Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uczta dla oczu: nowe screeny z Crysis 3

19 postów w tym temacie

<sarkazm> No przecież jak nic screeny w fullHD z taką ilością efektów graficznych pochodzą z komsol, to że większość gier ma rozdzielczość 720p albo i mniejszą to czysta złośliwość twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abstrahujac od prawdziwosci tych fotek trzeba przyznac, ze Crysis ma bardzo fajny design leveli i ogolnie widac ze pracuje tam jakis artysta, a nie zwyczajny grafik wyrobnik. Problem w tym, ze oni zaprzepaszczaja te ciekawe ujecia wprowadzajac zbyt intensywna akcje i fabule ktora na sile pcha czlowieka do przodu. Wg mnie taka gra powinna byc bardziej realistyczna, sklaniac do skradania, taktycznego podejscia, unikania wroga itp. No ale coz, mamy czasy smarkow goniacych za akcja i ulatwieniami. Crysis 2 mial niezla kampanie, ale przez nadmiar wymiany ognia w wielu miejscach naprawde ciezko bylo sie wczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 14:16, DeithWX napisał:

Bardzo ładnie to wszystko wygląda, tekstury bardzo wysokiej jakości. Szkoda, że wygląda
jak dopieszczone concept arty

Dlaczego szkoda. Crysis 2 też miał tego typu grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 12:37, sinir napisał:

Te dwa ostatnie są tak sphotoshopowane, że wyglądają prawie jak grafiki koncepcyjne.
Malowane na płótnie.


Ha, no właśnie. Takie samo wrażenie odniosłem. To, że dzisiaj większość screenshotów jest podrasowana, raczej nie dziwi - sęk w tym, że niektórzy nie wiedzą, kiedy skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się grafiką chwalą. Kupiłem na PS3 "dwójkę z nadzieją "Ale będzie jatka. No będzie rzeźnia normalnie, no.". Myślałem "Nareszcie super grafika bez zacięcia". Co mam? Grafika gorsza (tak - TV Full HD i kabel HDMI) niż w "jedynce" na kompa, w którą grałem na NAJNIŻSZYCH detalach. Zatem nie nabiorą mnie (choć i tak pewnie zagram).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 16:23, Kam9000 napisał:

Zagraj jeszcze raz w jedynkę na niskich detalach i przemyśl co powiedziałeś.

no w 1 na low detalach nie mieliśmy istnego bloomstorma który wszystko rozmywał

Druga sprawa ładne wykorzystanie photoshopa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny jak zawsze wyglądają ładnie, szczęście, że nie to się liczy w grach. Dobra liczy się, ale nie dla mnie.

W oba poprzednie Crysisy grało mi się wybornie więc z trójką pewnie też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 15:28, jendrek1988 napisał:

Tak się grafiką chwalą. Kupiłem na PS3 "dwójkę z nadzieją "Ale będzie jatka. No będzie
rzeźnia normalnie, no.". Myślałem "Nareszcie super grafika bez zacięcia". Co mam? Grafika
gorsza (tak - TV Full HD i kabel HDMI) niż w "jedynce" na kompa, w którą grałem na NAJNIŻSZYCH
detalach. Zatem nie nabiorą mnie (choć i tak pewnie zagram).


Racja, Ja generalnie PS3 kupiłem tylko dla exclusive''ówi w tej kwestii nie żałuję. Jednak jeśli chodzi o gry multiplatformowe to nie wyobrażam sobie grać na konsoli. Porównuję sobie czasami tą samą grę na PC i PS3. Graficznie nie ma co porównywać, na konsolach wyglądają dużo gorzej i jak najbardziej prawdziwe jest stwierdzenie, że pierwsza część Crysis''a odpalona na najniższych detalach wygląda lepiej niż dwójka (jak i jedynka, która na konsolach została wydana po kilku latach) na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ten czas zmarnowany na te "screeny" zajęliby się czym innym-pożytecznym: optymalizacja, wyszukiwanie błędów... Nawet jakby sobie po prostu pograli w 3-go Crysisa byłoby git. Ale po co ta "graficzna ściema" ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 19:44, KMyL napisał:

Za ten czas zmarnowany na te "screeny" zajęliby się czym innym-pożytecznym: optymalizacja,
wyszukiwanie błędów...

Przecież artyści-photoshopowcy nie będą się zajmowali optymalizacją czy testowaniem, to nie ich działka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować