Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Borderlands 2 ujawnione

29 postów w tym temacie

Zawsze mnie śmieszy podawanie np. procka o prędkości 2.3GHz i do tego kartę GTX560. Przecież taka prędkość procka będzie bardzo wąskim gardłem przy takiej karcie i ta nigdy nie będzie mogła "rozwinąć skrzydeł".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 20:04, TobiAlex napisał:

Zawsze mnie śmieszy podawanie np. procka o prędkości 2.3GHz i do tego kartę GTX560. Przecież
taka prędkość procka będzie bardzo wąskim gardłem przy takiej karcie i ta nigdy nie będzie
mogła "rozwinąć skrzydeł".

Chciałbym zauważyć, że tu chodzi o procesor czterordzeniowy - kto wie, może faktycznie tak dobrze wykorzystali te cztery rdzenie, że taka konfiguracja uciągnie tę grę w maksymalnych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każda dobrze zbudowana konstrukcja na dwurdzeniowym procesorze uciągnę tą grę na Maksymalnych detalach. Ostatnie lata to lata zawyżanych wymagań sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geforce 8500 w minimalnych? Przecież to crapiszcze :) Sam miałem i dziękuję sile, która sprawiła że karta poszła z dymem bo mogłem zaopatrzyć się w coś lepszego.
Jedynka by na tym ledwo działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 20:20, Mercuror napisał:

> Zawsze mnie śmieszy podawanie np. procka o prędkości 2.3GHz i do tego kartę GTX560.
Przecież
> taka prędkość procka będzie bardzo wąskim gardłem przy takiej karcie i ta nigdy
nie będzie
> mogła "rozwinąć skrzydeł".
>
Chciałbym zauważyć, że tu chodzi o procesor czterordzeniowy - kto wie, może faktycznie
tak dobrze wykorzystali te cztery rdzenie, że taka konfiguracja uciągnie tę grę w maksymalnych
detalach.


To nie ma znaczenia. Chodzi o sam konfig. Kiedyś posiadałem GeForce 8800 i procek Core 2 Quad 6600 2.4Ghz. Jakie było moje zdziwienie, gdy po wstawieniu GTX460 średnio w grach zyskałem 8-10fps. Cóż, gdzieś trzeba było uderzyć (pclab.pl, benchmark.pl). Generalnie każdy zjadł mnie śmiechem. Wystarczyło, że podkręciłem procek do 2.85 i przyrost fps były kilkukrotnie większy - wąskim gardłem była prędkość procka, więc wrzucanie jeszcze mocniejszej karty (tu 560) do jeszcze niższej częstotliwości (2.3GHz) w ogóle mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie śmigać w maksymalnej rozdzielczości :]

Kolekcjonerka zamówiona już kilka dni temu, teraz tylko trzeba poczekać te kilka tygodni. Coś mi mówi, że na pierwszy ogień pójdzie Salvador.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultimate Loot Chest Limited Edition zamówione, ale pewnie sprzedam bo egzemplarzy niewiele a popyt straszny na ebay''u poniżej 300$ nie schodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaram się nadrobić zaległości przez te trzy dni z Borderlands. ;) Póki co gra się fajnie, zastanawiam się nawet nad kupnem dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ah przydałyby się cztery jaja zamiast dwóch :P

Tak w ogóle to ta gra jest świetnym przykładem, że najnowsze technologie graficzne to nie wszystko. Dla prawdziwego gracza liczy się grywalność i frajdą czerpana z gry, tej przy jedynce jest masa, liczę na większą dawkę przy dwójce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wstyd się przyznać, ale właśnie dopiero teraz zagrałem w to cudo i żałuję, że dopiero teraz.Jedynkę se nie długo kupię, a dwójka to mój must have!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się ciągle zastanawiam czy w sklepie gram.pl będzie dostępny Ultimate Loot Chest, bo nie powiem... mam na niego ogromną chęć :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 00:45, Cz4k napisał:

A ja się ciągle zastanawiam czy w sklepie gram.pl będzie dostępny Ultimate Loot Chest,
bo nie powiem... mam na niego ogromną chęć :>


Cenega potwierdziła, że Loot Chest dostępny jest, a raczej był, tylko w ich oficjalnym sklepie muve.pl. Konsul gram.pl zreszta potwierdził, że nie będą jej mieli. Loot Chest można spotkać też na ultima.pl i grymel.pl ale oba sklepy na 100% wycofają tą ofertę bo poprostu sprzedają produkt którego nie mają (jest to zresztą normalna sprawa dla ultimy... biorą preordery ile wlezie, a potem anulują wszystkie zamówienia, na dzień przed premierą wyślą maila i człowiek zostaje na lodzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 08:30, BuIkers napisał:

/ciach/

Mógłbyś podać link do tego info Cenegi? Zamówiłem właśnie na Ultimie i nie chciałbym zostać z niczym. Jedyne co znalazłem to to: http://gry.interia.pl/pc/news/borderlands-2-chcesz-edycje-kolekcjonerska-jestes-z,1824133,4045 - ale nie ma tutaj nic o wyłączności. Poza tym z Ultimy kupuję sporo i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, bym czegoś nie otrzymał - niekiedy tylko z terminami sprawę zawalą, ale później zawsze jest jakaś rekompensata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 11:28, CatInABag napisał:

Darmowy weekend w sensie, że ściągnę grę i mam już na zawsze, czy tylko do końca weekendu?

Tylko do końca weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania wymaganiami, ale można spokojnie założyć, że jak komuś "jedynka" szła płynnie, to z "dwójką" nie będzie problemów. Stary, dobry, niewymagający Unreal Engine 3 - i wszystko jasne.

Jak ktoś pykał w takie gry jak Mass Effect, Gears of War, Rainbow Six Vegas, czy choćby ostatni Spec Ops: The Line, to Borderlands 2 będzie mu chodził podobnie, jeśli nie lepiej/troszkę gorzej - to już zależy od tego, czy nie skaszanią optymalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować