Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Muzyka z reklam

1103 postów w tym temacie

Bardzo często jest tak, że "podpasuje" nam jakiś kawałek z reklamy, ale ponieważ nie znamy ani jego wykonawcy, ani tytułu, to jedyną okazją do posłuchania jest... oglądanie tej reklamy. :) Ale że czekanie na ulubionego spota pośród dziesiątek innych nie należy do najprzyjemniejszych czynności, można po prostu spytać, czy ktoś nie zna tytułu rzekomego kawałka.

Mi akurat chodzi o utwór grany w reklamie coca-coli (choć słyszałem go też chyba w reklamie jakichś mebli) - tej z kurczakiem przytulającym się do kucharza, balonem do kaktusa itp. dotyczącej zbliżających się mistrzostw świata. Jest to, zdaje się, jakiś klasyczny kawałek, no ale właśnie nie mam zielonego pojęcia co to jest. :( Liczę na waszą pomoc.

W sumie wątek może też służyć wyrażeniu waszej opinii o ulubionej piosence z reklamy. :D Ja nie mam wątpliwości - dla mnie to SafriDuo z reklam algidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie muzyka jakiego zespółu ( i na jakiej ich płycie ( naturalnie sprzedawanej w polsce :P ) ) jest grana w tej nowie reklamie piwa, carlsberga chyba, co tam tańczą ciągle :D ( nie mylić z Freeq ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:30, WorldWar3PL napisał:

A czy ktoś wie muzyka jakiego zespółu ( i na jakiej ich płycie ( naturalnie sprzedawanej w
polsce :P ) ) jest grana w tej nowie reklamie piwa, carlsberga chyba, co tam tańczą ciągle
:D ( nie mylić z Freeq ) .

Ten kawałek możesz znaleźć w Fifie ''06 - kupno gry to chyba prostszy sposób na posłuchanie tej piosenki, niż szukanie płyty tego zespołu w naszym kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:30, WorldWar3PL napisał:

A czy ktoś wie muzyka jakiego zespółu ( i na jakiej ich płycie ( naturalnie sprzedawanej w
polsce :P ) ) jest grana w tej nowie reklamie piwa, carlsberga chyba, co tam tańczą ciągle
:D ( nie mylić z Freeq ) .


To reklama Heinekena:) gdzie fajnie tancza:P ale nie wiem co to jest za kawalek i tez bym sie chetnie dowiedzial:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:33, The-Darkest napisał:

> A czy ktoś wie muzyka jakiego zespółu ( i na jakiej ich płycie ( naturalnie sprzedawanej
w
> polsce :P ) ) jest grana w tej nowie reklamie piwa, carlsberga chyba, co tam tańczą ciągle

> :D ( nie mylić z Freeq ) .

To reklama Heinekena:) gdzie fajnie tancza:P ale nie wiem co to jest za kawalek i tez bym sie
chetnie dowiedzial:D



Teddybears Sthlm & Mad Cobra - Cobrastyle

i link do tego: http://voila.pl/6lrem/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:39, Taikun napisał:

Teddybears Sthlm & Mad Cobra - Cobrastyle

Znalazłem teraz ten utwór w Fifie - mogę dodać, że pochodzi on z płyty Fresh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos tytuł lub wykonawce muzyczki z reklamy Freeqa? Najprawdopodobniej utwór zrobiono dla potrzeb reklamy, ale może jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o reklamy piw, to najlepszą była "Song II" Blura z Okocim, hehe :)

A nikt na pewno nie wie, jaki kawałek leci w tej reklamie Coca-Coli? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba muzyczka z reklamy piwa Dębowe Mocne, tam gdzie gościu bawi się takim bursaztynem..... a wiecie może jaki to tytuł, wykonawca itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie kotś może jak się nazywa piosenka z reklamy firmy odzieżowej Cubus ? Od paru miesięcy jej nie ma w TV. mieli tylko jedną reklamę. Ta sama piosenka leci w filmie Rybki z ferajny. byłbym wielce wdzięczny za każdą informację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie Debowe Mocne tylko Warka Strong ^^. To jest chyba jedyna reklama w ktorej ''koles bawi sie bursztynem'' ;). Niestety wykonawcy nie znam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:07, Arxel napisał:

Mi akurat chodzi o utwór grany w reklamie coca-coli (choć słyszałem go też chyba w reklamie
jakichś mebli) - tej z kurczakiem przytulającym się do kucharza, balonem do kaktusa itp. dotyczącej
zbliżających się mistrzostw świata. Jest to, zdaje się, jakiś klasyczny kawałek, no ale właśnie
nie mam zielonego pojęcia co to jest. :( Liczę na waszą pomoc.


To jest przeróbka utworu (niestety, mogę dać tylko nazwę oryginału :( ) Mozarta - Pachelbel - Canon in D Minor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, skąd znam melodię piosenki z reklamy papieru toaletowego mola. Kojarzy mi się z czsami dzieciństwa, może z jakiegoś programu telewizyjnego... Jak by ktoś miał oryginalnytekst, to byłbym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, już nie pamiętam jaki to produkt, ale dali kapitalne "Lift me up" Moby''ego! Fajne było też "I''ve got the power". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 17:55, AbeFrugo napisał:

Ehhh, już nie pamiętam jaki to produkt, ale dali kapitalne "Lift me up" Moby''ego! Fajne było
też "I''ve got the power". ;)


"Lift me up" jest w reklamie Kropli Beskidu, a "I''ve got the power" w reklamie Fortuny bodajże :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo popularny utwór, ale niestety nie znam tytułu. Chodzi mi reklamę kostek do zmywarek( czy jakoś tak:) Calgonit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować