Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda Boston w Assassin`s Creed III - zobacz galerię screenów z rozgrywki

31 postów w tym temacie

Adam Berlik

Spragnieni nowych materiałów z Assassin's Creed III? W sieci pojawiła się galeria screenów prosto z rozgrywki, na których możemy zobaczyć, jak Connor rozprawia się z przeciwnikami i eksploruje kolejne lokacje w Bostonie.

Przeczytaj cały tekst "Tak wygląda Boston w Assassin's Creed III - zobacz galerię screenów z rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że będzie najlepsza część serii, dotychczas od 2 przez brotherhood i revelations czułem, że gram w tą samą grę, zobaczymy jak będzie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

screeny z (nie)dawno opublikowanego gameplaya - ciekawe czy pokuszą się żeby z pc wycisnąć więcej niż z konsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otoczenie wygląda raczej na dość puste, mało tu detali a i grafika nie zachwyca. Pod względem graficznym raczej średniak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coście myśleli że konsolki 7 letnie wycisną coś więcej popatrzcie chodziażby na drzewa obrzydlistwo. A na PC raczej nic nowego niedzadzą graficznego mimo wsparcia dla direxa 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję newsa. Gameplay wisi w sieci już kilka [ze 3-4?] tygodni, więc wszystko widzę jest "na czasie".

Niemniej jednak na AC3 czekam, czekam, czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In before
''Te drzewa takie nierealistyczne. A deszcz? Kto widział kiedykolwiek taki deszcz? A to ubranie głównego bohatera? Kto się tak może ubierać? Nie widzę w tej grze żadnego realizmu!''

A tak na serio
Gra wygląda bardzo ładnie, ale mam wrażenie, że jest troszke gorzej niż Brotherhood. Ale kto wie, screeny zawsze wyglądają gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprawa jako tako już nie zachwyca, ale trzeba przyznać, że nowe otoczenie jest świetne, czuć od razu inny klimat. Szkoda jedynie, że główny bohater kompletnie nie pasuje mi do tych czasów, głównie chodzi o ten strój niczym z jakiegoś dodatkowego DLC ze skórką dla postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 11:43, Henrar napisał:

Nom, wygląd drzew definitywnie skreślił tę grę dla mnie. Przecież fabuła i gameplay bardzo
na tym ucierpią....

Nie mam oglądać tesktury z lat 90 bo durne konsole ograniczają rowój, wogóle zostańmy przy direxe 8.1 i będzie spokój bo po co 11 wprowadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, a ja od lat myślałem, że to nie konsole ograniczają rozwój, tylko twórcy, którzy decydują się wydać grę na taką a nie inną platformę.

Anyway, lepsze tekstury to nie postęp w najważniejszej dziedzinie gier - czyli gameplay''u. Co mi po teksturach w wysokiej rozdzielczości czy teselacji, skoro gra nadal ssie (nie piszę o AC w tej chwili)? Tak więc płacz dalej, bo tekstury są w niskiej rozdzielczości (btw. to screeny z PS3, nie z PC). Na pewno w ostatnim czasie miałeś dużo gier do grania, które nie były portami z konsol :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ty się wczoraj z choinki urwałeś? Nie stać cię na Clarksonowskie sarkazmy więc nie zaniżaj poziomu albo pedałuj na WP bo nie wiesz nawet co to DX i do czego to służy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować