Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wasteland 2 - pierwszy screen

41 postów w tym temacie

Tak, ta z lekka komiksowa otoczka też mnie zastanawia. Ale zdecydowanie jest ładnie i z klimatem, więc będę z zainteresowaniem oczekiwał dalszych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewajcie się raczej graficznych cudów. Z tego co się orientuję (na szybko bez sprawdzenia) to unity jest przede wszystkim silnikiem gier mobilnych (telefony) i przeglądarkowych. Nie skreśla to gry w moich oczach jednakowoż, ale na ucztę wizualną się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 00:26, Rayearth napisał:

Taka jasna komiksowa grafika to raczej nie to za co gracze chcieli zapłacić i zapłacili.
Żeby był klimat, nie może być tak jaskrawo.


Zdefiniuj "jaskrawo".

Poza tym, to pojedynczy screenshot. Ciężko jest mieć rozbudowaną opinię o grafice na bazie jednego screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 00:26, Rayearth napisał:

Taka jasna komiksowa grafika to raczej nie to za co gracze chcieli zapłacić i zapłacili.
Żeby był klimat, nie może być tak jaskrawo.


Eeee...wychodzi wada Kickstartera i zbiórek - zawsze znajdzie się ktoś, komu "coś" nie podpasuje. Jednemu kolorystyka innemu kształt kursora. Poza tym zdefiniuj czego chcieli gracze i za co zapłacili. Jak rozumiem, Ty zapłaciłeś, tak?

Wygląda świetnie, czekam na więcej informacji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda okrutnie słabo... liczyłem na fallouta a tu Borderlands (nic nie mam do tej gry ale... to nie ten klimat) powinien być hardkor postapokaliptycznego świata a nie ooo kolorki wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 00:26, Rayearth napisał:

Żeby był klimat, nie może być tak jaskrawo.

Najlepszy klimat masz na wyłączonym ekranie? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zajeb*ście!! Duuuużo lepiej niż się spodziewałem!! Po pierwsze- Izometria! Po drugie- Ilość detali!! Po trzecie- Pójdzie pewnie na 90% komputerów, więc nie będzie obaw przed wymaganiami:D:D

N i e m o g ę s i ę d o c z e k a ć!!


P.S.
Ludzie... Będzie Wasteland 2, do tego robiony przez Briana Fargo i jakby tego było mało- Żadne duże studio takie jak EA czy Activision nie wcina się ty z DRMami, "genialnymi" pomysłami itp. A wy nadal narzekacie?! Rzygać już się chce od takiej bandy buraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

unity -_- myślałem że dostaną technologię od obsidianu silnik onyx z dungeo siege 3. no nic grafika to nie wszystko poczekamy zobaczymy. najważniejsze że jest izometryczny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie podpada taka stylistyka. Da się zrobić komiksową grafikę z większym "brudem", nie aż tak cukierkowo. Na szczęście, twórcy pewnie posłuchają opinii graczy, w końcu mają tę grę adresować do oldskulowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 22:56, SpecShadow napisał:

Mnie też się kojarzy Van Burren tylko ten obrazek jest jakby... bardziej komiksowy?

cóż, trza było więcej jęczeć, że koniecznie ma być ''czy de'' zamiast rysowanego izo. Jak czytam, że mogli wziąć onyx od obsidianu (do gry z budżetem 3 mln $, połowy tego co miał pierwszy wiedźmin) to nie wiem, czy piszący coś takiego robi sobie jaja, czy niestety serio. Gry AAA mają problem trzymać klimat (F3 anyone?), a co dopiero budżetówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 07:50, Karfein napisał:

GOG.com z tej okazji mógłby się postarać o pierwszego Wastelanda... Nie zagram w to bez
ogrania "jedynki".

Nie ma potrzeby, do wydania Wasteland 2 będzie też dołączona jedynka ;)

@darthork
Nigdy nie było mowy o pracy z Onyksem Obsidianu. Zamiast tego Obsidian użyczył Fargo Chrisa Avellone jako jednego z projektantów i pewne wewnętrzne narzędzia Obsidianu do projektowania dialogów, skryptów i tym podobnych rzeczy.

A z ostatnich wypowiedzi Fargo na Twitterze wynika, że nawiązali też współpracę z Anthonym Davisem i Tonym Evansem (byłymi pracownikami Obsidianu), którzy najwyraźniej będą się udzielać przy Wasteland 2 w miarę wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować