Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ghost Recon: Future Soldier - prezentacja zawartości DLC Arctic Strike na nowym materiale wideo

12 postów w tym temacie

Rewelacja - gra na PC nie działa, a oni się chwalą DLC "Arctic strike", w którym nie ma nawet śniegu... Ubisoft stracił cały szacunek w moich oczach. Chciwe sukinsyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam na stronach gra jest spieprzona po ostatnich aktualizacjach i zamiast naprawiać to jarają się DLC ?
Bardzo ładne postępowanie z ich strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 18:21, Cysiek11 napisał:

Rewelacja - gra na PC nie działa, a oni się chwalą DLC "Arctic strike", w którym nie
ma nawet śniegu... Ubisoft stracił cały szacunek w moich oczach. Chciwe sukinsyny.

Do trybu Guerilla jest dodana jedna „biała” mapa (patrz: zwiastun premierowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 18:28, mtsach napisał:

Do trybu Guerilla jest dodana jedna „biała” mapa (patrz: zwiastun premierowy).


To wiem ale akurat większość graczy interesują mapy do trybu multiplayer, a nie Guerilla, który jest strasznie nudny. Liczyłem po prostu, że jak "arctic" to wszystkie albo przynajmniej większość map będzie arktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. w czy wam nie działa ghost recon na PC. ja gram i nie mam prawie żadnych problemów. jedynie stabilność serwerów czasami wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 19:40, 1t4chi napisał:

mam pytanie. w czy wam nie działa ghost recon na PC. ja gram i nie mam prawie żadnych
problemów. jedynie stabilność serwerów czasami wkurza


Nie jestem w ogóle w stanie się połączyć z serwerami. Próbowałem już miliona razy od dnia premiery ale po prostu się nie da. Nie jestem w tym osamotniony. Cała masa ludzi ma z tym problem. Pozostali mają inne problemy - rozłączanie się, lagi, błędy w grafice, wywalanie gry do windowsa - długo by wymieniać. Zdecydowana większość ludzi ma problemy z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 19:49, Cysiek11 napisał:

Nie jestem w ogóle w stanie się połączyć z serwerami. Próbowałem już miliona razy od
dnia premiery ale po prostu się nie da. Nie jestem w tym osamotniony. Cała masa ludzi
ma z tym problem. Pozostali mają inne problemy - rozłączanie się, lagi, błędy w grafice,
wywalanie gry do windowsa - długo by wymieniać. Zdecydowana większość ludzi ma problemy
z tą grą.


fakt 3 razy wywaliło mi gre z błędem. i czasami rozłącza z serwerem ale to było by na tyle u mnie. a i jak podłącze pada do komputera to nie moge celować myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Problemy z rozdzielczoscia.
2. Po połączeniu sie z serwerem po chwili jestem rozlaczany.
3. Crashe.

Pomijajac pomniejsze bledy takie jak m.in. wyswietlanie klawiszy z xboxa (np." LB" wiec klikam "L+B" i nic), a na opakowaniu wyraznie jest znaczek "PC".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyswietlanie klawiszy z xboxa (np." LB" wiec

Dnia 19.07.2012 o 20:53, Barteek88 napisał:

klikam "L+B" i nic), a na opakowaniu wyraznie jest znaczek "PC".



odłącz pada od komputera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na PC niedziała tylko na Win XP, niewiem z kad te wasze inne problemy co wam przeszkadzaja 2 literki ,,LB'''' na HUDzie, a co do połączenie z serwerem to tylko przez jakis tydzien po premierze nie dało się grać, od tego czasu wywala z serwera max. raz na dzień jak gram bardzo długo. Ludzie moze macie kiepski internet bądź zrywa wam połączenie między routerem odbiornikiem jeśli łączycie się bezprzewodowo. do gier sieciowych proponuje podłączyć sie do routera kablem i wszystko będzie git, sprawdziłem to na battlefieldzie 3 otóz łączyłem się z routerem bezprzewodowo i miałem ping 300-1500 i co chila wywalało, a od kiedy podłączyłem się kablem mam małe pingi. jeśli niemacie kabla i szkoda wam na niego kasy to spróbujcie też WYŁĄCZYĆ ANTYWIRUSA, ORAZ ZAPORĘ SYSTEMU WINDOWS ponieważ moze on wam blokować porty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować