Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ewolucja serii Gothic

98 postów w tym temacie

Dla Mnie Gothic I i II i NK To To Samo...Przy Każdym Z Nich Siedziałem Przy Kompie Do 3-4 Nad Ranem...A Jak Łaziłem Po Lesie i Mnie warg Zaatakował o 2 w Nocy To Byłem Mega Posrany....Już Nie Wspomne o Pełzaczach...Ogólnie Każdy Gothic Jest The Best!!Każdy Ma Klimat...A To Jest Najważniejsze!!:)Pozdro Tla Wszystkoch Twurców!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie łezka mi się w oku kręci... chodzi o to, że od czasów śp. Gamblera żadne wydawnicto (papierowe czy elektroniczne) o grach mnie tak nie zachęcało do powrótów przed monitor jak ostatnie teksty na CDP. miesiste i charakterem okraszone humorem - tak trzymać :D

no iczekam na jutrzejszą zapowiedzianą niespodziankę hehe

ps: i nie - nie przesłodziłem załodze, pisząc powyższe zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst dobry alczkowliek zabraklo wspomnienia o kilku waznych zaletach serii, jak np. wybor klasy postaci odbywajacy sie bardzo naturalnie i realnie, komplekowosc swiata itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst naprawde powalający, w swej twórczości równy serii. Myśle że jeśli w waszej grupie są sami takcy wyznawcy Gothic''a jak autor, to wierze głęboko że polonizacja III będzie równie wspaniała jak, w juz nistety zwiedzona przez nas wyspa Khorinis. Mysle że ten tekst jest jedną z najlepszych zapłat za twórczość Piranii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe artykul naprawde neisamowity oby wiecej takich i tak jak mowil Zdzira ten artykul całkowicie oddaje hołd Pirani za takie dosknołe dzieło :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo ze znam (prawie) cale g1/g2/nk na pamiec nie chce mi sie pisac artykulow lecz chetnie bym napisal oddzielna fabule(czyt hitorie) z bohaterami serii G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem Gothica (mam wszystkie części) ale mam jedno pytanie czy niemoglibyście powiększyc tych obrazków??.Na niekturych zupełnie nic niewidać :(.Interesuje mnie ten z Pentagramem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 21:38, damiangajowik napisał:

Jestem wielkim fanem Gothica (mam wszystkie części) ale mam jedno pytanie czy niemoglibyście
powiększyc tych obrazków??.Na niekturych zupełnie nic niewidać :(.Interesuje mnie ten z Pentagramem
:).

W artykułach przeglądowych autorzy odnoszą się często do starych gier, z których obrazki po powiększeniu budziłyby jedynie litość i trwogę (lub niekotrolowane ataki wzruszenia) :)
Dlatego, dla dobra kondycji psychicznej Czytelników zdecydowaliśmy się na pozostawienie w tekście jedynie miniaturek.
To mówiłem ja, Naczelny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zetknąłem się z serią gothic niedawno w premierowym wydaniu cda na dvd był gothic 1 zainstalowałem zagrałem i wciągnąłem się bez reszty przeszedłem grę i jak usłyszałem że jest gothic 2 i dodatek do niego nie zastanawiałem się zbyt długo przeszedem wszystko i nie mogę się doczekać nowego gotica

ps a co do artykułu to autor trochę krytycznie spojrza na g2 nie zgadzam się z tym fabuła była nawet bardziej rozwinięta było więcej misja dodatkowych więcej filmów.

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonały tekst. Widać, że firma CDProjekt ma niespotykaną u dystrybutorów gier cechę: zauważanie błędów w swoich grach i wytyczanie ich klientom :). Pierwszy raz ją spotykam u dystrybutora. Widać, że w CDP pracują sami fachowcy. Naprawdę świetny tekst. Tak trzymać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować