Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezniszczalni czarodzieje w Diablo 3

28 postów w tym temacie

No właśnie chcesz sprawdzić, a potem się okaże że bana wyłapiesz. Z blizzem nigdy nie wiadomo, na forum są tematy ludzi, ktorzy dostali bana bo kupili przedmiot w rmah.. ot tak bez żadnych wyjaśnień. Ciekawe ile ten exploit istniał tak naprawdę, bo skądś te ceny w milionach się biorą. Nie wierze, że można codziennie znajdywać item warty 20m i dorabiać się gigantycznych kwot w AH. Ja od początku gry mam podniesione 5M gold, wiadomo prawie wszystko zainwestowane, ale ceny są porażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawsze bugi w nowym Diabełku. Biorąc pod uwagę fakt, że średnio na Inferno za 63poziomowy item można dostać 50 euro, taki bug using daje spore możliwości rozwoju.
Ciekawe ilu było graczy, którzy znali go już od początku a nigdy się nim nie podzielili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj został podany do wiadomości publicznej, a istnieje od premiery. :/
Poza tym Bli$$zard zaczyna rozdawać bany legalnym użytkownikom, którzy nawet nie otrzymują informacji w jakich godzinach dopuścili się czegoś za co można dostać taką nagrodę, bo... Bli$$ "nie dsyponuje" takimi danym. To na jakiej podstawie ktoś dostaje bana? Ruletka? Ośmiornica Paul? Support w D3 to kpina i lecenie w uja z graczami - w WoW jak tylko coś jest nie tak to sprawdzą wszystko od początku do końca i albo przynają rację i cofną bana, albo udowodnią co się robiło nie tak i nie cofną bana. W D3 dostanie bana = niemożność jego anulowania... Jeden koleś się z nimi teraz dochodzi, bo dostał bana po normalnej grze: wysyła im screeny oraz filmy z tej konkretnej rozgrywki i nic - ban pozostaje na jego koncie non stop.
Olałem D3: gram od czasu do czasu Monkiem na HC - choć lagi + rubberbanding powodują zbędną nerwówkę i nie są one z mojej winy, farma Barbem czy DH znudziła mi się już dawno. Lepiej mi się gra teraz w D2+LoD niż w ten wybrakowany produkt, który nadal jest w fazie testów - szkoda, że testerami stali się gracze, którzy za to zapłacili i to niemało...
Ale już niedługo GW2, więc będzie dobrze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie błędy w grze za 200zł i w dodatku od takiej "kultowej" marki jak Blizz? A na pewno wypłyną kolejne "niespodzianki". Już wolę swojego darmowego Path Of Exile który mimo iż jest w fazie beta zdaję mi się produktem bardziej kompletnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz cżłwoieku zastanawiaj się, czy to co robisz jest ok, czy może zaraz uznają Cię za przestepce i zbanują!!

Jak dla mnie to na jakiej podstawie maja kogoś wywalić? Bo wykorzystał reguły gry w taki sposób, o jakim tworcy nie pomyśleli?! Widać blizzardowi zalezy tylko na graczach, ktorzy sa głupsi od nich samych, bo każdy mądrzejszy jest banowany za łamanie regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, exploity zawsze i w każdej grze onlinowej (a Diablo 3 onlinową grą jest!) są karane i każdy o tym wie, kto przynajmniej przeczytał licencję za nim kliknął akceptuję. A exploit = błąd w grze wykorzystywany dla własnych potrzeb w celu osiągnięciu czegoś lepszego. A ten film dobitnie pokazuje jaki to exploit (bo trzeba było nawet z gry wyjść).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 13:39, Berkel napisał:

Biorąc pod uwagę fakt, że średnio na Inferno za 63poziomowy item można dostać 50 euro

W takim razie jak dotąd wydropiłem itemy za jakieś kilkadziesiąt (jeśli nie kilkaset) tysięcy euro, a dziennie to nawet 1000 zdarza mi się "zdobyć". Proponuję zapoznać się z tematem, zanim zacznie się pisać głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 13:56, Speed565 napisał:

To teraz cżłwoieku zastanawiaj się, czy to co robisz jest ok, czy może zaraz uznają Cię
za przestepce i zbanują!!

Jak dla mnie to na jakiej podstawie maja kogoś wywalić? Bo wykorzystał reguły gry w taki
sposób, o jakim tworcy nie pomyśleli?! Widać blizzardowi zalezy tylko na graczach, ktorzy
sa głupsi od nich samych, bo każdy mądrzejszy jest banowany za łamanie regulaminu.


Wiedzę, że nie wiesz co to exploity. A potem zdziwienie, że się bana "za nic" dostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurde zara dostane bana za to że wystawiłem 10 legendarnych itemów na aukcje.
na bank ktoś dawno wiedział o tym błędzie, farmił i się nie podzielił, ja bym tez się nie podzielił takim czymś ; p powiesz jednej osobie i pomimo tego ze przysięgła to i tak powie innym a jakiś typ wstawi na YT żeby mieć pełno oglądaczy i hu niema błędy wyszedł patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już czuję zapach banów i poranku i masowy jazgot graczy, w tym graczy, którzy zostali zbanowani, mimo iż z buga nie korzystali.

Nie bez powodu też pojawiła się złośliwa opinia, że Diablo III po raz pierwszy uczciwie zbalansował grę względem graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 14:10, TobiAlex napisał:

Wiedzę, że nie wiesz co to exploity. A potem zdziwienie, że się bana "za nic" dostało.


Wiem, ale jak dla mnie w grach za coś takiego sie nie powinno banować, a normalnie przyznąć do sparania sprawy, przeprosić i szybko naprawić. Inaczej jest to karanie innych za swoje lenistwo i głupotę.
Na rynku oprogramowania użytkowego nauczyli się, że ludzi dobrze jest zachęcać i nagradzać z znajdowania takich luk. Nawet MS płaci za zgłoszone luki. Widać blizzard woli karać, za swój brak wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Speed565
Lepiej bym tego nie ujał. Ludzie zarabiają kasę za zgłaszanie błędów i luk np w przeglądarkach internetowych.

Diablo 3 fail. Diablo 3 < PoE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas wyjdzie Torchlight 2, Borderlands 2, a pewnie po drodze wpadnie jeszcze jakiś fajny starszy tytuł.... przynajmniej zachomikowałem 200 zł zamiast kupować D3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem na oficjala dowód na to, że bug istnieje, jednocześnie logicznym jest, że z niego tym samym skorzystałem robiąc stream.
Teraz czekam na najbardziej absurdalnego bana roku lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 14:09, matiz123 napisał:

> Biorąc pod uwagę fakt, że średnio na Inferno za 63poziomowy item można dostać 50
euro
W takim razie jak dotąd wydropiłem itemy za jakieś kilkadziesiąt (jeśli nie kilkaset)
tysięcy euro, a dziennie to nawet 1000 zdarza mi się "zdobyć". Proponuję zapoznać się
z tematem, zanim zacznie się pisać głupoty.


Cóż, nie sprecyzowałem. Oczywiście chodziło o przedmiot co najmniej rare, nie mówiąc już o tym, że musi się znaleźć kupiec. Podawałem tylko ceny jakie widzi się najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 17:29, Pietro87 napisał:

Teraz czekam na najbardziej absurdalnego bana roku lol


Blizzard zbanuje Cię dla Twojego dobra, oraz by zagwarantować długofalową jakość wrażeń z rozgrywki - powinieneś być wdzięczny, biedny polaczku i hejterze (i pewnie jeszcze fanie Torchlighta!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 18:49, Berkel napisał:

Cóż, nie sprecyzowałem. Oczywiście chodziło o przedmiot co najmniej rare, nie mówiąc
już o tym, że musi się znaleźć kupiec. Podawałem tylko ceny jakie widzi się najczęściej.

Ale nadal mocno mijasz się z prawdą. Przedmiotów rare (czyli żółtych) na poziomie 63 znajduję jakieś 5-15 (daję taki rozrzut, bo nigdy tego nie liczyłem) na godzinę. Przy czym jakieś 90% tych itemów jest do niczego i nadaje się tylko na salvage tudzież do vendora. 5% można sprzedać na Gold AH za przynajmniej 100k. Z pozostałym 5% można próbować coś osiągnąć na RMAH, przy czym będą duże problemy ze sprzedażą czegokolwiek nawet za nieco ponad minimalną kwotę. No chyba że trafi się na coś naprawdę wyjątkowego. Oczywiście podane przeze mnie wartości są orientacyjne. :)
To że widziasz na RMAH przedmioty za 50 euro w żadnym wypadku nie oznacza, że ktoś je kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować