Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Torchlight II czterokrotnie większy niż pierwsza część

33 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2012 o 16:23, Silvari napisał:

"Ludzie zapomnieli też jak wyglądało Diablo II po premierze, jakie były średnie oceny,
że tak naprawdę dopiero dodatek do DII tchnął w tę grę "życie"."

WoW just WoW. Dostajecie grę za 2 stówy po 12 latach i macie czelność pisać takie głupoty?
tzn D3 ma prawo być tak bardzo zrąbane bo D2 też było ? to jest żenujące.

"Konsument mówi, że je aby jeść, konsument pli aby pleść" - macie coś od Kazika Staszewskiego.

W dodatku wasza pasywna postawa wcale nie mobilizuje Blizza być ruszył dupę i coś naprawił.
Reszta tzw. narzekaczy robi tą robotę za Was.


czyli sugerujesz żeby poczekać, wydać kolejne 200zł (250 w moim wypadku czego żałuję bardzo) na dodatek, które MOŻE coś poprawi / doda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za duży, za mały,
Rozmiar w końcu ma znaczenie
Za duży, za mały,
Mógłby być choć trochę większy.

Zbyt krótki, zbyt długi,
Bez znaczenia, jeden rozmiar pasuje wszystkim
Za duży, za mały,
Szlaban powinien być podniesiony.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 17:03, Braveheart napisał:

> Nie rozumiem co takiego LoD wprowadziło do D2, że diametralnie zmieniło grę na lepszą.

Ty na serio z tym pytaniem ?? czy problem z oczami ?


Mam, noszę gogle. Jeśli chodzi Ci o podwyższenie rozdzielczości to dla mnie nijak ma się to do zmian w mechanice gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 00:09, TobiAlex napisał:

/ciach/

Znaczy się gra, która ukazała się po D2+LoD, będąca bezpośrednią kontynuacją może być tak samo słaba jak D2 tuż po premierze? To jest normalne i powinienem się z tego cieszyć? Po tym co wprowadził LoD oraz kolejne patche zwykłym sku...syństwem jest to co zrobił Blizz! Tym bardziej, że jak już tutaj wspomniano: rok przed premierą była zaprezentowana inna wersja - my dostaliśmy ostatecznie jakiś okrojony ochłap, który Bli$$ doprowadzi do stanu z prezentacji pewnie w płatnym dodatku... Jeśli konsument daje się walić w tyłek bez wazeliny to wydawca nie będzie się krępował i to zrobi - moje zaufanie Bli$$ stracił i nie sądzę, aby udało im się je odzyskać po takim numerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Diablo III. Problem w tym, że to naprawdę fajna gra, ale NIE w tej cenie !!!
Tak, kupiłem, grałem. I jestem z Diablo od "jedynki".
Torchlight.... kupiłem jedynkę, pewnie kupię i II. Kawał dobrej roboty i fajnej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat ciezkie nie bedzie, bo jedynka miala tak naprawde niewiele contentu. Zasadniczo ciagle losowalo nam jakies lochy czy inna wyspe z tych samych elementow i koniec. Zreszta to samo sie tyczylo przedmiotow. Rozumiem ze zrobienie gigantycznej ilosci mieczykow jest wyzwaniem, jednak mogli chociaz popracowac nad wieksza roznorodnoscia lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Torchlight grało się fajnie,owszem, ale przez ok. 3h. Potem chciało się wymiotować od tych samych widoków. O nie, w życiu tego nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem... Torchlight jak dla mnie jest zbyt bajkowy. Jakoś nie mogę się wczuć w ten klimat. Natomiast diablo 3 jest jak Battlefield 3 ;P im dalej od premiery tym lepsze... a jak wypuszczą dodatek z nowym aktem i nowymi postaciami ( co na pewno zrobią) to już nie będzie czego się przyczepić ;D

P.S A jeśli chodzi o dodatki to nie przypominam sobie żeby blizzard wypuścił coś kiepskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 14:15, AngelonMarcus napisał:

Widzę, że pozycja pod nazwą Torchlight II będzie obowiązkowa do zakupu. Wiecie może czy
w T II będzie można grać za pośrednictwem internetu, czy nie bardzo?


Będzie można. W grze online będzie mogło uczestniczyć do 6 osób jednocześnie + stawianie spersonalizowanych sesji (poziom trudności, ilośc graczy, wymagany do wejścia poziom, hasło itd.) + wsparcie dla modów, również online (o ile druga strona będzie posiadała tę sama modyfikację). Oczywiście będzie tez mozna grać offline bez połaczenia z siecią. Będzie też obsługa LAN, jakby ktoś chciał zrobic sobie LAN Party ze znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie się chociaż JEDEN temat związany z H&S gdzie banda imbecyli nie będzie kłócić się o D3? TAK zrozumieliśmy już komu się gra podoba a komu nie, naprawdę tak ciężko jest z tego tematu zejść? Ja w D3 wsiąkłem na całego i nie żałuję wydanych pieniędzy ale widzę tam pewne elementy, które komuś mogą się nie podobać, Chryste skończmy po prostu na tym. Temat miał sens zaraz po premierze (albo i wtedy nie miał), teraz przy każdym temacie powtarzają się w zasadzie te same osoby, ewentualnie jakiś idiota przyjdzie podnieść sobie ego bo jest lepsiejszy niż ci drudzy...
Co do samego Torchlighta to w zasadzie jedynka, swoją budową bardzo przypominała D1 więc teraz dodanie czegokolwiek poza "następny poziom wgłąb podziemi" to będzie więcej contentu. Zapowiada się jednak kolejna świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 18:13, qq_MoaR napisał:

Fajnie.. 4x więcej nudy? Takie porównani nie mają największego sensu. Więcej znaczy lepiej?
Od kiedy?

4X więcej terenu gdzie mamy ciekawą, wciągającą młóckę. 4x więcej okazji na wydropienie dobrych przedmiotów i, miejmy nadzieję, 4x dłuższy czas rozgrywki (wiem, że w Torchlight potem były nieskończone lochy ale te już mnie odrobinkę wynudziły). Tak, w tym przypadku większe znaczy lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować