Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Counter-Strike: Global Offensive - betatest

92 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2012 o 10:05, RobsonAmbro napisał:

-Nie poruszona została sprawa „recoil’a” który jest powiem delikatnie
mówiąc dziwny. np. "Dupszoty" są tu na pożądku dziennym.

Recoil jest po prostu inny, tak jak był inny w Source w stosunku do wersji 1.6, a przynajmniej takie mam odczucie. Przy premierze każdego kolejnego CS-a pojawiają się narzekania na to, że inaczej się strzela, że jest inny odrzut, że są problemy z hitboksami (Source, anyone? Shitstorm był nieziemski, a mania ustawiania jednego, słusznego tickrate'u ogarnęła niemal każdego), a że gra jest jeszcze w fazie beta, to wszystko zdąży się jeszcze kilkanaście razy zmienić. Tak jak pisałem, gra rzeczywiście jest nowa pod niemal każdym względem.

Dnia 27.07.2012 o 10:05, RobsonAmbro napisał:

-Nie zostało nic powiedziane na temat audio które na chwilę obecną jest do du**, ale
patch ma to zmienić „podobno”. Na chwilę obecną możecie zapomnieć o dobrej
grze na słuch.

A i z tym jest różnie, bo jeśli już z czymkolwiek osobiście miałem problem, to z krokami przeciwników, a i to psuło się sporadycznie. Choć faktycznie, mogłem o tym wspomnieć, Bogu dzięki za komentarze.

Dnia 27.07.2012 o 10:05, RobsonAmbro napisał:

-Nie poruszona została sprawa hitboxów które są do poprawy. Masz celownik na głowie wroga
, oddajesz strzał i no właśnie „i”, trafisz albo nie trafisz , a to już zależy
jak kapryśnie ustawi się hitbox.

W kwestii hitboxów wolałem się nie wypowiadać - spore znaczenie w kwestii 'trafienia lub nie' ma tutaj skill, a że są gracze ode mnie bardziej utalentowani, zawsze może wyjść na to, że po prostu nie umiem grać. No i to, o czym pisałem w pierwszym akapicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 10:15, m4t0 napisał:

Nie mówię, że go kocham, ale ww3pl nie lubi konsol, a ja od pewnego czasu też coraz bardziej
:P

wat-wat-wat.
Kocham je. Uwielbiam. Uważam za jedyną słuszną platformę do grania. Brałbym na żony, jakby dało się mieć z nimi dzieci.
KAMAN. To Lucas i Mysza ich nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przynajmniej z rana mogłem sobie poprawić humor czytając tekst. Gra pewnie nie powtórzy sukcesu 1.6, ale zawsze myślę można sobie postrzelać trochę z nudów;]. Fajny tekst Wuwu

Nie mówię, że go kocham, ale ww3pl poprawił mi z rana humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2012 o 10:10, ww3pl napisał:

W kwestii hitboxów wolałem się nie wypowiadać - spore znaczenie w kwestii ''trafienia
lub nie'' ma tutaj skill, a że są gracze ode mnie bardziej utalentowani, zawsze może wyjść
na to, że po prostu nie umiem grać. No i to, o czym pisałem w pierwszym akapicie.


Nagraj sobie filmik jak grasz a potem obejrzyj go w trochę zwolnionym tempie, można zauważyć jak kapryśny potrafi być hitbox. Trafiasz, ale jednak nie trafiasz.

Nie poruszyłeś też kwestii map „starych nowych map” które doczekały się przebudowy i do bardzo dobrej pod względem taktycznym można więcej pokombinować.

Brak też napomknięcia o tym, że fizyka na przedmiotach została usunięta już nie będzie popychania i blokowania beczkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogromne dzięki za uwagi.
Co do fizyki - napomknięcie było, ale jakimś cudem wypadło w drodze edycji. Copy-pasta z Worda i gotowe, wróciło.

Jeśli chodzi o blokowanie beczkami, jakoś za tym nie tęsknię - niemożność przeskoczenia BOSKIEJ NIEPRZESKAKIWALNEJ BECZKI MOCY nie była niczym fajnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu gram w betę i szczerze wnerwia mnie celownik. Nienawidze go , jest okropny i na samą myśl skręca mnie w dołku . I te hitboxy ...... are you fking kidding me?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka gameplay''ów z gry. Wygląda dobrze, ale i tylko dobrze. Co prawda nadal jest to typowy shooter w którym terroryści spierają się z terrorystamim, myślę również że mimo wszystko gra będzie dostarczać wystarczająco dużą przyjemność z zabijania przeciwników tak jak to miało miejsce w CS 1.6 Ale czy gra osiągnie taki sukces jak CS 1.6 ? O tym z pewnością będziemy wiedzieli dopiero po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 10:33, Panor napisał:

Od jakiegoś czasu gram w betę i szczerze wnerwia mnie celownik. Nienawidze go , jest
okropny i na samą myśl skręca mnie w dołku . I te hitboxy ...... are you fking kidding
me?!


Zmień na klasyczny w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 10:16, ww3pl napisał:

> Nie mówię, że go kocham, ale ww3pl nie lubi konsol, a ja od pewnego czasu też coraz
bardziej
> :P
wat-wat-wat.
Kocham je. Uwielbiam. Uważam za jedyną słuszną platformę do grania. Brałbym na żony,
jakby dało się mieć z nimi dzieci.
KAMAN. To Lucas i Mysza ich nie lubią.


I niestety popieram ich poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować