Zaloguj się, aby obserwować  
LucasLuki

Kody do gier (problemy z kodami itp.)

161 postów w tym temacie

Zauważyłem że ostatnio ludzie zakładają dużo wątków o kodach do pojedyńczych gier i pomyślałem że można by te problemy umieścic w jednym temacie dlatego więc go stworzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 18:08, ŁukiPluta napisał:

Zauważyłem że ostatnio ludzie zakładają dużo wątków o kodach do pojedyńczych gier i pomyślałem
że można by te problemy umieścic w jednym temacie dlatego więc go stworzyłem.


To jako Przodownik wytęż swe paluszki i nastukaj jakąś konkretną listę na dobry początek (jako pokuta ;P)

Samo zakładanie tematu nie jest zbyt świetnym pomysłem, gdyż - jak dobrze wiesz - mało który Nowy Forumowicz (potencjalny założyciel tematu o kodach do gry) będzie używał wyszukiwarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sie robi oto lista:

1) Problem pana Industry z tematu Tabelka z kodami:

Dlaczego kiedy wciskam shift=~nie ujawnia się tabelka do wpisywania kodow w Mafii

2) Problem pana Krystian-03 z tematu Kody do Star Wars Empire At War:

Cześ!! Mam pytanie czy są kody do star wars empire at war??Bo szukałem już na wielu stronach i nigdzie ich nie ma?Czy ktoś wie czy są??proszęo szybką odpowiedz!!

3) Problem pana maciek.malaszek z tematu Kody mi nie Działają !:

Przepraszam bardzo , ale w książeczce państwo obiecali(ten post kieruje do państwa z CD Projekt)kody do gry , a zrobiłem wszystko co było napisane.Wiedzą państwo co z tym zrobić ? (tu niewiadomo o co chodzi)

4) Problem pana Szymuxus z tematu Ma ktoś kody do Total Overdose:

Niemogę przejść jednej misji ,jak ktoś kto kolwiek kody do tej gry . Proszę !

Tyle znalazlem z ostatnich 4-5 dni a jest tego wiecej więc mój temat to dobra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam proble mz kodami do Far Cry. Otóź w wersji z Kolekcji klasyki Cenegi nie działają mi żadne ze znanych mi kodów! Czy ktoś może podać mi alternatywne kody do tej gry?

PS Szukałem w necie, ale nie znalazłem :/ Ale chodzi mi o kody własnie do wersji z KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak szukacie jakich kolwiek kodów to zapraszam tu www.cheatbook.de tylko to jest po angielsku ;/ ale jest dużo kodów i nie zdarrzyło mi sie żeby nie działały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 00:20, Bagieta napisał:

Ja mam wielki problem z kodami, nie używam ich i proponuje by każdy tak robił.

Znasz kody do Spellforce 2 napisz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 15:42, borcio234 napisał:

> Ja mam wielki problem z kodami, nie używam ich i proponuje by każdy tak robił.
Znasz kody do Spellforce 2 napisz prosze.

Przeczytaj, to co napiszłem wyżej "nie używam", wniosek --> nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:24, Bagieta napisał:

> > Ja mam wielki problem z kodami, nie używam ich i proponuje by każdy tak robił.
> Znasz kody do Spellforce 2 napisz prosze.
>
Przeczytaj, to co napiszłem wyżej "nie używam", wniosek --> nie mam

Ja terz nie używam kodów. Kiedyś używałem ale zmądrzałem. Zaówarzyłem że przechodzę gry w bardzo krótkim czasie i po ich skończeniu satysfakcja z tego jest znikoma.:) Odradzam kodów!!! Kody są dziełem szatana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:28, pawlo131 napisał:

Ja terz nie używam kodów. Kiedyś używałem ale zmądrzałem. Zaówarzyłem że przechodzę gry w bardzo
krótkim czasie i po ich skończeniu satysfakcja z tego jest znikoma.:) Odradzam kodów!!! Kody
są dziełem szatana!!!

A ja tak ładnie poprosze weź mi to napisz bez błedów i nie zganiaj winy na coś czego nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 00:20, Bagieta napisał:

Ja mam wielki problem z kodami, nie używam ich i proponuje by każdy tak robił.


co to za problem?Wystarczy mieć własną wolę ja nieurzywam kodów i urzywam a urzywam wyłącznie po to żeby zobaczyć jak się z nimi gra oczywiście po tym jak sam przejdę gierkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować