Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Counter-Strike: Global Offensive - betatest

92 postów w tym temacie

Już nie mogę się doczekać premiery. :D Jestem ciekaw, czy CSGO będzie miał szansę, aby w multi przebić te giganty - MW3 i najnowszego BF... Zobaczymy... :)

A no i:

Nie mówię, że go kocham, ale ww3pl i tak nie równa się z Grażyną Żarko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że to jest jak z dyskusją na temat D3, jedni przekonają się do zmian, drudzy będą hejtować do końca swych dni. Chociaż w przypadku CS:GO sam mam wątpliwości co do kierunku w jakim to wszystko poszło ....

Nie mówię, że go kocham, ale ww3pl powinien pisać więcej recenzji w ten sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Counter-Strike:Global Offensive pod względem grafiki przypomina bardzo grafikę z CS:S lecz jak to sie mówi grafika nie jest najważniejsza.Dla mnie Jednym z ważnych elementów gier jest przede wszystkim klimat,fabuła,multiplayer.
Chociaż nie miałem jeszcze okazji pograć w Counter-Strike : Global Offensive oceniam na 8,5/10

Nie mówię, że go kocham, ale ww3pl jest niczym poranny artykuł z nutką ciekawostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samego countera oceniać na razie nie będę, zrobię to dopiero po premierze.
Co do hitboxów i recoilu to identyczne problemy były także w 1.6 a co ciekawsze im masz lepszy sprzęt tym recoil jest większy, bardziej randomowy a rejestracja pocisków jeszcze bardziej tragiczna. Z tego względu liczę, że GO będzie na moim kompie chodziło znacznie lepiej niż 1.6.
Moim zdaniem łączenie konsol i PC jest ewidentnym odejściem od hardcoru w stronę casualu. Valve chce pozyskać nowych graczy, dla których ważniejsza jest grafika niż gameplay... a przecież 1.6 "wygląda jak minecraft... nie da się w to grać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować