Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RuneScape z 200 milionami zarejestrowanych graczy

6 postów w tym temacie

Wow, nie sądziłem że ludzie w to grają. Sam miałem tam ze 3 postacie ale jakoś nie szło mi tam za dobrze i wkurzało mnie rozmieszczenie urządzeń i miejsc do craftingu co mnie strasznie zniechęciło ( kopalnia była na jednym końcu mapy- ok, biegniesz z urobkiem pół mapy żeby znaleźć piec- ok, ale zamiast umieścić kowadło obok pieca to kowadło jest w mieście pół mapy w drugą stronę! Jakby to była jednorazowa wędrówka to nie ma problemy ale jak ktoś rozwijał sobie kowalstwo to takich wędrówek miał dziesiatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem i jestem pewny jakieś 90% z tych kont jest aktualnie martwe (boty, nieudane pury PK acc, bany, postacie testowe, no i postacie opuszczone). A wierząc licznikowi acc online który średnio wskazuje 100k, następnie odejmując boty, otrzymujemy niestety bardzo malutką liczbę graczy RS''a, z której mały procent gra na poważnie i wykupi chociaż raz subskrypcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 22:35, Mysurek napisał:

Wow, nie sądziłem że ludzie w to grają. Sam miałem tam ze 3 postacie ale jakoś nie szło
mi tam za dobrze i wkurzało mnie rozmieszczenie urządzeń i miejsc do craftingu co mnie
strasznie zniechęciło ( kopalnia była na jednym końcu mapy- ok, biegniesz z urobkiem
pół mapy żeby znaleźć piec- ok, ale zamiast umieścić kowadło obok pieca to kowadło jest
w mieście pół mapy w drugą stronę! Jakby to była jednorazowa wędrówka to nie ma problemy
ale jak ktoś rozwijał sobie kowalstwo to takich wędrówek miał dziesiatki)


Mysurek ale to nie robiło sie tak ze do kopalni i do pieca tylko: kopalnia - bank-kopalnia-bank

A poza tym sam mam chyba jeszcze wyskilowane jedno konto w którym brakuje tylko 4 skilli do 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RS, grałem w to dłuugo czasu, na krótko po otwarciu nawet, wtedy ta gra była dla mnie szokiem, grafika 3d w przeglądarce to było niespotykane, potem konto się straciło, i dopiera jak gra weszła w fazę HD to było granie, ale bez subskrypcji gra się szybko nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować