Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Worms Collection - trzy gry z serii w jednym pudełku wkrótce w sprzedaży

15 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Mastertronic poinformowało, że pod koniec przyszłego miesiąca do sprzedaży trafi zbiorcze wydanie Worms Collection. Wchodzące w jego skład gry zostaną wzbogacone kilkoma rozszerzeniami.

Przeczytaj cały tekst "Worms Collection - trzy gry z serii w jednym pudełku wkrótce w sprzedaży" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no, a dla PC to co ? Zapomnieli o swoich kochanych blaszakach ?! Jestem zawiedziony bo czekałem na jakiś zbiorczy pakiet robali na kompa... W pakiecie dodałbym: " Worms World Party" a wywaliłbym Worms Ultimate Mayhem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś namieszaliście. Worms były z 94''. Worms 2 wyszło w 97'', więc w zestawie nie jest "Worms" tylko "Worms 2" i "Worms 2: Armageddon".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogą wywalić wszystkie poza klasycznymi "Worms 2" z normalnym edytorkiem w Windzie. Wszystko dało się zrobić i ustawić: ilość clusterów, zasięg, czas wybuchu, timingi. Reszta odsłon to już tylko uproszczenia dla dzieci i niepotrzebne ficzery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 17:22, Viger napisał:

Coś namieszaliście. Worms były z 94''. Worms 2 wyszło w 97'', więc w zestawie nie jest
"Worms" tylko "Worms 2" i "Worms 2: Armageddon".

Daty dotyczącą odnowionych wersji wyżej wymienionych produkcji. Właśnie one, a nie te stare, klasyczne odsłony będą w wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 17:22, Viger napisał:

Coś namieszaliście. Worms były z 94''. Worms 2 wyszło w 97'', więc w zestawie nie jest
"Worms" tylko "Worms 2" i "Worms 2: Armageddon".


Sytuacja jest taka, że oni wydali nowe gry pod takimi samymi (no, prawie) tytułami: Worms oraz Worms 2: Armageddon. Zobacz sobie na angielskiej Wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/Worms_(series)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 18:48, beziko napisał:

Przecież na steamie też jest do kupienia paczka wormsów, więc nie narzekajcie, że na
PC nie ma ^^

Dokładnie. Na Steam od dość dawna jest pełen pakiet wormów. Ba, nawet w Media Markt w pudełku widziałem, a jedyny mankament wersji pudełkowej, to... potrzeba posiadania steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 06:36, Pain_Blaster napisał:

Dokładnie. Na Steam od dość dawna jest pełen pakiet wormów. Ba, nawet w Media Markt w
pudełku widziałem, a jedyny mankament wersji pudełkowej, to... potrzeba posiadania steama.

Cię rozczaruję. Na Steamie dostępna jest aby Ultimate Mayhem. Worms 1 to ta wersja DOS-owska, a Armageddona nie ma. Więc nie wiem, gdzie ty tę paczkę widzisz na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech najbardziej mi sie podoba ultimate mayhem grałem w mayhema na PC ale i tak kupie Collection na xboxa360 bo Worms i Worms 2 Armagedon też są spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kompa collection nie ma bo na kompa caly czas wychodziły jakieś części których na konsole nie było to w końcu zrobili kolekcje robali na konsole i tylko na konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować