Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt RED jednak pojawi się na gamescomie. Co pokażą?

18 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2012 o 12:33, SarenkaB napisał:

Jakiś gameplay albo przynajmniej konkrety z Cyberpunka były by miłe.


Na gameplay to grubo za wcześnie, teraz to ta gra pewnie nie istnieje nawet w fazie alfa. Ale konkrety były by mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic ciekawego nie powiedzą. Czekam raczej na małe info dotyczące Wiedźmina 3. Albo jakiegoś dodatku do drugiej części ? Ale to pewnie za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 13:06, Dzik11 napisał:

Wiedźmin 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skoro skupiają się teraz nad Cyberpunkiem to według mnie o Wiedźminie 3 będzie cicho jeszcze przez bardzo długi okres czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 13:16, ZubenPL napisał:

Może jakiś dodatek do W2 ?


Właśnie to chciałem napisać. Wydaje mi się, że to najbardziej prawdopodobny scenariusz.
Wiedźmin 3 odpada na bank, bo raz, że skupiają się na Cyberpunku, a dwa, że ma nie być nowej gry.
Wiedźmin na X360 może być, ale jakoś bardziej odpowiada mi teoria dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 12:30, Maciej2801 napisał:

Wiedźmina 2 na XBOX-a 360


Wiedźmin 2 już przecież wyszedł na X''a, więc po co mają go pokazywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ofc jakiegoś napomknięcie kiedy odbywa się gamescon nie mogliście wrzucić w tym newsie? Tylko zmuszacie swoich czytelników do googlowania takiej pierdoły. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek do W2 absolutnie bym nie liczył. Idea edycji rozszerzonej trochę ucina łeb dodatkom po niej.
Cyberpunk jest pewnie na wczesnym etapie produkcji, na pewno powiedzą coś na jego temat i pokażą parę grafik.
Wiedźmin 3... Chyba trochę za blisko ogłoszenia drugiego projektu, hype trzeba dawkować.

Stawiam, że jedyną faktyczną ''''nowością'''' będzie Wiedźmin 2 na Maca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Knicz

O tym, że CDPR będzie na targach wiadomo już od kilku dobrych tygodni - wystarczyło sprawdzić, listę wystawców na Gamescomie. Będą mieć stoiska zarówno w hali biznesowej, jak i ogólnodostępnej.
http://www.gamescom-cologne.com/en/gamescom/ausstellersuche/suche/suche.php?&fw_goto=aussteller/details&&kid=0012739675&values=%7B%22stichwort%22%3A%22CD+Projekt%22%2C%22start%22%3A0%7D

Choć Redzi na E3 nie mieli stoiska, to jednak byli tam obecni:
http://www.youtube.com/watch?v=NFMR7LC9Hrc


O czym powiedzą? Na pewno będzie coś o Cyberpunku. :) Prawdopodobnie również o W2 na Maca, którego premiera ma być jesienią.

BTW - w przyszłą środę ma być małe Q&A nt. Cyberpunka. Na forum i profilu wiedźmina na FB można zadawać pytania (choć bez żadnej gwarancji, że padnie odpowiedź, jako że gra jest jeszcze we wczesnej fazie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam przeczucie, że zrobią coś w stylu MMORPG, osobiście byłbym zachwycony taką grą znając podejście CDP do klientów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 15:50, Quchy napisał:

A ja mam przeczucie, że zrobią coś w stylu MMORPG, osobiście byłbym zachwycony taką grą
znając podejście CDP do klientów :).


Zdecydowanie na to bym nie liczył. CDPR nie ma kompletnie żadnego doświadczenia w dziedzinie rozgrywek online. Wypadałoby chociaż zrobić co-opa na arenie, a potem kombinować dalej. Druga sprawa, że byłyby to inwestycja bez szans na zwrot kosztów - konkurencja w tym segmencie już teraz jest potworna, a wciąż przybywają nowe gry, następne są w produkcji. Nie tacy się już na tym przejechali - EA ma piękne tradycje w tej kategorii. Trzecia sprawa, że free-to-play (inna opcja to murowana klapa) niemal zawsze oznacza pay-to-win, czyli dojenie gracza, a to raczej kłóci się z filozofią dotychczas stosowaną przez CDPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2012 o 17:13, Vojtas napisał:

Zdecydowanie na to bym nie liczył. CDPR nie ma kompletnie żadnego doświadczenia w dziedzinie
rozgrywek online. Wypadałoby chociaż zrobić co-opa na arenie, a potem kombinować dalej.


Doświadczenia nie ma, ale właśnie do teamu dołączył jakiś tajemniczy spec od online, tak więc nic nie wiadomo. Przyjemną rzeczą byłby reż Co-op w takim Wiedźminku czy bardziej prawdopodobnie w Cyberpunk.

>Trzecia

Dnia 27.07.2012 o 17:13, Vojtas napisał:

sprawa, że free-to-play (inna opcja to murowana klapa) niemal zawsze oznacza pay-to-win,
czyli dojenie gracza, a to raczej kłóci się z filozofią dotychczas stosowaną przez CDPR.


A właśnie chodzi mi o to, że CDPR jakby miał coś takiego w ogóle robić, to za cenę powiedzmy 200 zł mielibyśmy coś bez abonamentu a w stylu GW2, czyli płacenie za sam wygląd (na utrzymanie serwów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować