Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Counter-Strike: Global Offensive - betatest

92 postów w tym temacie

Z perspektywy 600h+ przegranych w CS''a na steamie jakoś nie widzę tej gry, a już na pewno nie na konsolach.
Nie mówię, że go kocham, ale ww3pl dobrze prawi, i w tą grę każdy musi zagrać, by ocenić według własnych kryteri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorska porcja czepialstwa.
1.Konkrety, konkrety: paralele z plastrami z woskiem nie oddają o co właściwie biega z tym "wygładzeniem" rozgrywki. Ja nic takiego nie zauważyłem. Chyba, że chodzi o komplementarność: statystyki, dodatkowe tryby, samouczek(w planach); zaiste duża to wada, że gra nie prezentuje się jak mod;)
2."cztery tryby rozgrywki - wspomniany Deathmatch (który obecnie króluje na serwerach)"
Jak to wspomniany? Gdzie? Oślepłem?
I wcale nie króluje na serwerach: w szukajcie serwerów dotychczas natknąłem się na ledwo dwa takie. I podstawowa kwestia: właściwie to który z 4 macierzystych trybów nazywasz Deathmatch''em?
3. Co do bezpłciowości: bezpłciowe odgłosy broni to taki jakby skok w stronę CoDów, nawet grafika coś ten tego...ale nie zgodzę się, że każdy gun używa się tak samo, nawet w obrębie danej grupy: inne plusy ma Bizon a inne MP7, co innego zdziała SSG a co innego AWP. Za plus powinna uchodzić też większa asymetria arsenału stron konfliktu: nie każdy ma odpowiednik po drugiej stronie vide Sawed-off shotty i MAG-7. Co oczywiście nie oznacza, że może być lepiej np odciąć AT od HE a Terrro od błyskdymek.
Jakby się czegoś czepiać to prędzej tego, że modele broni są mniej "wyraziste" (mniej charakterystyczne) niż kiedyś: często mylę np m4 z galilem. Ze zmian w funkcjonalności: mnie najbardziej zszokowała skuteczność postrzału z shotguna w klatę; w starych CS''ach by ten nonsens nie przeszedł.
4. Gra nie sprawia, że zabijanie nie sprawia satysfakcji? I źle wygląda? Eksplodująca makówa już się przejadła? A może za łatwo ci idzie? I co masz do animacji zgonów? Wróg ma rozpadać się na kawałki? A jak chcesz "odgłosów" to graj tam gdzie będzie leciał quake mod.
5. Z przytyków wnioskuję, że nie tyle razi cię multiplatformowość CSGO co [nieobowiązkowe]dodatki, które mogą sprawić, że gra będzie mniej elitarna, że zainteresuje kogoś spoza "bractwa". Ja na to: tępienie "dzieci CoD" jednak sprawia radochę (i pewnie długo się nie znudzi ;), więc dawać ich więcej.
6. Co do satysfakcji z temaplay''a: normalnie Amerykę odkryłeś, zupełnie jakby w poprzednich "wersjach" nie chodziło właśnie o to.

Mój największy zarzut pod adresem CSGO: beta coś za długo stoi w miejscu, nie mogę się doczekać kolejnego Update''a: całe to wrażenie okrojenia (e. cząsteczkowe, fizyka etc) to może być zwyczajnie kwestia dopracowania, po to jest beta. Ale beta jest też po to by testować nowe rozwiązania. Jak ich nie ma to co mam testować?

PS Ja proponuję wpaść na poważną partyjkę na porządny serwer w trybie klasycznym a wtedy "gówniażowaty" CSGO pokaże CS''ową twarz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, i jeszcze
Nie mówię, że go kocham, ale ww3pl....jest u mnie we Frends na xfire, więc...może dać klucz komuś innemu, swój już mam od dawna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych słowach artykułu mówisz, że wstydzisz się tego, że grałeś w kolejne części CS''a. Człowieku, wstydem powinien okryć się ten, kto w ogóle nie grał w tą grę (tak, tak, wiem, że to mod). Moim zdaniem to tytuł kultowy i ponadczasowy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 00:14, bobobo napisał:

Nie mówię,że go kocham,ale ww3pl... jest gejem ^^

Moja druga połówka urwie mi głowę to jak zobaczy, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 10:09, ww3pl napisał:

Moja druga połówka urwie mi głowę to jak zobaczy, dzięki.


Spoko,możesz się odwdzięczyć giftem do CSa:GO

20120728101947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z samego początku nastawienie wyglądało tak "Po co mam kupować coś, w co już grałem, ale nie do końca mi się podobało?" , ale po przeczytaniu tekstu odnoszę wrażenie, że ta część może mnie spróbować przyciągnąć do siebie, po tym jak source odrzucił. Wszystkie te szczegóły mają znaczenie. Co z tego, że gra jest ''ukonsolowiona'' jeśli dalej czuć ducha CS''a, tylko ze zmienioną otoczką. Mam nadzieję, że nie na kręciłeś mnie na darmo ww3 :D

Nie mówię, że go kocham, ale ww3pl spełnia się w swojej roli, i mam nadzieję, że będzie pisał tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować