• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Visien

Pomoc w wybraniu karty graficznej [Rozwiązane]

Pytanie

Witam. Mój komputer kupiłem bodajże w 2007 lub 2008 roku. Posiada on płytę główną GIGABYTE GA-MA69VM-S2 AM2 AMD690V VGA BOX, procesor AMD ATHLON 64X2 4800+AM2 BOX DUAL-CORE, pamięć RAM 2x DDR2 KINGSTON 1024/667 KVR667D2N5/1G, kartę graficzną GIGABYTE RADEON HD2400 XT 256 PX DVI/TV. Sprawa polega na tym, że chcę dokupić pamięć RAM i kartę graficzną. Mam 4 sloty w tym 2 wolne, dokupię identyczne kostki pamięci RAM tak, że razem będe miał 4GB, jednak nie wiem jaką wybrać kartę aby była zintegrowana z płytą główną; nie chcę kupować w ciemno, chcę kartę o pamięci 1GB, proszę pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Każda karta graficzna pod PCI Express będzie pasowała do twojej płyty głównej. Ogólniej mówiąc każda dostępna teraz na rynku, ale co najważniejsze nie podałeś ile możesz przeznaczyć na grafikę, od tego zacznijmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odpowiedni temat jest tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&u=62446 i w nim zadaj swoje pytanie. Bardzo ważna jest kwota jaką chcesz przeznaczyć na nową kartę graficzną. No i musi być ona odpowiednia względem sprzętu bo chyba nie chcesz kupić karty za 700 zł i potem będziesz zły bo komp jej nie wykorzysta w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm, no nie wiem jaka cena, myślę że +/- 300zł, teraz mam karte 256MB i najnowszy Need for Speed czasami się zacina, więc chyba nie potrzebuje dużo lepszej karty gdy jej pamięć będzie 1GB, to myślę że około 300zł wystarczyłoby. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować