Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer w Transformers: Fall of Cybertron na nowym zwiastunie; demo gry w drodze

14 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

W sieci pojawił się świeży zwiastun Transformers: Fall of Cybertron, pełen widowiskowych ujęć z wieloosobowych trybów zabawy. To nie jedyna dobra informacja dotycząca tej gry.

Przeczytaj cały tekst "Multiplayer w Transformers: Fall of Cybertron na nowym zwiastunie; demo gry w drodze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 map do grania w multi, co za wspaniali łaskawcy, nie nie można się martwić kolejne będą w płatnych DLC :D Kiedyś było minimum 15-20 map do trybu multi + to co gracze zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 21:47, Kadaj napisał:

Czy ta gra będzie miała coś wspólnego z durnym filmem z ostatnich lat?



Nic. Obie gry lecą na licencji komiksowej.

P.S.
Nie zgodzę się - filmy z pod znaku Trnsformers wyszły jako adaptacje komiksu całkiem dobrze, na tle masy crapów wypadają bardzo przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 21:52, Pietro87 napisał:

Nie zgodzę się - filmy z pod znaku Trnsformers wyszły jako adaptacje komiksu całkiem
dobrze, na tle masy crapów wypadają bardzo przyzwoicie.

C''mon. O ile pierwsza część była całkiem dobra, to kolejne to już kpina. Nawalili ogrom bezosobowych Transformerów, do tego jakieś insektoidalne Decepticony.

Co do newsa- HMS jest widzę niezłym hipsterem w branży, gra na PeCeta, do tego TPS bez krycia się za osłonami i jeszcze demo wydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 22:18, Madoc napisał:

Co do newsa- HMS jest widzę niezłym hipsterem w branży, gra na PeCeta, do tego TPS bez
krycia się za osłonami i jeszcze demo wydają.



Ta część nie wychodzi na PC.
A przynajmniej pamiętam swego czasu jeden z pierwszych wywiadów gdzie się zarzekli, ze Fall wychodzi tylko na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 22:28, Pietro87 napisał:

Ta część nie wychodzi na PC.
A przynajmniej pamiętam swego czasu jeden z pierwszych wywiadów gdzie się zarzekli, ze
Fall wychodzi tylko na konsole.

Ależ wychodzi, parę tygodniu temu Tieger to ogłosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 22:28, Pietro87 napisał:

Ta część nie wychodzi na PC.
A przynajmniej pamiętam swego czasu jeden z pierwszych wywiadów gdzie się zarzekli, ze
Fall wychodzi tylko na konsole.


Czytaj więcej newsów. Już chyba w maju czy czerwcu napisali, że będzie na PC a w tym tygodniu, że wersja PC będzie bardziej wydajniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2012 o 22:31, Meviuz napisał:

Czytaj więcej newsów. Już chyba w maju czy czerwcu napisali, że będzie na PC a w tym
tygodniu, że wersja PC będzie bardziej wydajniejsza.



Ano widzisz, nie śledziłem bo skoro omijać miała PC to pies ją trącał :)
Ale jak wychodzi to przednio [bo poprzedniczka dała mi godziny zabawy].. Me Grimlock Must Play It NOW!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 21:52, Pietro87 napisał:

Nie zgodzę się - filmy z pod znaku Trnsformers wyszły jako adaptacje komiksu całkiem
dobrze, na tle masy crapów wypadają bardzo przyzwoicie.

Byłby znośny, gdyby wywalić większość ludzkich postaci. ;p

Tylko weź jeszcze poprawkę, że ja to oceniam jak zwykły film, bo z zachodnich komiksów czytałem jedynie Garfielda i Kaczora Donalda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2012 o 22:45, Kadaj napisał:

Tylko weź jeszcze poprawkę, że ja to oceniam jak zwykły film, bo z zachodnich komiksów
czytałem jedynie Garfielda i Kaczora Donalda.



Dla mnie jako adaptacja był udany.
Owszem był momentami tandetny i kiczowaty, ale efekty dawały rade, pysk mi się czasem zacieszył, nostalgia do starych kreskówek też jakaś tam się pojawiała.
Moim zdaniem jakoś na wyrost ludzie cisnęli tą trylogię - ale wiadomo to zawsze kwestia subiektywna.
Aczkolwiek ja oceniałem te filmy średnio 6-7/10 [bo po kilku fatalnych próbach reanimacji starej kreskówkowej serii fabularki były dla mnie w końcu względnym wykorzystaniem licencji]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 22:35, Pietro87 napisał:

Ano widzisz, nie śledziłem bo skoro omijać miała PC to pies ją trącał :)
Ale jak wychodzi to przednio [bo poprzedniczka dała mi godziny zabawy].. Me Grimlock
Must Play It NOW!!! xD


No na początku też się wkurzyłem, że na PC nie wychodzi a tu prosze walnęli niespodzianką. I ma być tym lepsza od poprzedniej, że dawać więcej bonusów dla PCtowców będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 22:18, Madoc napisał:

C''mon. O ile pierwsza część była całkiem dobra, to kolejne to już kpina. Nawalili ogrom
bezosobowych Transformerów, do tego jakieś insektoidalne Decepticony.


Najśmieszniejsze jest to, że w filmach Transformers najmniej jest Transformerów właśnie... Tak to jest, jak dzieciaki kradną 90% czasu antenowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować