybór niósł ze sobą negatywne konsekwencje. Ktoś mógłby zapytać "to po kiego czorta w ogóle się zgodzili się na DRM?". Wybór był zero-jedynkowy - wydać grę lub szukać innego partnera. DRM musiał być zaimplementowany w pudełkach, taki był warunek współpracy wydawniczej.

Dnia 18.07.2012 o 17:04, Jave napisał:

Tu taka mała dygresja. Słyszałem, że jakieś cyrki powychodziły z tymi koszulkami.


Maile rozsyłał Gram.pl o następującej treści:

--------------------------------------------------------------

"Drogi Graczu,

Firma CD Projekt wspólnie ze Sklepem Gram.pl uruchomiły już specjalną stronę z upominkami dla posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

W związku z tym, że posiadasz Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2 i nie mogłeś jej aktywować przed godziną 10:30 dnia 16 maja, a nie jak pierwotnie zakładano od 00:01, firmy CD Projekt i CD Projekt RED przygotowały dla Ciebie specjalny upominek w postaci unikalnej wiedźmińskiej koszulki wykonanej wg jednego z 5 projektów w wersji męskiej lub damskiej, w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Pod adresem wiedzmin2.gram.pl/koszulki możesz do 31 maja, do godziny 23:59 złożyć zamówienie na wybraną koszulkę. Po tym terminie nie będzie już możliwe zamawianie koszulek. 1 czerwca zgłoszenia zostaną zebrane i rozpocznie się produkcja koszulek. O dokładnym terminie ich wysyłki zostaniesz poinformowany na początku czerwca.

Koszulki mogą wybrać tylko ci klienci Sklepu Gram.pl, do których gra została wysłana przed piątkiem 13 maja, godziną 18:00. Jeśli klient jest uprawniony do odbioru koszulki, wystarczy, że poda swój adres e-mail oraz numer zamówienia Gram, zawierającego Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2. Klient może wybrać tyle koszulek, ile Edycji Kolekcjonerskich Wiedźmina 2 zamówił. Upominek zostanie wysłany pod ten sam adres, pod który wysłany został Wiedźmin 2 lub do punktu, w którym klient odbierał swój egzemplarz Edycji Kolekcjonerskiej.

Wszelkie uwagi prosimy wysyłać na adres e-mail wiedzmin2@gram.pl

Pozdrawiamy,
Gram.pl oraz CD Projekt"

--------------------------------------------------------------

Koszulka przyszła zgodnie z zamówieniem, nie słyszałem o cyrkach. Co do fuck-upu związanego z popiersiem Geralta - każdy, kto miał jakieś uszkodzenia, dostawał nową replikę od ręki + medalion z wilkiem jako bonus. Nikt nie chował głowy w piasek udając, że sprawy nie ma.


Co do newsa: wydaje mi się, że CDP świadomie odchodzi od wydawania gier. Wszystko na to wskazuje. Jeśli chodzi o gry, Niebieskim została licencja SEGI, Disneya i jakiejś drobnicy. Mają jeszcze filmy, planszówki i karcianki. Wygląda na to, że badają rynek, szacują, czy warto w to inwestować. W sumie niespecjalnie im się dziwię, bo dobre wydawnictwo pudełkowe (nie mylić z Cenegą) wymaga dobrej organizacji pracy, sprawnej siatki podwykonawców i zatrudnienia wielu ludzi, a tych po 2007 roku zaczęło z firmy ubywać - główny nacisk położono na rozbudowę Redów i rozwój GOGa. Skoro nie mają wystarczająco dużo przychodów z umów z partnerami w rodzaju THQ, to po co się w tym babrać? Warto zauważyć, że CDP Blue był jedyną spółką grupy, która przyniosła straty w 2011 roku - niewielkie, bo niewielkie, ale jednak. Myślę, że CDP Blue będzie wydawać gry (w tym swoje premiery) jedynie okazjonalnie, a co do reszty oferty, to się okaże po sporządzeniu bilansu rocznego. Szkoda, że tak to się kończy (bo niewątpliwie można mówić o zamykaniu pewnego rozdziału w historii firmy), ale cóż... Kto nie dostosowuje się do zmian ten znika z rynku. Cenega jest w o tyle wygodnej sytuacji, że stoją za nią Rosjanie i zachowali praktycznie wszystkie swoje licencje, z wyjątkiem nowszych gier Ubisoftu. CDP stracił EA (bo powstało EA Polska), BioWare (bo EA kupiło BioWare), Blizzarda (który w bardzo niekorzystnym czasie przejął LEM), Valve (podpisało umowę w ramach EA Partners), Ubisoft (bo powstał Ubisoft Polska). Po takich przetasowaniach zachowanie status quo sprzed 2007-08 roku było zwyczajnie niemożliwe. Zmiana profilu była jedynym ratunkiem dla CDP - i w sumie ledwie się wyrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2012 o 20:38, dark_master napisał:


1. stosując twój tok argumentacji, co mnie ty, który lubisz przepłacać za niepełny produkt,


Jaki " niepełny produkt " Masz na myśli?
Widzisz, dla mnie liczy się tylko pudełkowa wersja gry, podobnie jak płyta CD, DVD czy Blu - Ray - pirackie filmy, CD, DVD, BD to dla mnie " niepełny produkt ", podobnie jak gra kupiona przez Steam, gdyż ja chcę mieć grę w jej fizycznej postaci a nie pliki na HDD - kiedyś nie zdążę, padnie mi dysk ( jak ostatnio dwa w ciągu dwóch lat ) i co wtedy? - choć podejrzewam, ze Steam ma stosowne zabezpieczenia, ale mając fizyczne, pudełkowe wydanie gry jestem pewien, że mogę ją odinstalować i zainstalować kiedy tylko chcę.
Dostaniesz tak na przykład

Dnia 18.07.2012 o 20:38, dark_master napisał:

fallouta new vegas complete, który jeśli będzie taniał w takim tempie jak F3:GOTY (dla
przypomnienia, pakiet ma dwa lata i dalej kosztuje 130 zł, o ile w ogóle go dorwiesz),
to w cenie steamowego promo ujrzysz go w Polsce w okolicach gwiazdki 2020.


A gdzie widziałes F3 GOTY za 130 zł? - ja dziś w Empiku widziałem za 70-80 zł, oczywiście Premium Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 20:51, lis_23 napisał:

Jaki " niepełny produkt " Masz na myśli?

no jak nie mogę kupić przez rok DLC bo wydawca bezczelnie je blokuje zmuszając mnie do kupna drugi raz tego samego w edycji GOTY (a jak już je łaskawie odblokowuje, to nie są po polsku) to czuję się wydymany. Przy czym pod ''dlc'' nie mam tu na myśli zbroi dla konia, tylko fabularne kampanie, bez których taki NV jest niepełny.

Dnia 18.07.2012 o 20:51, lis_23 napisał:

ja chcę mieć grę w jej fizycznej postaci a nie pliki na
HDD - kiedyś nie zdążę, padnie mi dysk ( jak ostatnio dwa w ciągu dwóch lat ) i co wtedy?
- choć podejrzewam, ze Steam ma stosowne zabezpieczenia, ale mając fizyczne, pudełkowe
wydanie gry jestem pewien, że mogę ją odinstalować i zainstalować kiedy tylko chcę.

a jak wylejesz cos na płytę, upadnie ci i nadepniesz na nią to co? Nie mieszajmy w to wypadków losowych typu padnięty dysk/serwer, to raz. Dwa, steam pozwala ci wszystko nagrać na płyty dowolnego formatu, dodatkowo implementując do takiej instalki wszystkie aktualne patche - ba, możesz nawet skopiowac wszystko 1:1 na zewnętrzny dysk z backupem, po ponownym zainstalowaniu steama na świeżym kompie, zalogowaniu się na swoje konto i skopiowaniu z zewnętrznego HDD plików wszystko jest od razu gotowe do gry, bez żadnych instalek i cudów wianków. I wreszcie trzy, naukowe badania mówią, że średni czas życia płyt to 5-7 lat, więc prędzej czy później i tak będziesz w czarnej dupie, choćbyś chuchał i dmuchał i tak nie znasz dnia ani godziny. A że gry najczęsciej wymagają trzymania płyty w napędzie, to jeszcze gorzej, bo szybciej się zużywa.

Też nie lubię dystrybucji elektronicznej, ale jak mam płacić w kraju 80 złotych więcej za pudełko (pozdro new vegas complete!) to ja się pytam po co. A jak dodać do tego fakt, że taka cenega blokuje zakup na steam takich DLC do batmana AC, chociaż sama ich nie sprzedaje, to tym bardziej nie mam zamiaru wspierać tego bandytyzmu.

Dnia 18.07.2012 o 20:51, lis_23 napisał:

A gdzie widziałes F3 GOTY za 130 zł? - ja dziś w Empiku widziałem za 70-80 zł, oczywiście
Premium Games.

o, to spadł, bo jeszcze niedawno był własnie za 130 - zresztą, 70 zeta to dalej więcej niż 5 euro na summer sale + pięć złociszy za pudło z płytą i instrukcją z allegro, cała operacja wynosi mniej, niż goły F3 bez dodatków z pomarańczowej kolekcji klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wreszcie trzy, naukowe badania mówią, że średni czas życia płyt to 5-7

Dnia 18.07.2012 o 22:08, dark_master napisał:

lat, więc prędzej czy później i tak będziesz w czarnej dupie, choćbyś chuchał i dmuchał
i tak nie znasz dnia ani godziny. A że gry najczęsciej wymagają trzymania płyty w napędzie,
to jeszcze gorzej, bo szybciej się zużywa.

To trochę dziwne, gdyż płyty DVD, Blu-Ray mają nas ponoć przeżyć
poza tym, moje stare oryginalne CD, nawet z 1993 roku nadal działają, więc te 5-7 lat to chyba trochę zaniżony okres trwałości płyty, zresztą, teraz wiele gier wymaga tylko instalacji i można grać bez ( Steam, Ubisoft, Orgin, BattleNet )
z ciekawości, sprawdziłem sobie jedną z najstarszych zakupionych przeze mnie gier na PC - Prince of Persja Piaski Czasu - działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie jeszcze raz wyjaśnić - steam to jest niezależny wydawca i on sam dogaduje sobie z wydawcą światowym (np. Bethesdą) warunki sprzedaży gry i terytoria na jakich będzie dostępnych. My jako wydawca lokalny nie jesteśmy stroną w ich negocjacjach i nie mamy żadnego wpływu na to co na steamie się ukazuje bądź nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2012 o 22:20, lis_23 napisał:


dlatego mówię, średni czas - mnie osobiście wciąż działa 14-letnia płyta z Settlers 2, ale kumplowi padła jedna z ~10 letnich od baldura. Nikt nie zna dnia ani godziny, bo zbyt wiele zależy od czynników niezależnych (''zużycie'' płyty, warunki przechowywania, a nawet to, jak została nagrana - szlag trafił np. jeden z moich backupów już po trzech latach, choć płytka leżała sobie spokojnie w cake''u). Czasu dla DVD teraz nie pamiętam, ale nie wydaje mi się, by miał być dłuższy. Dość boleśnie przekonali się o tym szwedzi, którzy zachwyceni cyfryzacją zrobili sobie wielkie archiwum korzystające ze wszystkich nowinek technicznych, poskanowali i pozgrywali sobie mapy na nośniki cyfrowe (niszcząc później oryginały, gdyż uznano, że szkoda marnować na nie miejsce skoro będzie można je oglądać w komputerze) a po kilku latach okazało się, że dobrych kilkanaście procent zasobu szlag trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 09:18, Kenshin_Cenega napisał:

Pozwolę sobie jeszcze raz wyjaśnić


Ok, Kenshin, to skoro już sobie "pozwalasz na wyjaśnianie", to może wyjaśnij nam również, jakie kroki podjęła Wasza firma, by gracz, który zakupił grę od Was, mógł grać na tym samym poziomie, korzystać z tych samych DLC itp, co gracze z reszty świata? Krótko, jasno i konkretnie, bez PR-owego pieprzenia pdo tytułem "zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy", bo to tylko mydlenie oczu i unikanie pytania. Bo ja po Twojej wypowiedzi widzę typową "mentalność Cenegi": wydajmy grę, byle wydać, a reszta niech się dzieje, jak chce, nie nasz problem i od nas się odwalcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 09:18, Kenshin_Cenega napisał:

Pozwolę sobie jeszcze raz wyjaśnić - steam to jest niezależny wydawca i on sam dogaduje
sobie z wydawcą światowym (np. Bethesdą) warunki sprzedaży gry i terytoria na jakich
będzie dostępnych. My jako wydawca lokalny nie jesteśmy stroną w ich negocjacjach i nie
mamy żadnego wpływu na to co na steamie się ukazuje bądź nie.

Ludzie z Beth piszą, że za kontakty ze Steam na EE odpowiada C1 czyli wasz właściciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 14:21, Jave napisał:

(...)


Z wydaniem Fallouta 3 od Cenegi wiązał się inny problem. Gigantyczna ilość naprawdę niezłych modów z nim nie chciała działać. Dlaczego? Bo wmontowano w nie dodatkowe zabezpieczenia, które sprawiły, że była to jedna z dwóch edycji na świecie z którymi nie chciał współpracować Fallout 3 Script Extender. A przepraszam ja bardzo, jako, że ten tytuł był niczym innym jak Postnuklearnym Oblivionem to oczekiwałem od niego, że będzie tak samo przyjemny w modowaniu jak czwarta część The Elder Scrolls... i był! Tylko, że nie w przypadku wersji od Cenegi. :/

A pro po. Ktoś rzucił argument o "jajach" w związku z premierą EK Wiedźmina. Jeżeli chodzi o przypadek drugiej części to za problemy z aktywacją dostałem t-shirt i to całkiem niezły (a sam nie brałem udziału w oczekiwaniu na nocną premierę :P). W przypadku EK "jedynki" nie narzekam. CDP posypało głowę popiołem i dało wszystkim zamawiającym bon na 100 zł do wydania w sklepie gram.pl (w tamtych czasach gram.pl było jeszcze własnością CDP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować