Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Żrąca Dolina na zwiastunie MechWarrior Online

15 postów w tym temacie

> Wygląda dość dobrze.

Nawet bardzo dobrze :) I w tym momencie komplementy się kończą :/ Kolejna zacna marka przerobiona na multiplayerową młócę w badziewiastym modelu Pay2Win. RIP Mechwarrior :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest darmowe? slyszalem ze jest p2w ? nawet dostalem wiad na email ze jak kupie tera czy coś to dostane konto premium ? to zmienili zdanie ?
Fajna gra ale czekam bardziej na Hawkena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 14:06, Lordpilot napisał:

> Wygląda dość dobrze.

Nawet bardzo dobrze :) I w tym momencie komplementy się kończą :/ Kolejna zacna marka
przerobiona na multiplayerową młócę w badziewiastym modelu Pay2Win. RIP Mechwarrior :/


Jak rozumiem, już w to grałeś. Podziel się wrażeniami :P.
Banda narzekaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgadzam. Gra podobno ma być p2w. Mi Hawken jakoś nie przypadł do gustu. Jakoś nie ma tego wrażenia że sterujemy ogromnym mechem.
Pod tym względem podoba mi się "Steel Battalion: Heavy Armor Review" który jest na XBOX. Niestety ta gra tylko same mechy itp ma świetnie zrobione. Gra ma diabelnie krótkie misje i dodatkowo kinect daje ciała. Szkoda że nie wypuszczono tej gry na PC jak bozia przykazała (czyli ze sterowaniem z klawiatury, ewentualnie z użyciem dedykowanego kontrolera + jeszcze sensowne i długie misje)

Ogólnie chciał bym coś ala MW ale z wrażeniem bycia w ogromnym mechu jak w SB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SebastianL92 --> World of Tanks też jest "niedynamiczne"

Lordpilot --> skąd wiesz, że Pay2Win? Twórcy zarzekają się, że nie można będzie za pieniądze kupić żadnej przewagi w bitwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 13:43, SebastianL92 napisał:

Boję się, że ta gra będzie strasznie... niedynamiczna.


To sobie pograj w CoD. 99% wspolczesnych gier to wlasnie "dynamiczne" bezsensowne strzelaniny dla oszolomow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 18:16, Numenpl napisał:

weź a jak Tribes Ascend wyszedł jaki flame był że to F2P.

Nie oszukujmy się Tribes zawsze były specyficzne, odzew w sumie taki sam jak w TF 2 po tym jak zrobili z niego f2p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 18:19, L33T napisał:

> weź a jak Tribes Ascend wyszedł jaki flame był że to F2P.
Nie oszukujmy się Tribes zawsze były specyficzne, odzew w sumie taki sam jak w TF 2 po
tym jak zrobili z niego f2p.

wiem sam byłem uczestnikiem tego bo martwiło mnie czy CoD kiddies zepsują grę ale zarówno Valve jak i sama gra na szczęście unormowała wszystko w ciągu 1 miesiąca - innymi słowy CoD kiddies sobię gry odpuściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować