Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uprising44 - Powstanie Warszawskie z wydawcą i dzienną datą premiery. Mamy sporo gameplayu!

78 postów w tym temacie

http://www.gram.pl/news_8A7rHO,8_Uprising44_wchodzi_w_nowa_faze_wiecej_akcji_i_zwiazana_z_tym_sesja_motion_capture.html
Heh, no właśnie niby był, jednak coś tego za bardzo nie widać po ruchach postaci na trailerze. Musieli to słabo zaimplementować.

Swoją drogą, ciekawi mnie czy to wydawca zlecił aby grę zrobić bardziej strzelankową niż strategiczną. Możliwe też, że gonił ich termin/kończące się fundusze i musieli grę uprościć w stosunku do pierwotnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 16:40, Arcling napisał:

Swoją drogą, ciekawi mnie czy to wydawca zlecił aby grę zrobić bardziej strzelankową
niż strategiczną. Możliwe też, że gonił ich termin/kończące się fundusze i musieli grę
uprościć w stosunku do pierwotnej wersji.

Wątpię czy to działania wydawcy skoro dopiero co go znaleźli. Zresztą w podanym news''ie pisze co ich natchnęło do zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestyty, zmiana wydawcy sugeruje że hicior to raczej nie będzie ( w innym wypadku Cenega trzymałaby się gry pazurami)... A i przedstawione materiały nie powalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka, dźwięki i przede wszystkim dubbing to niewątpliwie dobre elementy tej gry, ale kontrastują z fatalną animacją postaci, słabą grafiką (szczególnie tragiczne są modele postaci oprócz tej głównego bohatera) i przedziwnym efektem strzałów (te "kreski"). Najbardziej rażą modele postaci bo groteskowo ogląda się sztywno animowaną, kańciastą postać ze słabymi teksturami mówiącą o poważnych sprawach, dobrze zagranym głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś bierze się za temat taki jak Powstanie Warszawskie to powinien to zrobić porządnie! Jeżeli wydawcy itd. gonią twórców tego "gniotu" to lepiej niech w ogóle nie robią tej gry dalej i niech kiedyś jakieś inne studio weźmie się za tę grę porządnie! Jedyne dobry aspekt to chyba tylko audio w tej grze. Ktoś tu był naprawdę zbyt ambitny jak na (jeżeli się nie mylę) pierwszą grę. Wstyd panowie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 20:18, Banned napisał:

Nie rozumiem waszego podejscia do tej gry. Ludzie pracują z całych sił aby pokazać wam
jak najbardziej dopracowaną grę a wy tylko mówicie o samych błędach gry. Ja też zgadzam
się że to nie będzie jakaś super dopracowana gra. Nie skleślajcie gry po obejrzeniu jednego
trailera.

Ja skreśliłem grę jak usłyszałem że nie będzie w niej Rosjan. Poprawność polityczna w grze o powstaniu warszawskim? Dziękuje, postoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 11:26, borias napisał:

Wszyscy "znawcy" wzięli się, widzę, za pisanie "recenzji" gry, gdy nawet pełna wersja
jeszcze nie została wydana.


Chyba po to, między innymi, wypuszcza się gameplay przed premierą, żeby właśnie można było przyjrzeć się temu, jak będzie wyglądała rozgrywka, co gra oferuje i jak się prezentuje oprawa audiowizualna. Wypowiadanie się na ten temat nie jest ani niczym dziwnym, ani złym. Jeżeli twórcy pokazują materiały, które ewidentnie sprawiają wrażenie mocno niedopracowanych i odstających od obecnie przyjętych standardów, raczej ciężko się spodziewać pozytywnych komentarzy, prawda?

Dnia 21.07.2012 o 11:26, borias napisał:

Gdyby to nie była polska gra - gwarantuję - komentarze na
pewno byłyby zupełnie inne.


Nie, nie byłyby. Wyglądałyby dokładnie tak samo. Ewentualnie nie byłoby ich w ogóle, bo gdybyśmy mieli do czynienia z zachodnią produkcją, prezentującą taki poziom, większość graczy by ten tytuł olała i tyle. Fakt, że wątek ten ma już 4 strony, świadczy o tym, że jednak ludzie nie przechodzą obok tej gry obojętnie.

Dziwi mnie natomiast Twoje podejście. Rozumiem, że o grze można mówić albo dobrze, albo wcale?

Dnia 21.07.2012 o 11:26, borias napisał:

nie będę sugerował się "reckami" czasopism ani tym bardziej domorosłych "znawców" z trzynastoletnim
życiowym doświadczeniem


Nie jestem domorosłym znawcą z trzynastoletnim doświadczeniem. Doświadczenia z grami mam dwa razy tyle, na karku czwarty krzyżyk i naprawdę nie widzę nic złego w nazywaniu rzeczy po imieniu. A dla mnie ta gra wygląda po prostu słabo - animacje postaci są nienaturalne (to mało powiedziane), mechanika gry przypomina coś, co może i było dobre z 10 lat temu, ale raczej nie dziś, grafika mocno kuleje, broń strzela pociskami smugowymi (dziwne...), a całość sprawia wrażenie bardzo wczesnej wersji alfa, a nie produktu zbliżającego się do premiery. Ale to już tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 22:45, Ring5 napisał:

Dziwi mnie natomiast Twoje podejście. Rozumiem, że o grze można mówić albo dobrze, albo wcale?

Wypluj te słowa...jeszcze zapeszysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten easter egg z Szeregowca Rayana strasznie dretwy...
Ogolnie gra moglaby byc dobra, zobaczymy co z tego wyjdzie...
Lokacje ładnie zrobili, widac, ze duze sa - tylko etap gdzie postacie staly statycznie w grach i czekaly az gracz podejdzie myslalem ze mamy juz za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to gniot roku. Jeśli sie nie ma pieniędzy na produkcje to lepiej wogule jej nie robić. Nadaje sie co najwyżej na dodatek do Pani Domu za maks 6zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konfrontując to co mówią twórcy w tym filmiku, z tym co widać na umieszczonych elementach gameplayu można by pokusić się o stwierdzenie że to wideo jest zrobione "dla jaj".
Zastanawia mnie co kieruje twórcami tak wyglądających gier. Czy oni nie widzą jak obecnie wyglądają gry i że ich produkcja wypada bardzo blado w porównaniu z innymi grami spod szyldu potrójnego A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować