Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Za pięć dwunasta czyli słowo na weekend

42 postów w tym temacie

HeHe, rzeczywiście, nie ma tam prawie niczego. A co do 23:55, to ja się zmyłem sprzed kompa jakieś 20 min. wcześniej :[ Dlaczego nie poczekałem do 00:00!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"udało mi się dobrnąć do końca, nie napisawszy przy tym niczego" ;)
to ostatnio modne, a miało nie być o polityce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie podobalo =) tym bardziez ze zazwyczaj nic ciekawego sie nie dizeje o tych godzinach a tak mozna chociaz cos przeczytac =) czekam na nastepny =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 00:32, Hakken napisał:

Dziękuję wszystkim nocnym markom za odzew :)

Ja przeczytałam dopiero dzisiaj. To nie liczy się? :(
Byłam zmęczona, a nie każdy jak jest zmęczony i senny to siada i pisze felieton, ja wybrałam jednak łóżeczko - ryzykując spotkanie z E3, ale jestem bardzo dzielna ;] Swoją drogą już myślałam, ze wspomnisz o lodówce lub konserwie :D
Te felietony będą co tydzień? :)
To fajnie, bo z Rozmów na koniec właściwie wynoszę głównie skołowanie - Domek wciąż pisze o handheldach i innych rzeczach o których nic nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha nie ma to jak napisać tekst o niczym, który się czyta tak łatwo i przyjemnie
Do tego trzeba mieć naprawdę talent :D

No i właśnie doszedł drugi obok Rozmów na koniec tygodnia tekst, dzięki którym mam motywacje żeby odwiedzać główną stronę gram.pl
Czekam jeszcze na kolejny tekst W samo południe, bo pierwszy to były głównie "reklamy" tego, co będzie a ja zbytnio za reklamami nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że po następnym tekście tego typu nastąpi dyskusja a nie tylko pochwały lub krytkowanie autora tekstu , co owszem przydaje sie , ael mija sie chyba z celem ;)

A ten tekst nie jest tak znowu o niczym , traktuje przecież o targach E3 i o znużeniu nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz - jesli ten text jest wyznacznikiem nowego - lepszego GRAM.PL to ja przepraszam. Moze za stary jestem i za długo siedzę w redakcji tekstów i dbaniu o treść witryn, ale to co przeczytałem po prostu mnie załamało.
Ile lat ma piszący bo mam wrażenie jakbym czytał wypociny jakiegos 20latka który po liceum nie ma pomysłu na nic - na pisanie tekstów też.
Wodolejstwo na połtora ekranu o tym ze on nie wie co napisac.
Litości!!! jak nie wie to niech nie pisze bo tym samym wytawia złą reklamę sobie i całemu zespołowi.
Szanowny Panie autorze - błagam - lepiej opuść odcinek zamiast wciskać taki gniot.
Z tego co pamiętam coś ktoś wspominał o szeroko pojetym portalu o grach i wymienił nazwę GAMESPOT. Mam cichą nadzieję, że Gamespot nigdy nie osiągnie takiego dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie poczytałem komentarze... "Fajny, ok, super"... ech - jaka publika taka jakość witryny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 00:19, Trias napisał:

tekst dość nudnawy no ale to twoj pierwszy felieton i masz moj kredyt zaufania, obiektywniej
bedzie mozna cos powiedziec za tydzien, natomiast podoba mi sie tytul bardzo - z apiec dwunasta
:] tak bowiem byly kiedys tytulowane zapowiedzi gier wychodzacych na dniach , w pewnym pismie
o grach :)


W CDA ciągle jest "za pięć dwunasta". W każdym razie jeszcze w poprzednim numerze było (Rise of Legends).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac autorowi calkowita racje - nie naisales tutaj niczego :P ale zawsze fajniej sie czyta takie krotkie podsumowanie E3 niz pustki w newsach albo info o kolejnej tapecie ($@#&^%@...) i w sumie sluszne sposptrzerzenia ze to nam tylko opoznia premiery gier :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować