Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3: Siły pancerne - eksplozje, eksplozje i jeszcze raz eksplozje na nowym trailerze

39 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Na iście wybuchowym zwiastunie Battlefield 3: Siły pancerne możecie zobaczyć pola walki pokryte śniegiem, największą mapę w historii w serii oraz kilka całkowicie nowych pojazdów.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 3: Siły pancerne - eksplozje, eksplozje i jeszcze raz eksplozje na nowym trailerze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 16:56, Crew_900 napisał:

Taa na trailerach wszystko super wygląda.

Akurat BF3 wygląda lepiej w grze niż na filmikach (kompresja vido wszystko psuje) Zresztą od kilku lat gry wyglądają lepiej niż np. renderowane scenki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 16:56, Dragoon84 napisał:

Dzieci czołgów, bmp-ow i innych f-16 beda mialy uzywanie - jako "pro" gracze statow 46-6
cala mape w opancerzonym pojezdzie ....


Tak było w każdym BFie i prawdopodobnie zawsze tak będzie nie rozumiem twojej dysaprobaty. Jeśli wolisz grać piechotą odpowiedni dodatek już powstał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śnieżna mapka! Nareszcie! Coś mi się wydaję, że ten dodatek będzie zdecydowanie lepszy od poprzedniego. :P Jeśli jeszcze jedna będzie w dżungli to będzie po prostu idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow.Zajebiste!Już te mapy mi się podobają.Widać, że będą cholernie klimatyczne te mapy.To jest prawdziwy BF, a nie to co ten pseudo dodatek do bf-a o nazwie "walka w zwarciu".Nie mogę się doczekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O boziu, AC-130 : D Będzie ciekawie. Ciekawe, czy na konsolach pozwolą na dołączenie wiekszej ilosci graczy.. Inaczej moz byc lipa na 24..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to czekam. I nawet troszkę się jaram. ;)

edit:

Obejrzałam trailer trzy razy. Jaram się już nawet nie troszkę. Jaram się całkiem konkretnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 17:11, Myszasty napisał:

Na to czekam. I nawet troszkę się jaram. ;)

edit:

Obejrzałam trailer trzy razy. Jaram się już nawet nie troszkę. Jaram się całkiem konkretnie.
:)


Ja mam podobnie :) . Już bym chciał pograć , tylko dlaczego to wychodzi dopiero jako DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 16:56, Dragoon84 napisał:

Dzieci czołgów, bmp-ow i innych f-16 beda mialy uzywanie - jako "pro" gracze statow 46-6
cala mape w opancerzonym pojezdzie ....

Javelin + kumpel z SOFLAMem i problem "OP czołgów" znika (bez kumpla - C4 działa cuda przeciw pojazdom).
Co do jetów i chopperów - po coś są Canister Shelle, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 16:56, Dragoon84 napisał:

Dzieci czołgów, bmp-ow i innych f-16 beda mialy uzywanie - jako "pro" gracze statow 46-6
cala mape w opancerzonym pojezdzie ....

To jest Battlefield, a nie Call of Duty. Tutaj zawsze stawiano na pierwszym miejscu walkę pojazdów, nie piechoty.
Zresztą, doświadczony piechociarz bez problemu może zrobić takiemu Abramsowi kuku za pomocą min, bądź rakiet...

Sam trailer świetny, zapowiada się fajnie, zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Premium nie nabyłem, ale ten dodatek jako osobny prawie na bank sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2012 o 17:22, Bralo napisał:

Ja mam podobnie :) . Już bym chciał pograć , tylko dlaczego to wychodzi dopiero jako
DLC.

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować