Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: Mists of Pandaria z datą premiery

96 postów w tym temacie

Yayyyy w końcu dzieci i nooby pójdą grać znowu w tą nudną do szpiku kości grę i poziom gry w innych MMO się zwiększy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 16:33, Storr1 napisał:

Yayyyy w końcu dzieci i nooby pójdą grać znowu w tą nudną do szpiku kości grę i poziom
gry w innych MMO się zwiększy ^^

Przez takich dorosłych pro graczy jak ty ? Oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 16:33, Storr1 napisał:

Yayyyy w końcu dzieci i nooby pójdą grać znowu w tą nudną do szpiku kości grę i poziom
gry w innych MMO się zwiększy ^^


bluzgnałbym, ale na takich jak Ty szkoda śliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony ceną, zważywszy na fakt, iż dodatek do Starcraft 2 kosztuje w sklepie gram.pl 180 złotych :o
Inna sprawa, że za cenę 180 złotych blizzard mógłby dorzucać ten autentykator....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 16:33, Storr1 napisał:

Yayyyy w końcu dzieci i nooby pójdą grać znowu w tą nudną do szpiku kości grę i poziom
gry w innych MMO się zwiększy ^^


To, że tobie gra się nie podoba to nie znaczy, że grają w nią tylko dzieci i nooby. Ciekawe w jakie ty grasz. W Mario?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 16:41, Maelius napisał:

Jestem zaskoczony ceną, zważywszy na fakt, iż dodatek do Starcraft 2 kosztuje w sklepie
gram.pl 180 złotych :o
Inna sprawa, że za cenę 180 złotych blizzard mógłby dorzucać ten autentykator....


WoW jest tańszy na wzgląd abonamentu, a D3 i SC2 no cóż. Rzeczywiście ich cena dołuje trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 16:41, Maelius napisał:

Jestem zaskoczony ceną, zważywszy na fakt, iż dodatek do Starcraft 2 kosztuje w sklepie
gram.pl 180 złotych :o
Inna sprawa, że za cenę 180 złotych blizzard mógłby dorzucać ten autentykator....


Cena dodatku jest wzięta z rzyci, Blizz sam zresztą powiedział że HotS będzie cenowo traktowany jako dodatek. Więc gramem się nie sugeruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i git, dla każdego coś miłego. Fani GW dostaną 2kę 28 sierpnia, fani WoWa Pandarię we wrześniu. Wszystkim życzę udanego zakupu i satysfakcji z gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 16:40, EmperorKaligula napisał:

bluzgnałbym, ale na takich jak Ty szkoda śliny


Haha to było dobre :) Co do WoW to w końcu misiaczki mają swoją wielką premierę :*~ Szkoda tylko, że pety do WoW-a są dodawane na siłę innym fanom gier Blizzarda. Człowiek w swojej kolekcjonerce chce znaleźć coś użytecznego dla Stara czy Dziabolo albo Warcrafta a tymczasem mamy co do WoW-a w którego nie gramy. Oh baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po EK D3 żadnej więcej wersji kolekcjonerskiej od tych panów, słabe to a na dodatek słaba gra ;/ 350 w błoto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 17:12, Kafar napisał:

po EK D3 żadnej więcej wersji kolekcjonerskiej od tych panów, słabe to a na dodatek słaba
gra ;/ 350 w błoto :(


Zdecydowanie, jak za 200 zł (podstawka) a gra po pierwszym przejściu się totalnie nudzi... Dziwię się, że tak zaryzykowałeś. Też uważam, że wydałem 200 zł w błoto ;/ Teraz leży i się kurzy. W stara 2 trochę więcej grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jedyną osobą, która grała w Diablo II od Polskiej premiery i się lepiej bawi przy D3 niż przy D2?

A co do ujawnienia daty premiery. Jest mi to trochę obojętne, ze względu na to, że WoW zszedł na psy od czasu wyjścia WoTLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 17:37, Rizzan napisał:

Jestem jedyną osobą, która grała w Diablo II od Polskiej premiery i się lepiej bawi przy
D3 niż przy D2?


Pewnie nie, ale teraz strach sie odezwac ze takie D3 sie komus podoba, bo zaraz rzuca sie cholota ktora ma zawsze racje i rozjezdza "funboyow" niczym walec.

Dnia 25.07.2012 o 17:37, Rizzan napisał:


A co do ujawnienia daty premiery. Jest mi to trochę obojętne, ze względu na to, że WoW
zszedł na psy od czasu wyjścia WoTLK.


Nie jest tak zle, taki Cata okazal sie juz lepszy niz wotlk, po zapowiedziach poki co wydaje sie ze MoP bedzie jeszcze lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 17:50, TigerXP napisał:

Nie jest tak zle, taki Cata okazal sie juz lepszy niz wotlk, po zapowiedziach poki co
wydaje sie ze MoP bedzie jeszcze lepszy.


Grywam obecnie w betę i póty co (dopiero 88 lvl) jak dla mnie MoP zjada Cataclysm i WotLK na śniadanie.

A mnie się Diablo 3 nawet podobało, choć nie jest to gra warta 200 zł. Od dwójki odbiłem się po 15 minutach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować