Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Torchlight II czterokrotnie większy niż pierwsza część

33 postów w tym temacie

I to mi się podoba. Gra czterokrotnie większa od pierwszej części a cena ta sama. Torchlighta 2 na pewno kupię. Nie ma bata. Dobrze że kasy na Diablo 3 nie wydałem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja zazdroszczę koledze, że był mądrzejszy ode mnie i D3 nie kupił. Ja wydałem kasę.. ALE jak widzę porównanie T1 i T2 to myślę, że nadzieja jakaś istnieje.. na twórców, którzy nie patrzą jedynie jak zarobić kasę na wadliwym produkcie.

D3 to oszustwo w stosunku do tego co pokazywano co ma być na gamesconie 2011. Obcięli większość świetnych rzeczy i dali nam betę..gnojki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech skończą przekładać premiery, bo obecnie gra mimo bycia zaje.... wylądowała na samym szarym końcu mojej bardzo długiej listy gier. Ciężko jej się będzie przebić przez Darksaiders II, Borderlands 2, Guild Wars 2, a jak jeszcze poprzesuwają premiery to i Tomb Raider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T2 na pewno kupię, ale raczej jakiś czas po premierze.

I czy jestem jedyną osobą na gram.pl, która bawiła się przy D3 równie dobrze jak przy D2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram właśnie w Torchlight. Grałem też w betę, porównanie mam i dla mnie bomba...przynajmniej inżynierem, przybysz nie powalał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rizzan ja bawiłem i bawię się przy D3 znacznie lepiej niż przy D2. Ludzie chyba zapomnieli jakie D2 potrafiło być nudne, po ilu latach doszło do obecnego poziomu. Na początku on-line to była tragedia, sporo było błędów, gra była dziurawa i można było stracić przedmioty nawet na grze, nie tylko przez kradzież loginu. Zarówno w D1 jak i D2 grałem tuż po premierze i chyba niektórzy mają krótką pamięć, albo myśleli że Diablo 3 będzie sensem ich życia, bo gra jest świetna i będzie coraz lepsza, ale to nadal tylko gra, jedna z wielu i niekoniecznie będzie się bawił jak przed laty w tego typu grę. Torchlight też jest świetnym tytułem. Dungeon Siege do końca do mnie nie przemówił ale T1 czy wydany przed laty NOX to dla mnie po Diablo najlepsze produkcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zapomnieli też jak wyglądało Diablo II po premierze, jakie były średnie oceny, że tak naprawdę dopiero dodatek do DII tchnął w tę grę "życie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 00:09, TobiAlex napisał:

Ludzie zapomnieli też jak wyglądało Diablo II po premierze, jakie były średnie oceny,
że tak naprawdę dopiero dodatek do DII tchnął w tę grę "życie".

...i jakie dęte były obietnice Blizzarda przed premierą D2. Ech nostalgia...czekaj, tam nie było niespodzianek, wszystko co zapowiedzieli było na swoim miejscu. Dobra, błędów nie zapowiadali, były też nadzieje na więcej niż obiecano...
...niechybnie mankamenty D2 przysłoniły graczom krytyczne błędy, DRM i brak obiecanego PvP w D3;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co takiego LoD wprowadziło do D2, że diametralnie zmieniło grę na lepszą. Przecież rdzeń, założenia/konstrukcja gry pozostały niezmienione. Mi część druga przypadła do gustu od razu i nie rozpatruję dodatku jako objawienie popychające grę na zupełnie nowe tory.

Co do D3 to waham się. Kupić - po mimo tak skrajnych opinii gdzie, muszę odnotować, spotkałem się z większością negatywnych. Lub czekać na Torchlighta II, który wydaje się być duchowym spadkobiercą nie tyle co części poprzedniej, ale D2. Tylko ten humorzasty klimat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 01:36, 48pl napisał:

Co do D3 to waham się. Kupić - po mimo tak skrajnych opinii gdzie, muszę odnotować, spotkałem
się z większością negatywnych. Lub czekać na Torchlighta II, który wydaje się być duchowym
spadkobiercą nie tyle co części poprzedniej, ale D2. Tylko ten humorzasty klimat....

Ja nie mam w zwyczaju opierać się przy zakupie na opinii innych, raz to zrobiłem i kupiłem jałowego Torchlighta. Tanio ale nadal żal gdyż pograłem w to 30 min i odstawiłem. Najlepiej jak byś miał kolegę z D3 i po grał moment u niego, wtedy sam byś zobaczył czy czujesz do tej gry "mięte".

Co do Czterokrotności poprzedniczki to jak pomnożyli frajdę z grania razy 4 to nadal kiepsko gdyż z jedynka jako takiej mi nie dostarczyła a 4 x 0 = ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczby wyglądają imponująco , tylko jak sobie przypomne Torchlight 1 też był bardzo długi ale zarazem taki sam w każdej lokacji że mimo iż jestem fanem hack and slashy nie dałem rady przejsc go do końca , znudził mnie, chodź walczyłem ile miałem sił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ludzie zapomnieli też jak wyglądało Diablo II po premierze, jakie były średnie oceny, że tak naprawdę dopiero dodatek do DII tchnął w tę grę "życie"."

WoW just WoW. Dostajecie grę za 2 stówy po 12 latach i macie czelność pisać takie głupoty? tzn D3 ma prawo być tak bardzo zrąbane bo D2 też było ? to jest żenujące.

"Konsument mówi, że je aby jeść, konsument pli aby pleść" - macie coś od Kazika Staszewskiego.

W dodatku wasza pasywna postawa wcale nie mobilizuje Blizza być ruszył dupę i coś naprawił. Reszta tzw. narzekaczy robi tą robotę za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 12:13, 4ny4 napisał:

Ktoś wie w ogóle kiedy premiera ? :)

Początkowo miało wyjść 19 czerwca, potem 10 lipca, obecnie premiera jest ustalona na 28 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 01:36, 48pl napisał:

Nie rozumiem co takiego LoD wprowadziło do D2, że diametralnie zmieniło grę na lepszą.

Ty na serio z tym pytaniem ?? czy problem z oczami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powody, dla których ludzie nie pamiętają są proste. 2000 rok to był inny czas - młodsi nie pamiętają/nie interesowali się tym wtedy a starsi nawet jak grali, to wielu z pierwszych problemów nie doświadczyli, bo wtedy jeszcze mało kto miał stały Internet w domu (albo sam Internet w ogóle). "Rage" netowego też po premierze takiego nie było jak dzisiaj, bo wielu narzekaczy nie miało wtedy jeszcze dostępu :P Nostalgia też robi swoje i pewne rzeczy po latach lepiej się wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 16:23, Silvari napisał:

WoW just WoW. Dostajecie grę za 2 stówy po 12 latach i macie czelność pisać takie głupoty?
tzn D3 ma prawo być tak bardzo zrąbane bo D2 też było ? to jest żenujące.


Żenujące tym bardziej, że mi np. w D2 od dnia premiery grało się naprawdę bardzo przyjemnie, a nie miałem wtedy jeszcze sensownego dostępu do internetu. Czuło się jednak, że postaci z kolejnymi lvlami naprawdę coś zyskują. Cała mechanika gry nie opierała się wokół jednej statystyki jak to ma miejsce w D3. Bawiłem się wszystkimi klasami jak tylko mogłem, czekałem na coraz potężniejsze spelle i ataki, a teleport nie miał CD... no i nikt nie nerfował mi IASu, a jeśli nawet to kogo to obchodziło.
Gra po prostu miała swój klimat, którego w Trójce nijak nie czuję. Wszystko tu jest takie... wygładzone i wysokoprocentowe (nawet skille). ;-)

Dnia 22.07.2012 o 16:23, Silvari napisał:

"Konsument mówi, że je aby jeść, konsument pli aby pleść" - macie coś od Kazika Staszewskiego.


Wolność, po co wam wolność, macie przecież Blizzarda. :-)

Dnia 22.07.2012 o 16:23, Silvari napisał:

W dodatku wasza pasywna postawa wcale nie mobilizuje Blizza być ruszył dupę i coś naprawił.
Reszta tzw. narzekaczy robi tą robotę za Was.


Nie no, coś tam próbują. Ale jak to często słyszymy w grze Desperados: "Slow... much too slow". Jak dla mnie powinni napisać całą grę od nowa... tym razem bez wygłupów. ;-)

Odnośnie Torchlight 2: niby tylko 70 zeta, ale na sensowne multi w zasadzie nie ma co liczyć. Nie będzie zamkniętych, monitorowanych serwerów (bo Runica nie stać), a więc witamy w D2 na open Battle.net. :-(
Pozostaje singleplayer, a ten na ile może starczyć w tego typu grze... .
Gdyby TL2 miał ukazać się np. do końca lipca br., wtedy myślę że bym kupił. Ale skoro nie, to podziękuję. Poczekam już na GW2, PoE lub po prostu na 1.0.4. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować