Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reżyserem filmu World of Warcraft nie jest już Sam Raimi

17 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Kilka lat temu fani z entuzjazmem przyjęli wieść, że reżyserem filmu World of Warcraft został Sam Raimi. Kiedy jednak zajął się on Czarnoksiężnikiem z krainy Oz, Legendary Pictures musiało znaleźć kogoś innego na jego miejsce.

Przeczytaj cały tekst "Reżyserem filmu World of Warcraft nie jest już Sam Raimi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard wyszedł by 100 razy lepiej na zrobieniu filmu o WoWie w swoim własnym studiu.
Ostatnie cinematici do Diablo 3 pokazały, że goście dalej wiedza jak robić animacje na topowym poziomie a ja każde pieniądze bym zapłacił za bilet do kina na filmy w takiej technice.
WoW czy nawet uniwersum Diablo tudzież Starcrafta - przeciez nic nie stoi na przeszkodzie zrobić porządną dojrzała animację z kategoria 18+ [nie wszystko co animowane jest dla dzieci, dowodzą tego chociazby takie perełki jak wiele świetnych anime czy filmy pokroju Mary i Max]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 17:33, Brambor napisał:

Walić Warcrafta :/ Najpierw jacyś kundloludzie, teraz pandy. Za dużo homo jak dla mnie.

Warcraft umarł wraz z Arthasem.


Święte słowa! Moim zdaniem powinni zrobić coś ze starego dobrego Warhammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 17:44, Pietro87 napisał:

Blizzard wyszedł by 100 razy lepiej na zrobieniu filmu o WoWie w swoim własnym studiu.
Ostatnie cinematici do Diablo 3 pokazały, że goście dalej wiedza jak robić animacje na
topowym poziomie a ja każde pieniądze bym zapłacił za bilet do kina na filmy w takiej
technice.
WoW czy nawet uniwersum Diablo tudzież Starcrafta - przeciez nic nie stoi na przeszkodzie
zrobić porządną dojrzała animację z kategoria 18+ [nie wszystko co animowane jest dla
dzieci, dowodzą tego chociazby takie perełki jak wiele świetnych anime czy filmy pokroju
Mary i Max]


Heh, też obejrzałbym pełnometrażową animację w jakości filmików do WarCrafta 3, Diablo III czy nawet AC Revelations - niestety, taki film z pewnością byłby drogi w produkcji i producent nie mógłby liczyć na wielki zysk ( zapewne ograniczenie wiekowe ), dlatego nikt się na coś takiego nie porwie, niestety .... bo skoro nawet upadł monolit animacji klasycznej jakim był Disney ( mam na myśli zaprzestanie produkcji pełnometrażowych klasycznych animacji ) to kto miałby wejść w tak ryzykowny interes?
potrzebny byłby spektakularny sukces takiego filmu, który pociągnąłby kolejne tego typu produkcje i ja widzę tu pole do popisu dla Camerona, Jacksona lub Spielberga, a może wszystkich trzech na raz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 18:31, Gandalf_White napisał:

James Cameron to najbardziej pasujący reżyser do takiego filmu , z jego umiejętnościami
ten film byłby zarąbisty.


Niestety muszę Cię zmartwić gdyż Cameron w najbliższych latach nie nakręci nic poza Avatarem 2, Avatarem 3 i "jak starczy mu sił Avatarem 4" - tak wyczytałem na filmweb.pl ;( podobno ma wielkie ambicje wobec tej serii i żadne nowe Terminatory mu w głowie czy Alieny czy Prawdziwe Kłamstwa 2 etc a szkoda :( bo reżyserem jest z nawyższej półki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować