Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Transformers: Fall of Cybertron na PC to nie konwersja z konsol - nowe szczegóły

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Mamy dobre wieści dla posiadaczy komputerów osobistych, którzy czekają na premierę gry Transformers: Fall of Cybertron. Edycja na PC nie będzie kolejnym portem z Xboksa 360 i PlayStation 3 – twórcy przywiązują do niej ogromną wagę.

Przeczytaj cały tekst "Transformers: Fall of Cybertron na PC to nie konwersja z konsol - nowe szczegóły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Grając w Transformers: Fall of Cybertron na PC nie będziemy mogli dostosować klawisze do poszczególnych akcji wedle własnych preferencji. Nikt nie zmusi nas do korzystania z domyślnie ustawionego systemu sterowania."

to w końcu jak xD możemy dostosować czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 09:45, 1t4chi napisał:

"Grając w Transformers: Fall of Cybertron na PC nie będziemy mogli dostosować klawisze
do poszczególnych akcji wedle własnych preferencji. Nikt nie zmusi nas do korzystania
z domyślnie ustawionego systemu sterowania."

to w końcu jak xD możemy dostosować czy nie?


No tak, już poprawione. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 12:30, szyslay napisał:

Własnie na to liczyłem .... jeśli wieśc okaze sie prawda to przypomną mi sie czasy sprzed
Xboxa360 i PS3

Czasy kiedy było dokładnie tak samo jak teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 12:35, Henrar napisał:

> Własnie na to liczyłem .... jeśli wieśc okaze sie prawda to przypomną mi sie czasy
sprzed
> Xboxa360 i PS3
Czasy kiedy było dokładnie tak samo jak teraz?

Nie, wtedy były gry konsolowe i gry PC. Każde w swoim stylu. Teraz większość gier to po prostu papka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie poprzedniej generacji? Chyba żartujesz. Było dokładnie to samo, tylko odsetek portów z PC na konsole (Mafia, Max Payne, Hitman, itp) był większy.
I to samo w przypadku kolejnej generacji wstecz. Podział na gry czysto konsolowe i czysto PCtowe zakończył się gdzieś w okolicach NESa, może trochę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 13:55, Henrar napisał:

W trakcie poprzedniej generacji? Chyba żartujesz. Było dokładnie to samo, tylko odsetek
portów z PC na konsole (Mafia, Max Payne, Hitman, itp) był większy.
I to samo w przypadku kolejnej generacji wstecz. Podział na gry czysto konsolowe i czysto
PCtowe zakończył się gdzieś w okolicach NESa, może trochę później.

Nie było aż tak źle jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować