Zaloguj się, aby obserwować  
bunio38

abonament WOWa

8 postów w tym temacie

Jeżeli sobie kupię grę World of Warcraft, wybiorę okres płacenia miesięczny, będę grał 3 miesiące a potem przestane płacić abonament to czy będę mógł powrócić ,np. po 2 miesiącach, w ciągu których nie płaciłem abonamentu, do gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 19:21, bunio38 napisał:

Jeżeli sobie kupię grę World of Warcraft, wybiorę okres płacenia miesięczny, będę grał 3 miesiące a potem przestane płacić
abonament to czy będę mógł powrócić ,np. po 2 miesiącach, w ciągu których nie płaciłem abonamentu, do gry ?

Tak. Konto zostanie zamrożone. Gdy ponownie opłacisz abonament możesz nadal grać. NIe granie nie spowoduje skasowania postaci lub konta i żadnych innych podobnych efektów. Już istnieje wątek o WoW http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&u=334 jeśli masz jakieś inne pytania to dopisuj się tam.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 19:56, Yasiu89 napisał:

A ja mam takie pytanie: ile kosztuje abonament do gry WoW? I na ile sie go wykupuje?

A dopisać do wątku sięnie dało? link powyżej. Abonament wychodzi 50zł na miesiąc. Kupując pre-paida (110zł około) opłacasz za 2 miesiące. Płacąc kartą możesz wybrać opcje płatności 1, 2 , 6 miesięcy im więcej naraz tym taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istotna informacja =) :

Twoje postacie będą trzymane na serwerze przez minimum sześć miesięcy od dnia zamrożenia konta. To oznacza, że po tym czasie możesz je w każdej chwili stracić (chociaż niekoniecznie ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:36, MiPek napisał:

Istotna informacja =) :

Twoje postacie będą trzymane na serwerze przez minimum sześć miesięcy od dnia
zamrożenia konta. To oznacza, że po tym czasie możesz je w każdej chwili stracić (chociaż niekoniecznie ;) ).

Jeszcze istotniejsze. Postacie są kasowane po czasie ponad 6 miesięcy ale zanim cokolwiek skasują Blizzard prrzesyłą Ci email ostrzegawczy. Jeśli napiszesz że masz zamiar nadal grać w najbliższym czasie to nie ruszą niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zapłacić za grę WOW 12 euro, ale jak to zrobić ? Przyjdzie do mnie któs żeby pobrać abonament ? Czy jakoś przez konto w banku ? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:44, bunio38 napisał:

Mam zapłacić za grę WOW 12 euro, ale jak to zrobić ? Przyjdzie do mnie któs żeby pobrać abonament ? Czy jakoś przez konto
w banku ? Proszę o pomoc

W opcji zarządźania kontem na stronie www.wow-europe.com możesz wybrać rodźaj subskrypcji. POdajesz tam swoją karte bankomatową i gra automatycznie pobiera za Twoim pozwolenie. A co do bezpieczeństwa płatności kartą za WoW jest ona w 100% bezpieczna. Jeszcze nie było przypadku wykradnięcia nr itp. Blizzard zadbał o bezpieczeństwo. kNOT i THYE Ci już pisali że masz się dopisać do głównego wątku. Posłuchaj ich.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&u=336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować