Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Muzyka z reklam

1103 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2008 o 10:27, Ferg15 napisał:

Czy ktoś może wie co to jest za muzyczka z nowej reklamy Banku BGŻ ?? :)



Podpowiedz bardziej, o czym reklama traktuje, bo ja TV nie oglądam, to trudno mi trafić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2008 o 10:31, Mr.M napisał:

Podpowiedz bardziej, o czym reklama traktuje, bo ja TV nie oglądam, to trudno mi trafić
;)


Ja widziałam tą reklamę może z dwa razy. Mam słabą pamięć, więc nie pamiętam dokładnie jak wyglądała ta reklama. ;P Wiem jedynie, że była to reklama Banku BGŻ i że były tam rzucane różne hasła i co chwile pokazywali przytulające się pary. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam pytanie, jaka piosenka jest w reklamie Bakomy. Reklamują jakieś jogurty pod nazwą "Polskie Smaki", i na końcu pojawia się jeszcze napis "Bliżej słońca" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:45, 332 napisał:


> Podpowiedz bardziej, o czym reklama traktuje, bo ja TV nie oglądam, to trudno mi
trafić
> ;)

Ja widziałam tą reklamę może z dwa razy. Mam słabą pamięć, więc nie pamiętam dokładnie
jak wyglądała ta reklama. ;P Wiem jedynie, że była to reklama Banku BGŻ i że były tam
rzucane różne hasła i co chwile pokazywali przytulające się pary. :)


to jakaś piosenka operowa , cuś w tym stylu ;) też to potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście to:
Jako iż piosenka śpiewana przez produkt cukierniczy cieszyła się wielką popularnością, ogłoszono na Naszej-klasie konkurs na dalszy tekst / po prostu tekst kolejnego hitu dla rożka z lodami i Heyah zaczęła nagrywać własną muzykę z reklam. Natrafiłam na to cudo łażąc po n-k: http://nasza-klasa.pl/forum/18/1561. Mam wrażenie, że zazwyczaj muzyka z reklam przechodzi odwrotną drogę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 05:19, CharName napisał:

A widzieliście to:
Jako iż piosenka śpiewana przez produkt cukierniczy cieszyła się wielką popularnością,
ogłoszono na Naszej-klasie konkurs na dalszy tekst / po prostu tekst kolejnego hitu dla
rożka z lodami i Heyah zaczęła nagrywać własną muzykę z reklam. Natrafiłam na to cudo
łażąc po n-k: http://nasza-klasa.pl/forum/18/1561. Mam wrażenie, że zazwyczaj muzyka
z reklam przechodzi odwrotną drogę :-o


Hmm, ciekawa sprawa. Choć mnie osobiście trochę to dziwi, bo dla mnie ta reklama była jedną z bardziej żenujących... No ale widocznie jestem już za stary. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 00:01, Arxel napisał:


Hmm, ciekawa sprawa. Choć mnie osobiście trochę to dziwi, bo dla mnie ta reklama była
jedną z bardziej żenujących... No ale widocznie jestem już za stary. :)

Tzw. specjaliści chwalili zawsze Heyah za charakterystyczny styl. No i nie wszystkim ten styl się podoba, ale jest sporo ludzi, którzy uwielbiają ich reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 10:31, Mr.M napisał:

Podpowiedz bardziej, o czym reklama traktuje, bo ja TV nie oglądam, to trudno mi trafić
;)


Na tej reklamie Banku BGŻ są rzucane różne hasła np. powietrze jest dla ptaków, woda dla ryb itd. A na samym końcu jest powiedziane, że pieniądze są dla ludzi. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak się nazywa piosenka lub wykonawca z reklamy Kinder Bueno [z tej obecnej, którą puszczają na bierząco] ? To ten spot reklamowy, w której idzie sobie pewna blondynka, tu nagle jakiś gość z nią tańczy, potem ona leci z balonem w ręku... Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować