Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Baldur`s Gate: Enhanced Edition ukaże się 18 września, są też nowe screeny

33 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2012 o 11:52, Boro666 napisał:

Mnie ta gra przestala interesowac odkad dowiedzialem sie ze bedzie dostepna wylacznie
na jakiejs ich wlasnej platformie dystrybucji cyfrowej. Niech spadaja szmaciarze.

Ja też. A miałem smaka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na te skriny i się zastanawiam, czy to faktycznie jakaś nowa wersja, czy też stary BG. Poza nieco większą rozdzielczością nie widzę żadnej poprawy pod względem graficznym i jakoś nie bardzo mnie ciągnie, by drugi raz wydawać kasę na praktycznie to samo.

Szczególnie, że wystarczy poinstalować nieco modów, by samemu sobie "podrasować" Baldura - całkowicie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika dostosowana do wersj z BG2. Cóż porażka. BGT/TuTu robi to samo. Jedyny problem to rozdzielczość, przez co na moim laptopie gra się i tak ciężko (1336x768). Ale czy to powód, żeby za "oficjalnego moda" jakim tak naprawdę jest EE liczyć sobie 20$? Po prostu upraszczają instalacje wszystkiego, nie trzeba bawić się w podmienianie plików, co tak naprawdę każdy laik z dobrze dostępną instrukcją. Tu dostajemy gotowca i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo: Rozczarowany.

Tyle czekałem na tego Baldura, a po przeczytaniu newsa dowiedziałem się, że to jest zwykły płatny mod, kiedy jest mnóstwo darmowych i polskich modów w internecie. Jakby jeszcze to było coś zupełnie nowego i ciekawego. Tylko te 3 postacie nowe mogłyby być dobre, ale nie zrezygnuję z masy genialnych modów i polskiej wersji językowej dla nich. R.I.P. BG:EE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wielkie chmury mały deszcz. Dla posiadaczy obydwu części BG na PC zakup tego czegoś pozbawiony jest najmniejszego sensu. To wygląda dokładnie jak stary BG, do tego jakieś przepakowane postacie, durne romanse i dodatkowe misje nastawione wyłącznie na sieczkę. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, kiedy fani którzy zakupią BGEE przeniosą ''dodatkowy content'' z EE do zwykłej starej wersji. Mogę się założyć że coś takiego się stanie, tyle że pewnie takie mody będą szybko blokowane. Mniejsza o to, bo te dodatki nie są warte złamanego grosza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować