Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Counter-Strike: Global Offensive - betatest

92 postów w tym temacie

gram.pl

Po dokładnym, męczącym testowaniu nowego Counter-Strike'a pomyślałem, że byłoby miło podzielić się z Wami wrażeniami - w końcu nie każdy załapał się na testy, a skoro sam dołączyłem do tej nielicznej elity, to czemu nie? Świat potrzebuje przecież nieco dobroci.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Counter-Strike: Global Offensive - betatest" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 09:46, atikabubu napisał:

Nie mówię, że go kocham, ale ww3pl nie ma pojęcia o czym pisze :]

Mógłbyś rozwinąć myśl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brace yourself, trolls are coming.

A co do Kanter Strajka, to jakoś nie podobają mi się te wszystkie zmiany. Cs 1.6 zawsze był najlepszy : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 10:01, Arcusznik napisał:

Nie mówię, że go kocham, ale ww3pl ma ból dupki, że ktoś powyżej zarzucił mu, że nie
wie o czym pisze.

Raczej chciałbym wiedzieć /skąd/ taka opinia. Argumenty, wskazanie potencjalnego bullshitu, czy coś.
A co do bólu dupki, w kwestiach prywatnych wolałbym się nie wypowiadać. Od tego są onetczaty, duh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę wielkie braki w tym tekście.
-Nie poruszona została sprawa „recoil’a” który jest delikatnie mówiąc dziwny. np. "Dupszoty" są tu na pożądku dziennym.
-Nie zostało nic powiedziane na temat audio które na chwilę obecną jest do du**, ale patch ma to zmienić „podobno”. Na chwilę obecną możecie zapomnieć o dobrej grze na słuch.
-Nie poruszona została sprawa hitboxów które są do poprawy. Masz celownik na głowie wroga , oddajesz strzał i no właśnie „i”, trafisz albo nie trafisz , a to już zależy jak kapryśnie ustawi się hitbox.
Piszesz że spędziłeś wiele godzin grając w CS, a nie poruszyłeś tak kluczowych spraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować