Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gramTV - Gramy w Hard Reset: Wygnanie DLC

20 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2012 o 15:16, eMJay_Scyzor_PL napisał:

Bardzo lubię Twoje gameplaye Myszasty :) Gratuluję i proszę o więcej :)


Cieszę się, że Ci pasują. I luzik, będzie tego więcej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik spoko, lubię te twoje gamepleye. Jedyne co trochę przeszkadzało to to, że było słychać klawiaturę (razera ?:)). Może spróbujesz nagrać swoje reakcje gdy grasz w jakiś horror ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 16:59, Talilo napisał:

Filmik spoko, lubię te twoje gamepleye. Jedyne co trochę przeszkadzało to to, że było
słychać klawiaturę (razera ?:)). Może spróbujesz nagrać swoje reakcje gdy grasz w jakiś
horror ?


Owszem, mechaniczna Razera. Mikrofon mam wolno stojący, więc się cholera łapie przy ostrym mashowaniu... Spróbuje pogrzebać w szafie, może znajdę coś starego na gumkach na czas nagrań. ;)

Horror? Ok, byle coś nowego się pojawiło. Nie będę odgrzebywał staroci, choć z drugiej strony... Wciąż rozgrzebana Amnesia leży. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleś zdyszany coś na początku ^^
Przynajmniej tak mi się wydaje.
A gameplay dobry, szkoda że tak słychać jak w klawiaturę uderzasz ^^
Przy okazji jakim programem nagrywasz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 18:40, Redjevel napisał:

Aleś zdyszany coś na początku ^^
Przynajmniej tak mi się wydaje.


Dobrze Ci się wydaje. :) Już miałem nagrywać, kiedy kumpel podjechał i musiałem na kilka chwil zaskoczyć pod chatę. Zaraz potem usiadłem i zacząłem... ;)

Dnia 18.07.2012 o 18:40, Redjevel napisał:

A gameplay dobry, szkoda że tak słychać jak w klawiaturę uderzasz ^^


Jak pisałem wyżej - muszę poszukać czegoś na gumkach, bo inaczej tego nie przeskoczę.

Dnia 18.07.2012 o 18:40, Redjevel napisał:

Przy okazji jakim programem nagrywasz?:P


Stary, dobry FRAPS. Służbowy, licencjonowany. Spadki wydajności, to jak się domyślam, może być wina kompa. Wciąż siedzę na LGA775 i DDR2. Komp zaczyna nie nadążać za grafą powoli... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 19:54, Sebo1020 napisał:

Czy aby móc zagrać w to DLC trzeba przejść cała grę?


Ja miałem zaliczoną, ale jest szansa, że nie. Jest w menu Nowa Gra nowy przycisk z dodatkiem. Z tym, że nie zagwarantuję Ci, że zadziała, jeśli nie masz sejwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem suba na kanał gram.pl ze względu na te "recki" i ta z Hard Reset "utopiła" sie w całej masie filmów z 2008 -___- No nic jakoś znalazłem i to potwierdza, ze słusznie kupiłem na steamie w promo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 01:45, kill69 napisał:

Dałem suba na kanał gram.pl ze względu na te "recki" i ta z Hard Reset "utopiła" sie
w całej masie filmów z 2008 -___- No nic jakoś znalazłem i to potwierdza, ze słusznie
kupiłem na steamie w promo :)


Chłopaki wrzucają archiwalia z naszego starego playera, żeby nie zginęły. To, czego szukasz na pewno znajdziesz zawsze tutaj: http://www.youtube.com/playlist?list=PL8CB80B206376825F&feature=plcp

Poza tym chyba trzeba będzie zrobić nową playlistę, jak się z dziesięć filmików uzbiera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 04:17, Myszasty napisał:

Chłopaki wrzucają archiwalia z naszego starego playera, żeby nie zginęły. To, czego szukasz
na pewno znajdziesz zawsze tutaj: http://www.youtube.com/playlist?list=PL8CB80B206376825F&feature=plcp

Dokładnie - całe archiwum jest już przewalone, kolejny taki zalew materiałów przewidujemy w czasie gamescomu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie w pokazywanych grach mało istotną role odgrywa fabuła (była Cywilizacja, Krater, Borderlands). To zamierzony efekt bo w tych grach ciężko o spoilery czy przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok poczytałem sobie na temat rozpoczęcia gry od razu z DLC, na stracie trzeba zaznaczyć ze owa gra choć wspiera STEAM nie wspiera STEAM claud co oznacza ze jeśli odinstalowaliśmy grę i usunęliśmy zapisany stanu gry z "moich dokumentów" cała nasza rozgrywka przepada i tu jest problem bo bez owych zapisów nie da rady rozpocząć rozgrywkę, ale dzięki uprzejmości pana Hashmallum z Flying Wild Hog po prośbach graczy udostępnił na forum stan zapisu dzięki któremu można od razu rozpocząć rozgrywkę z DLC

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2799920

PS: Owy zapisy w 100% działa sam testowałem, miłej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować