Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zyra, Wiedźma Cierni: prezentacja bohatera League of Legends - zobacz wideo z polskimi napisami!

25 postów w tym temacie

Adam Berlik

W sieci pojawił się nowy materiał z League of Legends, gry reprezentującej gatunek MOBA, na którym przybliżono postać Zyry, Wiedźmy Cierni. Czym charakteryzuje się ta postać?

Przeczytaj cały tekst "Zyra, Wiedźma Cierni: prezentacja bohatera League of Legends - zobacz wideo z polskimi napisami!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 10:21, luzac napisał:

Nie spodziewałbym się tego. LoLełe jest w modzie, Dota 2 siedzi w becie a HoN... kogo
obchodzi HoN?


Mnie? A kogo obchodzi LOL (skrót idealnie pasuje do tej gry)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 10:48, Ostrowiak napisał:

32 miliony ludzi (listopad 2011)


Haha. Tak, w tym 75% takich jak ja - 7 kont, ale na żadnym nie gram i nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W takim razie inaczej- ponad milion aktywnych indywidualnych graczy dziennie. LOL to jedna z najpopularniejszych gier obecnie, nie tylko w moba, ale w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 11:55, Chessman2005 napisał:

Głupie pytanie: to po ch*j ci tyle kont? :)

Za werbowanie graczy dostaje się dodatkowe profity. Ewentualnie ma konto na każdym z serwerów, w tym tymi azjatyckimi.

Osobiście nie mam nic do HoNa, ale skala jest nieporównywalna. Olać te trzydzieści milionów kont, dziennie w tej grze siedzi ponad milion osób, tak jak wspomniał Budo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zyra wydaję się bardzo fajnym Championem. Trzeba będzie uzbierać punkty i kupić:)

Co do komentarzy wyżej. Jeśli kogoś nie interesuje LoL, to po jakiego grzyba wchodzi na taki news?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 12:17, Rizzan napisał:

Łał nowy szampion, który za trzy tygodnie zostanie zapomniany jak 60% innych świeżych
championów.


Masz coś na poparcie tych słów, czy tylko sobie gadasz? Bo akurat np. Darius jest dość popularny. Zresztą ciężko, żeby było widać każdego champa, gdy jest ich już ponad 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 12:42, Budo napisał:

> Łał nowy szampion, który za trzy tygodnie zostanie zapomniany jak 60% innych świeżych

> championów.

Masz coś na poparcie tych słów, czy tylko sobie gadasz? Bo akurat np. Darius jest dość
popularny. Zresztą ciężko, żeby było widać każdego champa, gdy jest ich już ponad 100.


Gram na EUW srednio 10-15~ gier w tygodniu i od czasu wyjścia ilość widzianych Dariusów, Hecarimów, Lulu, Dravenaów, Varusów, Fior czy Nautilusów mogę policzyć na palcach jednej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 13:06, Rizzan napisał:

Gram na EUW srednio 10-15~ gier w tygodniu i od czasu wyjścia ilość widzianych Dariusów,
Hecarimów, Lulu, Dravenaów, Varusów, Fior czy Nautilusów mogę policzyć na palcach jednej
ręki.


Widzisz, ja też nie widuję Nautilusów, bo w elo hell się nim zazwyczaj nie gra. ale na high elo to jest prawie 100% pick/ban mimo kilku nerfów z rzędu. Fiora, Varus, Hecarim, Lulu i Darius są dość popularni też- nie widać ich w każdej grze, ale widuję regularnie. Za to wielu starszych champów nie widać ani trochę, jak np heimera. Championów jest już bardzo dużo, dlatego logiczne, że się "rozrzedzają", co nie znaczy, że nikt nimi nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 13:23, Budo napisał:

Widzisz, ja też nie widuję Nautilusów, bo w elo hell się nim zazwyczaj nie gra. ale na
high elo to jest prawie 100% pick/ban mimo kilku nerfów z rzędu. Fiora, Varus, Hecarim,
Lulu i Darius są dość popularni też- nie widać ich w każdej grze, ale widuję regularnie.
Za to wielu starszych champów nie widać ani trochę, jak np heimera. Championów jest już
bardzo dużo, dlatego logiczne, że się "rozrzedzają", co nie znaczy, że nikt nimi nie
gra.


A ja widzę Nautilusy dosyć często.

Lawl, przecież mam low elo, nie gram rankedów, a Natilusa widze tylko wtedy gdy sam nim gram :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 10:48, Ostrowiak napisał:

32 miliony ludzi (listopad 2011)

32mln graczy, 50% to osoby zaproszone do gry przez znajomych połowa z tych 50% w ogóle w to nie gra, zostaje 24mln, większość z graczy robiła referale czy jakkolwiek się to zwie, tak więc większość graczy ma po 5-20 kont, ja kiedyś miałem 3 ale po kilku meczach mi się to znudziło, mój brat ma 17kont i gra tylko na 1, kuzyn ma 6 kont a koledzy mojego brata którzy z nim w to grają po od 4 do 15 kont (jest ich 8), nie zostaje tak wielu graczy co ? :P Nie bądźcie takimi fan boyami jednej gry bo to jest żałosne, jak komuś się to nie podoba nie rzucajcie jakiś liczb (jak 32mln) żeby go przekonać do tej gry, pograjcie w tytuły AAA lub inne mmo to zobaczycie że LOL nie jest taki wspaniały.

P.S.
to co tutaj podaje to nie są przypadkowe liczby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować